Skocz do zawartości

Wiz: The Journey - Zürich Main Station / Dürig AG


Neb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

 

Przedstawiam mój ostatni projekt wykonany w Cinema, Modo, renderowany w Vray. Tym razem dla odmiany zdecydowałem się na opracowanie widoku w postprodukcji. Render i dodatkowe kanały były ustawione pod pracę w photoshopie. Taka odmiana po kilku scenach w pełnym 3D :)

 

 

Dziękuję za odwiedziny!

 

 

Modo 901, Cinema 4D R15, Vray, Adobe Photoshop, Red Giant Looks, Lightroom

 

 

Pozdrawiam

Neb

 

 

journeyfinalb.jpg

 

 

 

 

journeysq1b.jpg

 

 

 

 

journeysq2b.jpg

 

 

 

 

journeysq3b.jpg

 

 

 

 

Scena

 

 

journeygreyb.jpg

 

 

 

 

RAW render

 

 

journeyrawb.jpg

 

 

 

 

Kanały

 

 

journeypassb.jpg

 

 

Wiz: The Journey - Zürich Main Station / Dürig AG

 

journeyico120.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Olaf, Może wydawać się syntetyczne i mało fotograficzne ze względu na duży kontrast sceny. Dla mnie sprawia wrażenie mocno obrobione fotki przez jakiegoś pro fotografa. Oczywiście że wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do naszych amatorskich fotek więc gdybym chciał osiągnąć realizm dla przeciętnego zjadacza chleba trochę pogorszyłbym scenę by przypominało fotkę ze smartfona. To jeśli chodzi o realizm ale jeśli render ma iść np. na stronę do jakiegoś corpo to jest super. Wszystko spowadza się do tego co autor miał na myśli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!Tak prześwitują. W postpro dla postaci, elementów 2D daję często lekkie opacity tak żeby uzyskać gradację elementów w przestrzeni. Daje to dobry efekt obrazu jako całości, ale w detalu kolanka prześwitują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pionier dzięki. Nie, nie próbowałem. Nie bardzo mogę sobie wyobrazić co wnoszą nowe fizyczne shadery przy starym silniku renderującym. exteriory w galerii Modo od lat stoją na bardzo słabym poziomie, a moim zdaniem to one stanowią punkt odniesienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności