Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Grzyb


Ufol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

nie pamiętam kiedy ostatni raz miałem taką bajkę jak patrzyłem na grzyba :>

brzydki glow, już lepiej w psie było dodać.

ja bym utrzymał całość w psychodelicznym stylu.

Textura trzona to moim zdaniem takie żyłki fluorescencyjne, rozgałęziające się itp. itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile tu juz bylo TTek z tutoriala ... ile tego typu podobnych rzeczy ... rozumujac w ten sposob ... czy powinnismy zamieszczac tylko "self design" ? w takim razie auto juz ktos wymysli ... bleff ... padaka ... juz byla rozmowa na ten temat w nie jednym topicu. Dajcie ludziom zyc :) i pokazywac to co uwazaja za stosowne...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zipper ale mi nie o to biega... nie mam nic do robienia z tutoriali... niemam nic do pokazywania prac z tutoriali na forum (aczkolwiek uwazam ze powinno sie ten fakt zaznaczyc)... ale wkurzaja mnie teksty w stylu "co rozbic zeby bylo fajnie"... jak sie nie ma pomyslu na to co chce sie zrobic to sie nic nie robi i czeka na pomysl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asablaze!

co sie stało że taki stary wątek rozgrzebujesz, chyba naprawde ci sie nudzi

to dosyć stara pracka, chciałem ją skończyć ale jakoś mi sie po tym odechciało :/

owszem jest z tutka ale i nie tylko ona inni też czasem dają z tutków więc czego sie czepiacie?

 

a tak nawiasem mówiąc prosiłbym o zostawienie już tej pracki w spokoju. pozatym mam drugiego wipa do niego zajżyjcie bo w tym jakoś nie planuje zmian

 

...... hhhhmmm lampka nocna to całkiem niezły pomysł - może to skończe właśnie w takiej postaci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności