Jump to content

Film: Omni Girl

Recommended Posts

• Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Miedzy czasie cos takiego robie do tego shota.  

Pewnie wiekszosc ludzi juz nas nie pamieta, ale nasz maly szorcik powoli powstaje. Wszytko oczywiscie rozbabrane, ale mielismy duzo inych projektow, sami wiecie jak to jest.

Niedlugo. Konczymy jeszcze jednego shorta, takiego bardziej na luzie zrobionego podczas lockdownu, w tym misiacu. Pewnie go tutaj tez wrzuce w osobnym dziale, ale juz skonczonego.  Juz nie pamie

Posted Images

Kopiowane i wklejone zegarki i krzesła w każdym twoim filmie co widziałem się oczywiście nie zalicza do negatywów?

Bo ty jesteś sam, robisz sam, więc nie trzeba się przykładać?

Wiem, że ty jesteś oryginalnym twórcą, ale twojej oryginalności jakoś nasza ciemna masa tutaj nie trawi. My po pierwsze szukamy profesjonalizmu i jakości w pracach, potem innych wartości. Nie odwrotnie - tak jak ty.

Dzieki za odpowiedzi i motywacje. Porownalem do Platiga bo czy to sie komus podoba czy nie, to najbardziej znana Polska firma

Ze sporym dorobkiem.

Jazeli chodzi o nas to robimy to co chcemy i co nas inspiruje.

Potem wrzuce wieksze rozdzialki, na razie mialem te pod reka.

Pozrrawiam.

• 3 weeks later...

Już prawie 2018, przy zalewie video pewnie nikt nie skomentuje małego rigu w viewporcie niestety. Sam gdybym nawet chciał, to nie mam za bardzo co napisać. Lepiej cedzić mocniej wrzuty, bo feedbacku będzie coraz mniej. To musi działać - daje eyecandy albo coś fajnego i dostaje w zamian feedback.

Kto skomentuje ten skomentuje :)

My za to te niewielka ilosc komentow rozwarzamy i porpawiamy co mozemy.

Niedlugo bedzie cos fajnego niestety wolno to idzie, bo zycie jest jakie jest.

Co do tego ujecia to robot bedzie sie obracal w slowmo w tym samym ujeciu razem z osoba live action.

Nie mam pojecia jak to wyjdzie ale pewnie bedzie zabawy co niemiara.

Poziom bardzo wysoki, ale jeśli koniecznie chcecie jeszcze coś poprawić - jak nie, to potraktujcie to jako czepialstwo:

Na początku ujęcia wygląda jakby robot lekko podskoczył - brakuje lądowania, tzn. lekkiego (!) szarpnięcia w najniższym punkcie po skoku.

Tylnia noga (jego prawa) w pewnym momencie za bardzo przyspiesza i trochę psuje efekt slow mo. Mniej więcej w połowie clipu.

@Tazio może jest możliwość poprawienia lekko pozy? Bardziej wyciągnięte ręce, broń wyżej, nogi bardziej rozstawione? Trochę poprawić czytelność pierwszej i ostatniej pozy?

A! I przy przejściu na lewą nogę to leciutko jest zaburzony środek ciężkości. Może warto przetrzymać prawą nogę kilka klatek dłużej i potem dostawienie? Albo walić to i oszukać pod kadr! :-)

Uwagi przekazane do animatora. Dzieki bardzo za sugestie.

Jamiedzy czasie robie caly czas layout 3d calego filmu.

Niedlogo moze bede mogl pokazac koncept/plakat do filmu.

Jest dziwny. Jestem ciekaw waszych opinii.

Dzieki bardzo.

• 2 weeks later...
  • 1 month later...

Witam wszystkich.

Dawo nic nie wrzucałem. Pracujemy nad tym ciężko ale czasu mało na updaty.

Tutaj kiklka linków. Pusta scena to sam render, bez compo.

Druga z na razie z niedokończonym compo, i wiem że włosy są źle wycięte, będą cacy jak z nimi skończymy.

https://scontent.fymq2-1.fna.fbcdn.net/v/t35.0-12/28504297_1445607868900643_1690909204_o.jpg?oh=7cfb0d402657e1bc6b1ba3c08b30b42f&oe=5A96FD36

https://scontent.fymq2-1.fna.fbcdn.net/v/t35.0-12/28504373_1445607778900652_458200998_o.jpg?oh=7984bf3e33bb1108578ec58aa38a1d77&oe=5A97056B

Jutro wrzucę częśc konceptu i część animacji z tej sceny.

Pozdrawiam

• 2 weeks later...
  • 1 month later...

Paczka zdjęc. Teksy roota. Wersja czysta i brudna robiona przez jednego z naszych kolegów.

Pracujemy nad finalną animacją do drugiego ujęcia.

Mamy już prawie ustawione światło do tej sceny.

Niedługo wrzucę progres. Ostatnio był busy czas dla wszystkich członków załogi.

Ale zaczynamy już fazę renderów drugiego ujęcia i blokowanie trzeciego.

Pozdrawiamy

Lula Team :)

robot_2k_001.png

Screenshot_from_2018_03_27_22_00_31.png

Screenshot_from_2018_03_27_21_58_57_1.png