Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Mazda RX-8 Tuned


polka dot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 104
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

skonczona felga ;) to pierwszy obiekt tego typu jaki zrobilem w swojej karierze wiec nie dziwcie sie jej jakosci ;) komentujcie bo brakuje mi obiektywnej opinii. jutro tylko zrobie opone i wracam do modelowania karoserii (chcialem na chwile odskoczyc) ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no powiem tak elementy podwozia fajniutkie ale tak nadwozie. ten kancik na boku nadwozie leci od przodu az po sam tylek. i ta gorna częsc boku na calej dlugosci ma doslownie ten sam profil i wznios choc niewiem czy rozumiesz a jak potrzebujesz dobre zdjecia to masz tu stronke dla mediów.fadniutkie i duze zdjecia :).http://media.mazda.ch/main/indexD.htm

 

ps. jedno co fajne w RX8 to silnik W(V)ankla :D

 

__edit__

wlasnie Felix-a Wankel-a

skizze-01.jpg

 

10-renesis-02.jpg

 

Fajne :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to w sposob godny podziwu ;) przeciez rx-y wcale nie odbiegaja osiagami i spalaniem od innych aut tej klasy ;) nareszcie weekend - teraz jeszcze tylko 7 godzin w skzkole i potem 3 dni modelowania ;D

 

edit:

widac japonce zaczynaja samochody od wnetrza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S P O N G E B O B Good work ! 16 latek sobie liczysz i juz taki kowal z ciebie :) .... !!

 

Tu raczej wiek niegra roli :) tylko opanowaine podstawowych narzedzi i umiejetność ich wykorzystania :] znam osoby duzo mlodsze ktore robia rzeczy o ktorych fizjologom i psycholoszkom sie nie snily ani nie marzyly :P

i taki samochod zrobilyby w ciagu gora 4 dni z super detalicznym odwzorowaniem. :)

 

Kome

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy jakim pojęciem zdeterminujesz "boskośc" :D nie normalka widze niedoróbki np przy łączeniu zderzaka tylnego z bokiem karoseri koło lampy ale wiem że to będzie poprawione i dlatego już teraz tak oceniam tą prace :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przykroscia stwierdzam ze projekt zostaje zatrzymany z przyczyn ode mnie nie zaleznych... tzw. ZLOSLIWOSC RZECZY MARTWYCH..

to samo co z ostatnim pokojem.. po awarii dysku trafilo mi wszystkie pliki nie pomoglo nawet to ze zapisywalem mazdke w 10 roznych plikach..

 

dziekuje wsyzstkim za towarzyszenie mi przy tym projekcie

 

pozdrawiam

kome

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności