Skocz do zawartości

Teczka 3D: Rzeźby Mc


McGavish

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!

 

Wchodzę powoli w nową dziedzinę grafiki - rzeźba postaci.

Na razie traktuje to jako przygotowanie do większego projektu w przyszłości. Na początek zabrałem się za rzeźbienie likenessów.

 

Prosiłbym o jakąś krytykę, bo ciężko jest na początku wyłapać wszystkie błędy.

 

Dwayne Johnson (moja trzecia głowa, dwie pierwsze, były dla poznania workflow, całość w Zbrushu)

VxRkytn.jpg

bOkxcEm.jpgtX2GIvg.jpgDS9w8o7.jpg1ECWNAx.jpg

 

Jeszcze rendery ortho:

 

cLp9eph.jpgoyE6N3v.jpgHHzu3rU.jpg

Edytowane przez McGavish
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mysle, ze jak na start to jest duzo lepiej niz statystyczny odsetek uzytkownikow rozpoczynajacych przygode z rzezba. Niestety to za malo zeby cokolwiek powiedziec o Twoim rodzacym sie warsztacie rzezbiarskim. Trzeba dysponowac pewna chocby minimalna iloscia ale wieksza niz 1 obiektow na starcie, by mozna cos bardziej sensownego powiedziec chocby w oparciu o zestawienie tego co zrobiles. Ladnie uchwyciles charakter postaci tak wiec juz mozna mowic o sporych predyspozycjach wyjsciowych do kontynuowania zlozonego zagadnienia jakim jest anatomia czlowieka. Widzac Twoje duze umiejetnosci i zaciecie do pracy w tematach ktore do tej pory podejmowales, jestem dobrej mysli i nie sadze aby czas jaki poswiecisz na nauke nowego byl czasem zmarnowanym.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na jedną z pierwszych główek to uważam że kawał dobrej roboty, jak sam pewnie zauważasz brakuje jej troche ostrości wygląda jakby ktoś zrobił porządną głowę z wosku a potem trochę ją podgrzał więc się lekko rozpusciła tracąc detal) mam nadzieje że rozumiesz o co mi chodzi.

 

Tutaj dla porównania całe ciało (czyli głowa też) D.Johnsona robione przez jakiegoś profesjonalistę od postaci

 

https://www.artstation.com/artwork/d4JYw

 

możesz sobie porównać, wrzucam dlatego ze moze na sterylnych renderach bez tekstur łatwiej będzie wyłapać błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności