Napisano 7 Kwiecień 20177 l Hej, Kilka ujęć, trochę dla zabawy, trochę dla testu nowego sposobu pozyskiwania tekstur z normal mapami. Software: 3ds max + V-Ray RT GPU. Pozdrawiam,
Napisano 7 Kwiecień 20177 l na oszczu noża :) rendery świetne jedyne co trochę odstaje to kryształki soli, reszta bez zarzutu, chylę czoła :)
Napisano 7 Kwiecień 20177 l No świetne rendery, cieszą oko. Spory realizm. Jedynie mi się to ujęcie (nr 6) z małą głębią ostrości nie podoba, bo jak dla mnie prawie nic na nim nie ma :D ale to już kwestia gustu powiedzmy ;) Brawo!
Napisano 7 Kwiecień 20177 l Świetnie to wygląda, tylko kuleczki pieprzu chyba trochę zbyt brązowe a za mało czarne.
Napisano 11 Kwiecień 20177 l Powtórzę to co wyżej było napisane, świetne obrazki, bardzo miłe dla oka :) Napisałbyś coś o czasach renderów tych ujęć z mocnym dofem?
Napisano 12 Kwiecień 20177 l też chętnie się dowiem o renderach. Co do zdj. nr 6 też się zgadzam. Edytowane 27 Kwiecień 20177 l przez ewulson