Skocz do zawartości

scena 2d - manhatan4004


slizgi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ok Gotham, spoko, juz kapuje. musze czytac uwazniej...

 

a tak w ogole to jak w podpisie :)

 

pzdr

 

edit: odnosnie pracki... mi sie bardzo podoba (mimo oklepanego na milion sposobow temu) , niezaleznie od tego czy robione myszka czy tabletem (a jesli jak mowisz myszka, to faktycznie miales biedaku dlubania ze hoho) jedynie jakies te proporcje nie ten tego... albo statua miniaturka albo drzewa giganty... btw szkoda, ze ci sie nie chce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to napisze wam historie :)

 

Jest rok 2005, :D (modlcie sie), w ksiezyc udeza olbrzymi asteroid, ktory tworzy na powierzchni ksizyca poterzny krater (stad te odlami skal wokol ksiezyca) Uderzenie powoduje zmiane, orbity ksiezyca, co prowadzi do bardzo katastroficznych sytuacji, zmienia sie kat nachylenia ziemi do osi oy. W jakis dziwny skutek gina wszystkie mozliwe gatunki zwierzat i ludzie tez (prawdopodobnie wzmogla sie aktywnosc wulkanow i wzrost trujacych dla zwierzat i ludzi substancji w atmoswerze) Ale matka natura sie nie poddaje .... Tam gdzie kiedys byl NY powstaje pustynia ktora zasypuje misto, potem kat nachylenia ziemi znowu sie zmienia, powstaja ogromne tropikalne polacie porosniete mchem i paprociowatymi, (mamy rok 4004 :))a z kazdym dniem ksiezyc jest coraz blizej az spadnie na ziemie i spowoduje totalna katastrofe naszej planety. NICE ?? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to napisze wam historie :)

 

...w ksiezyc udeza olbrzymi asteroid, ktory tworzy na powierzchni ksizyca poterzny krater...

 

scenariusz pachnie "Wehikułem czasu", podobnie jak sceneria pokazana na obrazku! Podoba mi się, ale "drewniana" statua nie bardzo kojaży się z zaśniedziałą miedzią i tu mieszane uczucia, ale miło się ogląda jako całość!

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze...Ty to myszka zrobiles? Ogladam prace na forum i mysle ze szkoda ze nie mam na tablet... a Ty takie CUDO myszka zrobiles? Mozesz mi zdradzic w jaki sposob nauczyles sie tworzyc w ps myszka...bo ja mam straszna chec na tworzenie grafiki...kazdy z was chyba zna to uczucie...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm spoob jak?? eeee, poprostu :) chwytasz mysz i przekladasz sobie w glowie poziom z pionem, nie umeim tego wytlumaczyc tak samo jest z tabletem, trzeba miec "orietacje" na pulpicie :), zacznij od bialej kartki, brusha 1 pix (bez blura), koloru czrnego i rysuj jak olowkeim, to pomaga :) w oretacji myszy na kartce, na poczatku to bedzie jakis bochomaz mysz bedzie ucuekac itd. aha ustaw sobie najwieksza szybkosc myszy, nie bedziesz musial reka tyle machac ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności