Skocz do zawartości

Final Fantasy VII Remake PS4


damian85osg

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Na Diablo 3 się zawiodłem. Nie dlatego, że było złą grą (nie było), tylko niedopasowaną do moich oczekiwań. Mam gorącą nadzieję, że tym razem historia się nie powtórzy. FF7 to mój ulubiony tytuł ever. Dla remake'a jestem nawet gotów kupić PS4. A potem wersję Steam, jak już wyjdzie. Chyba ustawię sobie sygnał SMSa na fanfarę z "siódemki" :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tester

 

Mocno wątpię by Square się ulitowało i zrobiło wersje na PC (nawet jesli zrobią kiedyś to pewnie prosty port po najmniejszej linii oporu) ...powód jest prosty: platforma PC przynosi obecnie jedynie zyski głónie na polu gier sieciowych (róznego rodzaju "moby" "mmo", systemy "pay to win" itp itd) natomiast prawie nie przynosci zysków na polu wysokobudzetowych singleplayerowych gier AAA (np Ubisoft w jakims wywiadzie powiedział ze PC generuje około 10-15% zysku dla nich, cała większa reszta to konsole), u reszty wydawców/producentów (EA, Activision) wygląda to podobnie, dlatego do tej pory wiele wysmienitych gier nie wyszło na PC i prawdopodobnie nie wyjdzie (Red Dead Redemption, seria Uncharted , seria Forza, seria Killzone, Halo 3, Halo 4, Halo 5 itp)

Generalnie pecetowcy ze swoimi uber procesorami i kartami są obecnie trochę w ciemnej d***e bo praktycznie nikt nie robi dedykowanych im gier które by były dobrze zoptymalizowane i wykorzystywały moc najnowszych GPU (i nie ma sie w sumie czemu dziwić, tak naprawdę najmocniejsze karty to jakies 2-3 % rynku, dodajmy do tego fakt że pecetowi gracze rzadko wydają pieniążki na grę AAA ...wolą zassać z torrenta co odbija sie na słupkach sprzedażowych. Podsumowując ...pc nikogo z wielkich już nie obchodzi (do robienia portów pecetowych gier wydawcy wynajmują czesto mniej doswiadczone zespoły (raz że są tańsze a dwa ze wydawcy specjalnie na jakości portu nie zależy i tak zyski z tej platformy będą mizerne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik fajny, klimatyczny. Mnie FF7 niestety ominęła w swoim czasie, może teraz będzie okazja się zaprzyjaźnić, tj. pod warunkiem, że jakimś cudem będzie wersja PC.

Faktycznie producenci gier traktują PC po macoszemu: Nawet jeśli port jest dobrze zrobiony i działa, to często sterowanie jest skażone konsolowymi zapędami. Fallout 4 doprowadził mnie na starcie do szału paroma pierdołami.

 

Z kolei Wiedźmin jest doskonałym przykładem na to, że można wydać grę równocześnie na trzy platformy, tak, aby wszyscy byli zadowoleni, ze słupkami sprzedaży włącznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zawsze w FF irytował system walki. Nie wiem czemu nie mogą tych gier zrobić w stylu Hack&Slash. Gameplay jest mega nudny.

 

Żeby bezmyślnie przeć do przodu na ukończenie gry? ^^ no thanks. Zagrałem sobie właśnie w Dragon Quest-a, który ma właśnie ten zrypany system walki - tragedia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze skośnookich megaprodukcji sprzed lat, Yu Suzuki zapowiedział Shenmue III. Czy Ryo Hazuki weźmie wreszcie rewanż za śmierć swojego ojca? Czy Lan Di zostanie ukarany za podłe czyny? Czy uda się znaleźć brakujące lustro Phoenixa? Być może nadchodząca gra odpowie na te pytania.

 

Zbiórka na Kickstarterze, zakończyła się powodzeniem:

 

 

Wiem że to nie najnowszy news, ale postanowiłem napisać o tym przy okazji wielkich powrotów i nie było newsa na ten temat na forum.

 

Trailer z targów E3, Yu Suzuki mówi czemu Kickstarter (biedny on) i krótki gameplay

 

 

To dopiero będzie Hype!

 

...oraz także będzie Resident Evil 2 Remake, lecz nie na wzór RE0 i RE1 które były częściowo w dwuwymiarze (prerenderowane płąskie tła) lecz w pełni 3D.

 

Oficjalna zpowiedź od Devów z Capcomu:

 

[video=youtube_share;ZcW6W-xVl-8]

Edytowane przez Pawlito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności