Skocz do zawartości

Alternate Reality!


Skorpiono

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcialbym pochwalić się nie lada pomysłem.

Jako, że w internecie pełno takich filmów. Z rolą alternatywnej rzeczywistosci, jaką widzimy w filmach czy grach postanowiłem, ze posunę się o krok do przodu.

I zrobie cały kanał preznaczony na informowanie nas o rzeczach z fikcyjnego swiata, jaki stworzyłem.

 

Strona, bo na kanał informacyjny w telewizji mnie po prostu nie stać. Będzie prezentować Media opisujące świat z wyimaginowaną polityką gwiazdami kina oraz wyimaginowanymi konfliktami.

 

Czemu napisałem na forum do 3d? Otóż dlatego, że pierwszym projektem bedzie wymodelowanie i nakrecenie materialy aktorskiego w torym bede zachwycal sie nad znalezliskiem w pobliskiej jazkini dziurze. Że znalazłem blizej niezidentyfikowany obiekt natury organicznej (badz tez krysztal), z ktorego wylegnie sie modelowana puzniej komputerowo istota. Ja jako youtuber, bede wrzucal filmy z tym jak ona rosnie. Jak ja karmie jak dojrzewa, i tym podobne.

I ostatecznie ucieka z mojego domu

 

Nastepnie na stronie beda materialy ze swiata stylizowane na produkcje TVNu czy BBC w ktorym beda materialy informacyjne przekazywac informacje o dziwnej istocie ktora wdarla sie do naszego swiata i powiedzmy sieje spustoszenie. Albo posiada nad naturalne zdolnosci.

 

 

Duzo mam pomyslow, Chcialbym aby to byl kanal o duzym potencjale... Moze uda mi sie zapoczontkowac nowy trend. Tak jak zrobili to tworcy Marsa, wcielajac prawdziwego naukowca do wyimaginowanego teseru filmu. Tylko ze ja na ten pomysl wpadlem juz bardzo dawno temu.

 

Zalezy mi na tym aby zaangazowalo sie duzo ludzi. Projekt mam nadzieje ze sie rozrosnie i bedzie ogolno polskim wydarzeniem, sledzonym przez miliony, no przynajmniej tysiace : )

 

 

dziekuje

 

PS. Pamietajmy ze jest to takze projekt aktorski, wiec chetni sa jak najbardziej na miejscu : ) kazda propozycja oraz pomysl sie przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Już było taki film, Dystrykt 9 się nazywał. Poza tym warto czasem sprawdzić czy napisany post nie jest pełen błędów ortograficznych i stylistycznych :) Ciężko się skupić na tym co masz do przekazania, gdy człowiek rozprasza się widząc "babole językowe".

 

Pozdrawiam i wytrwałości!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te efekty specjalne, oraz material video zrealizujesz samodzielnie, czy ktoś to zrobi po nocy za Ciebie, a Ty będziesz tylko liczyl kase z wejść na YT?:)

 

Przede wszystkim pokaz co już wcześniej samodzielnie zrealizowales.

Edytowane przez Traitor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

: ) Ja tam wierze w chlopaka, ale co do tych milionow w Polsce to mysle ze mozesz sie nieco zdziwic.

 

Moge ci dac jedna rade. Niewazne jaki masz pomysl. Usiadz z kalkulatorem i policz ile co zajmie czasu i jakimi silami jestes w stanie to opedzic. Z twojego tekstu wynika ze podchodzisz do tego bardzo optymistycznie. Rzeczywistosc moze niestety zdeptac cie i przygniesc ciezkim butem. Musisz byc na to gotowy ze ludzie cie zgnoja ze beda cie olewac i nikt nie bedzie mial na nic czasu. Na poczatku zrob cos cholernie prostego cos tak prostego co jestes w stanie wykonac w ciagu 2-3 dni. Inaczej gwarantuje ci ze za 3-4 tygodnie zrezygnujesz z powyzszych planow i zarzucisz prace. A potem bedziesz mial kolejny super pomysl i znowu stanie sie to samo. Tez przez to przechodzilem ale juz sie wyleczylem z takich rzeczy. Wiem rowniez ze ty tez sie przejedziesz bo nie masz doswiadczenia. Dlatego prosze Cie jezeli nie chcesz sie rozczarowac za 3-4 tygodnie usiadz i przemysl wszystko 50-100 razy. Przelicz ile realnie kazdy projekt zajmie ci czasu i naprawde przemysl czy warto robic akurat wlasnie to. Aha i pamietaj jezeli policzysz ze cos zajmie ci 10 dni w rzeczywistosci zajmie ci to 17 dni... Nie bedziesz mial sily kazdego dnia by ciagnac projekt jak maszyna. Kazdy z nas jest czlowiekiem.

 

pozdrawiam i zycze wszystkiego dobrego. Najwazniejsze to chciec ale to tez nie wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka forme wspolpracy preferujesz ? Kilka pytan:

 

1. Podzial finansowy. Jaki bedzie twoj wklad i jakiego wkladu oczekujesz od zainteresowanych grafikow.

2. Prawa autorskie. Kto bedzie wlascicielem praw autorskich calego kanalu? Kto bedzie mial prawa do monetyzacji.

3. Okres wspolpracy. W jakim terminie mam zwolnic moj kalendarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafike chce wykonac sam, no problemo, tylko potrzebni mi aktorzy : ) Ludzie ktorzy beda pelnic rozne role. Nie przewiduje wyplat, na razie bedzie to praca dla satysfakcji jak Klatka B, czy pierwsze filmy Staszka Mąderka : ) Cala plejada gwiazd tam zagrala za darmo : )

 

Wciaz lekka reka trzymam kciuki aby Pan Staszek WYdal w koncu moje upragnione Gwiazdy w Czerni : )

polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności