Skocz do zawartości

Witcher 3 - models


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wspaniałe modele, tak jak było już wcześniej wspominane ja też ubolewam, że "Krew i wino" to ostatni rozdział opowieści :/ No ale mam nadzieję, że jednak za jakiś czas powstaną jeszcze kolejne części. Jeśli można to ja też chciałbym zadać pytanie mistrzowi Klickowi :) concept arty dostajesz gotowe czy zdarza Ci się wymyślać wszystko od A do Z?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dopiero w dwojeczke zacinam... Modele piekne. Jaki polycount przy tym detalu, Mistrzu? ;) I te liany to tez ZB czy jakos inaczej dodales?

 

Dzieki :) polycount za duzy, wyszlo jakos ponad 40 tys trisow (moze 50, nie pamietam) Liany robilem w maxie za pomoca pluginu ive generator czy jakos tak, pozniej obrobilem to w zbrushu (zeby sie chamsko nie przecinaly)

 

Gratulacje Klicek - wspaniałe modele ! A mam pytanie z innej bajki w jakim sofcie robisz retopologię i baking map? Zremesher czy coś innego jednak?

 

Tomerk - Dzieki, retopo robilem w maxie razem z pluginem wrapit. Bakowanie w maxie(wszystkich map)

 

Archespor bajka! :) Szarlej też był twój?

wujek_kane - dzieki, niestety nie moj :) kolegi :)

 

Piękna robota Klicek, dobrze wiedzieć że to Ty pracowałeś nad tymi modelami do Wiedzmina, tak z ciekawości zapytam, robisz te rendery w zbrushu czy czymś innym?

 

Ardures - dzieki :) , max vray 3 swiatla czasem 4 - boki gora i przod

 

Reynevan - dzieki

 

Wspaniałe modele, tak jak było już wcześniej wspominane ja też ubolewam, że "Krew i wino" to ostatni rozdział opowieści :/ No ale mam nadzieję, że jednak za jakiś czas powstaną jeszcze kolejne części. Jeśli można to ja też chciałbym zadać pytanie mistrzowi Klickowi :) concept arty dostajesz gotowe czy zdarza Ci się wymyślać wszystko od A do Z?

 

reminoir - dzieki :), koncepty dostaje gotowe albo od Marka Madeja, albo od Alicji Uzarowskiej, zawsze w modelach/konceptach mam troche wolnej reki. Na poczatku projektu zdazalo sie wymyslac wszystko od A do Z np troll kamienny. Prawda tez jest taka ze rzeczy robione w zespole nigdy nie sa do konca twojego pomyslu od a do z, zawsze ktos to zatwierdza, feedbackuje itp ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności