Skocz do zawartości

(Nowe) Moje prace + komiks


giorgione

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość eToR

Człowieku.Prace wypasione.Masz jakies 3D??? A już myślałem że nikogo takiego w Sieradzu nie ma. Niedlugo zeskanuje swoje prace.A tag wogóle to mógłbyś mi podać jakiś kontakt do ciebie np. numer gg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo..bardzo ładnie..tak sobie przeglądam i jest dość miło..całkiem umiejętnie i świadomie posługujes zsię konturem i światłem..zwłaszcza w tych monochromatycznych...ale w kolorach trochę za bardzo do są obrazki..narysowane na kolorowo....zacznij używać plamy..nawet kredką możesz ją wypracować.. i co mogłbym ci poradzić to troszkę zdynamizój swoj rysunek..całość jest spoko...nawet b dobrze....muszę tu częściej zaglądać...[piwo][piwo][piwo]

 

pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tak bardzo bardzo fajnie. jedyne co moze sie nie podobac to to ze troche za grzecznie to wszystko narysowane, ale bardziej luzne operowanie narzedziem to w sumie kwestia czasu tylko. Masz do tego przygotowany scenariusz, czy taksoboie rysujesz co Ci przyjdzie do glowy? (szkoda by bylo zeby nie bo smakowicie sie rzecz zapowiada). No i tak jak lorda, prosze o osobny wontek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za uwagi, na przyszłość postaram się tego unikać.

 

Wiem [urwanie glowy][urwanie glowy][urwanie glowy] jest ze mnie straszna amatorszczyzna jeśli chodzi o ROBIENIE KOMIKSÓW - DOPIERO SIĘ UCZĘ ( czasami oglondam coś na Planete ipt.).

 

Giorgione

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra przyszedł czas aby to troszkę upgrejdować :D:D:D:D

Poniższy szkic miał być powodem mojego udziału w bitwie, ale się gdzieś zawieruszył i nic z tego nie wyszło:(:(:(:(

 

Ale zrobiłem już porządek z moimi prackami i w następniej bitwie z pewnością wezmę udział - nie ważne czy 2d czy 3d!![spox][spox][spox][spox][spox][spox][spox]

 

 

Giorgione

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne co mnie razi w komiksie (w ogole w komiksach) to podpisy na komputerze. osobiscie wole czcionke pisana recznie, nawet jesli jest troche mniej czytelna (no, bez przesady). rysunki super![wow]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoj komiks nie ma tla. Zawsze za plecami jest biel. Poza tym czasem trudno stwierdzic co w ogole przedstawia rysunek.

 

Masz strasznie nudny zwyczaj rozdrabniania. Po co powtarzasz to samo ujecie 3 razy z lekko zmieniona pozycja \"bohatera\"? Rzeczywiscie stosuje sie takie zabiegi, ale na milosc boska, nie na kazdej stronie! Jakies zblizenia, duszenie... tak sie robi animacje, a nie komiks.

 

No i podpisy do rysunkow - strasznie dziecinne.

 

Rysujesz calkiem niezle, ale brakuje Ci szlifow. Poczytaj wiecej komiskow, przyjrzyj sie jak to robia zawodowcy.

 

(miales tyle laurek, ze moj post bedzie dla rownowagi we wszechswiecie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tła to się nie zgodzę - są rysunki - a raczej będa - przy których tło zajmuje inny rysunek. Apropo komiksu to pierwszy i jest tam sporo niedociagnieć przayznaję :(:(:(:(:(:(

A komiksów to sporo czytałem - terza sioę to troszkę zmianiło :P

 

A na razie kolejny rysuneczek - taks sobie mazałem i wyszło coś takiego - wiem,że na pewno będziecie się czepiać nogi - jakoś tak wyszła :(

 

Giporgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności