Skocz do zawartości

Living dead: Tyranid warrior-Reborn


Sharp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 220
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mój plan dzialania jest taki: pierw chce zrobić całego, czystego ,nieobteksturowanego Tyranida, potem pomyśle nad tym, gdzie by tu umieścić metalowe części- myśle że tak będzie lepiej. Chcę się skupić na jednym by później poświęcić cały czas na następny etap. A poza tym nogi to ostatnia część ciała, którą chcałbym ucybernetywować:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tyłu to jest inna para kaloszy bo mam zamiar zrobić zdjęcie ogona figurki (a zarazem i całej reszty) by dokładnie odwzorować tył. Zrobiłem ogon ale jest on troche grubiasty i taki nie jak w figurce...pozatym dojdzie też pancerz na ogonie ale po tym jak dokładnie zrobie sam ogon. Jak zrobie to oczywiście ci pokażę. A pozatym ostateczny rendering do oceny będzie pokazywał przód więc tak bardzo do tego tyłu się nie przykładam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba... Tylko na udach twój model ma 4 \'płytki\' natomiast w oryginale 3... Zmień na 3... 4 delikatniej wyglądają. Pomimo to jest bardzo ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po krótkiej przerwie!

Przez ten czas popracowałem sobie troche nad tym nieszczęsnym korpusem, kurde, nie myślałem ,że modelowanie go może sprawić tyle problemów....no ,ale cóż jest narazie co jest i sami oceńcie.

Mam nadzieje, że jak dojdzie pancerz na plecach , ręce i głowa to ten korpus nabierze nieco więcej kształtów...oczywiście jeszcze postaram się popoprawiać niektóre części korpusu ,wszelkie komentarze będą brane pod uwagę i mile widziane:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sharp ty normalnie masz talent do tej roboty! jak mówisz łapa we wczesnym etapie, a ja już widzę że lepsza być nie może !!:) Bardzo podobają mi się te lekkie zniekształcenia, dodają sporo realizmu. Model już teraz wygląda doskonale [yes]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na koniec dnia wrzucam jeszcze raz łapę z drobnymi poprawkami...

Nie chcę przynajmniej narazie dopakowywać Tyranida żadnymi jakimiś upgrade\'ami Phantom...chcę zrobić pierw oryginalną kopię całego modelu, potem zajmę się takimi rzeczami...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten \"hand blade\" wygląda z bliska zabójczo !!:) W sensie pozytywnym, tyle szczegółów i ta dokładność odwzorowania. Jestem pełen podziwu dla twojego modelu [wow] Super się też prezentuje ta jakby hmm textura bump z tymi leciutkimi ryskami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności