Skocz do zawartości

Animacja 3D : Exoria


pepik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Stworzyłem animacje na obronę licencjacką z Projektowania Graficznego nie mając z początku ani wiedzy ani umiejętności na ten temat gdyż na tej uczelni z 3D to nauczyłem się tylko podstaw Blendera. Czasu było trochę mało na naukę ale jakoś udało się to spiąć, katedra to to nie jest do tego jakosc jest slaba bo gdy probowalem skladac w HD to mi komp nie wyrabiał w vegasie. Podczas robienia tego projektu gdy byłem pod koniec fazy animacji doszedłem do wniosku że chciałbym animować lepiej dlatego rozpoczalem nauke animacji w internetowej szkole dlatego troche też ten projekt odszedl w odstawkę ale w końcu trzeba było go skończyć. Czuje że właśnie rzucam się lwom na pożarcie ;) bądźcie wyrozumiali.

 

Wszystko zaprojektowałem i zrobiłem ucząc się sam.

Screeny z lepsza rozdzielczościa i animacje znajdziecie tutaj https://www.artstation.com/artwork/JPNWd

 

a samą animacje ( rozdzielczosc 860x480)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

gratuluje ukończenia:)

dupy nie urywa, ale też tragedii nie ma. jak na pierwszy projekt, całkiem nieźle, animacja, gdyby dopracować była by nawet nawet. wizualnie także, widać jedynie brak wiedzy z każdej z dziedzin.

masz potencjał, wykorzystaj go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wygląda to rewelacyjnie. Musisz w sumie nad wszystkim popracować - animacją, modelami, renderem, światłem, teksturami, pracą kamery, sposobem prowadzenia historii... Wszystko do poprawy. Ale pierwszy film z głowy i już może być tylko lepiej ;) Bardzo dobrze, że rozpocząłeś naukę w szkole internetowej. Nie wiem na ile wysoki poziom jest w czymś takim ale nie ma złych źródeł wiedzy.

Ucz się, rozwijaj i ani się obejrzysz drugi film będzie... odrobinę mniej zły ;) Ale już piąty albo piętnasty... kto wie ;)

Powodzenia! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to 2 projekt bo w miedzy czasie jak powstawal ten to zrobilem jeszcze Freeda którego możecie obejrzeć kilka topiców niżej - który powstał po to żeby się nauczyć rigować i animować w maxie żeby dokończyć ten projekt.

Teraz jak już mam więcej czasu to skleje jakas teczke animacji to sam ocenisz blinq.

Dzięki za zostawienie odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to nie 3 bo na 2 roku dopiero poznawalem podstawy blendera i modelowania, jednak wolalem pracowac na 3D maxie wiec uczylem sie sam po godzinach, najpierw bylo modelowanie potem troche teksturowanie riggowanie no i gdzies od pcozatku tego roku zaczalem probowac cos animowac, troche za duzy projekt jak na to ze nie posiedajac tak obszernej wiedzy probowalem go wykonac nie majac w zasadzie pojecia jak wiele dziedzin trzeba znac i ile czasu zajmuje kazda z nich, ale zrobilem co chcialem i przekonalem sie sam jak mniej wiecej wyglada proces produkcji animacji komputerowej, bogatszy w doswiadczenie nie mam zamiaru poprzestawac nauki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele rzeczy można by wybaczyć jak animacje render tex, modele.... Ale edycja i dip to black przy każdym cięciu sprawiła przy oglądaniu twojej pracy po 30 sekundach wyłączyłem, bo moje oczy nie wyrobiły.

Dokładnie! Przez to ciężko mi ocenić, bo strasznie mnie te fejdy rozpraszają :-(

 

Leć w animację! Laski będą do Ciebie się kleić!

Potwierdzone info!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie!

 

Leć w animację! Laski będą do Ciebie się kleić!

Potwierdzone info!

 

Też animuje, ale dziewczyn wyrywać na to jeszcze nie próbowałem, dasz jakieś rady? :D

 

Co do animacji, gratuluje ukończenia projektu, jak koledzy wyżej wspomnieli, w zasadzie wszystko do poprawienia, ale nie poprzestawaj nauki bo chyba jeszcze nie było takiego, który swoją pierwszą animację wykonał na poziomie. Podchodź bardzo krytycznie do siebie samego, to bardzo pomaga w nauce. Powodzenia w następnych projektach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności