Skocz do zawartości

scena 3d: deus ex machina


JohnZi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

to twoja PIERWSZA praca??

ale do rzeczy: troszki za ciemno, dopiero jak rozjaśniłem w PSie to zobaczyłem detale

nie podoba mi się tło jeśli to woda to choryzont powinien być na wysokości połowy tego cub'a

no i nie za bardzo ci wyszło łączenie nieba z wodą

ale ogólnie to naprawdę pracka ma fajny klimacik (zwłaszcza maszynka) i jeśli to poważnie twoja pierwsza pracka to szczerze gratuluję (moja I-wsza: stół krzesło i lampka na 3D STUDIO 2.0 pod DOS) :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche mnie dziwi że horyzont jest krzywy \ i jak tweety stwierdził powinien być niżej.

a otoczenie zrób z plana albo ze sfery (naokoło całej sceny) i na nią dopiero to niebo bo odbicie na tej "podłodze" i tło wyglonda jak jeden obrazek przyciemniony na dole, na początku miałem taki sam problem ;] ogólnie to jeśli to twoja pierwsza pracka to gratuluje bo na moją aż strach się było patrzeć :P

pozdro i oby tak dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze male sprostowanie - to jest moja pierwsza pracka nie biorac tych pod uwage , ktore mi pomagaly zrozumiec i zapoznac sie z programem. a jesli chodzi o ten nieszczesny horyzont i tlo (podkreslam to nie miala byc woda) to zrobilem to na odczepne , tak zeby ta maszynka gdzies stala, ale dzieki za krytyke. jutro umieszcze inne ujecie oraz mala animke do tej maszynki:D.... pozdro!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu się salvatorku mylisz... kiczowate flary skreśliły ten obrazek. a tytuł tak już zmiętolony i przejechany popową wyżymaczką... może i to jest bóg z maszyny, ale nie takie, dosłowne znaczenie ma to powiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

khe khe

prowokacja :P

mCh misiu :* - ten obrazek też nie ma dosłownie takiego znaczenia :>

machina także symboliczna, zawierająca odniesienia do genezy deus ex machina.

nie do końca cię rozumię z tą wyżymaczką, czyżby spłycenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

specjalnie dla mCh definicja Kopalińskiego :P

deus ex machina dosł. 'bóg z (teatralnej) maszyny' (tj. przybyły z góry, z nieba); nieoczekiwany wybawiciel; zbyt łatwe, sztuczne a. nieuzasadnione rozwiązanie splątanej intrygi (w sztuce teatr. a. powieści) przez nagłe, niespodziane wprowadzenie nowej osoby a. okoliczności.

 

 

Etym. - łac. z gr. theós ek mēchanēs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widze ze male zamieszanie tutaj sie zrobilo. chce wam powiedziec aby nie tlumaczyc tej nazwy doslownie. powinienem dodac ze praca oparta zostala na grze pt. deus ex i nazwa przede wszystkim do tego sie odnosila:D pozdro i dzieki za komenty!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności