Skocz do zawartości

Scena 3D: Samotnia


craki69

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam ponownie!

Dziekuje za wszystkie uwagi. Byly bardzo trafne.

Postanowilem troszke popracowac nad ta mini-scena i zmienic to i owo.

Wiec:

- dodalem bezpieczny dach :)

- pare bump'ow

- inne materialy i zmienilem trosze oswietlenie

mam nadzieje ze teraz wyglada lepiej.

Uwagi mile widziane. :)

pozdrawiam

marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje jeszcze tego misia z piłą do drewna - który wraz z innymi zabawkami wyciął sobie otwór w dachu, a potem przyszedł PAN i zamontował połaciówki VELUX'a... ;-)

 

A tak serio to gdybyś wykończył poprawnie warstwy dachu (w otworze), postarzył metal konstrukcji łóżka i umieścił na nim jakąś zabawkę - jako jedyny miły akcent zamieszkującego tam (przypuszczalnie) dziecka - to mogłoby być naprawdę smutno!

Myślę że w tym kierunku mógłbyś coś podziałać!

 

Od razu mi się przedstawia kadr z bajki "Mała księżniczka", którą daaawno temu oglądałem z zaciekawieniem.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje jeszcze tego misia z piłą do drewna - który wraz z innymi zabawkami wyciął sobie otwór w dachu, a potem przyszedł PAN i zamontował połaciówki VELUX'a...

 

Kurczę, wzrusza mnie ta reklama, serio:-) Zna ktoś pana od marketingu firmy Velux?;-)

 

A na poważnie - dziura na okno jest, brak okna. Jednak gdyby otwór wystrzępić, to mogłoby to jakoś wyglądać:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm scenka zmierza w ciekawym kierunku, aczkolwiek skojarzylo mi sie to napoczatku z samotnia jakiegos mnicha (nio ale teraz mialby chyba za eleganckie loozko :) drugi renderek lepszy; pracuj dalej moze byc ciekawie :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności