Skocz do zawartości

3D Max jaka platforma ?


Nornik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wiele lat pracowałem na prockach od AMD na 3ds i przepraszam nie zauważałem mankamentów tych konstrukcji, odrobinę słabiej radziły sobie z symulacjami to prawda jak się miało obok stojący komputer z intelem to człowiek zauważał różnice ale nie były to różnice rażące typu na jednym godzina na drugim 5 minut. Bardziej w tym zestawie nie widzę tej grafiki która nie jest szczytem szczęśliwości do pracy z viewportami maxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nornik Zależy co chcesz robić w maxie. Ja w pracy mam właśnie zamontowaną Quadro 2000 i w viewportach przy wizualizacjach architektonicznych jest w miarę wystarczająca. Wiadomo, że wolałbym jakiegoś GTX-a ze średniej/wysokiej półki, ale jak będziesz wyłączał globalnie tekstury w viewporcie, czasami można się zdziwić jak duże sceny może to udźwignąć :) Co do AMD niestety nie mogę się wypowiedzieć, bo nie pamiętam, kiedy miałem styczność z czymś innym niż Intel. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawlito

wraz z nadejściem procesorów ZEN AMD ma zacząć konkurować głównie wydajnością, a nie ceną. Zobaczymy co wyjdzie, sam czekam ze złożeniem platformy, ale na fajerwerki w stylu 3000 pln za 8 rdzeni nie ma co liczyć niestety :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności