Skocz do zawartości

Pojazd 3D - IS-2


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra ....

 

Przedstawiam pracke nad ktora mialem przedwe 2 tyg ... no i teraz po zleceniach moge wreszcie wznowić nad nią prace ... jest to czolg IS-2 (niedoszla praca na mini-bitwe ... wiekszosc wie o co chodzi)

 

nie pytac ile to robilem bo juz stracilem poczucie czasu ...

 

mam zamiar przedstawic model w 3 scenach +2 (sceny z jajem) z wykozystaniem camera match i fotek juz zaplanowanych na samym poczatku pracy ...

 

Leru - masz w pape :P uległem twoim namowom i zamiescilem wip`a ale odegram sie na DTM za rok ...

 

attachment.php?attachmentid=3479

attachment.php?attachmentid=3478&stc=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

foty o droga piaskowa ze starym przed wojennym domem (bedzie B&W) ktore z checia bym pokazal ale sa jeszcze u kumpla w aparacie bo okazalo sie ze jego brat zapomnial wypakowac kabel z plecaka i nie ma jak je zgrac ;)

 

nastepne to zdjecie przy bunkrze i jedno jak okolo 5-7 czolgów bedzie przejezdzalo przez wioskę ;)

 

z tych z jajem to bedzie czolg na pomoscie tam gdzie juz dalem jedno camera match i jedno przy garazu gdzie widoczne bedzie ze czolg sie tam nie zmiesci ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kome poczekamy na twoje wieksze prace zebysmy mieli co zjezdzac :P jesli tak podchodzisz do pracy ze kazdy projekt trzebe przynajmniej w najmniejszym stopniu skrytykowac to zycze powodzenia i samych idealnych prac :) wiem ze idealu nieda sie uzyskac ale czasami niektorzy z ta krytyka przesadzaja .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to body paint

 

ja zawsze robie tak ze mapuje biekt w maxie i exportuje go z UVW do *.3ds

 

pozniej importuje w bodypaincie i nakladam mape color (w tym przypadku 5000x5000)

grezmole ile wlezie a textury automatycznie zapisuja sie do plikow

otwieram maxa i poprostu twoze material i otwieram ta mape do kanalu color i wsio ;) mozna jeszczew oczywiscie sobie bumpa odrazu zrobic ...

 

body paint to program oddzielny jak i wtyczka do Cinemy

ja uzywam oddzielnego programu ... obsluguje pliki 3ds wiec problemow nie ma

 

zachecam do kozystania z tego softu

grunt to odpowiednio zmapowany obiekt ...

 

dobrym czynnikiem jest fakt wspolpracy z PS ... a raczej mozliwosc kozystania z jego pędzli i mozliwosci samych pedzli sa swietne ... kazda funkcje mozna przypisac naterzeniu piórka od tabletu ;)

 

i kamera jest przynajmniej taka jak w maxie a nie jak w deep paincie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech ktos mi napisze program do automatyzcnego mapowania bo mnie krew zalewa

 

exportnij model do wingsa otworz go zaznacz np. z tylu glowy 1 ciag edgow i klikasz na unfolding i w ciagu 5 sec masz maping glowy kompletny tak samo jest z kazda inna partia ;)

 

polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności