Skocz do zawartości

pojazd 3d: Ferrari Modena


chudy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmmm cos mi nie pasi nad zderzakiem ponizej swiatla ... i czemu kolorowy render w tak paskudnej jakosci ... :) masz prawie 100 kilo na obrazek takze nie obnizaj az tak jakosci bo naprawde malo widac ...

 

model wyglada niezle ... oprucz tego czegos kolo swiatla :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem troche czasu i dokończyłem tył, jest jeszcze troche krzywo ale nie mam już do tego cierpliwości, zrobiłem trż pare poprawek, a więc komentujcie. Następne robie uszczelki w oknach i kratownice we wlotach. Przez weekend powinno być znowu coś nowego. Komentujcie :)) Czwarty render :))) troche mnie poniosło z kolorkiem :P ale nie mogłem sie powstrzymać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem, ale już jest za późno żeby poprawiać siatke, widać, że zaczynałem od początku bo tam to już wogóle gąszcz, no ale trudno ucze sie na błędach, tył już chyba nie jest tak gęsty; sam nie rozumie czemu mam taką siatke gęstą na drzwiach; to w sumie mój drugi model, a pierwszy robiony w EP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

badzmy szczerzy, to ze dopiero zaczynasz nie upowaznia cie do zamieszczania takich gniotow. pomysl najpierw zanim zasmiecisz siec swoimi wypocinami. przecierz ten samochod nigdy nie pojedzie!!!!!!

gdzie silnik? zapomniales o silniku przeciez, dobrze ze czuwam i zwrocilem ci na to uwage. pracka by byla moze dobra, ale ale zanim ja pozytywnie ocenie, musze wiedziec czy zamierzasz modelowac powietrze w kolach. jak nie to zaprzestan modelingu i od razu zostan mnichem ;)

 

a tak serio, niezle sie zapowiada. mi sie podoba. wladowales w to qpe pracy. zycze ci zebys skonczyl ten model!!!!! najlepiej jak potrafisz bo zapowiada sie fajnie, a jak ci gdzies krzywo wyjdzie przechylenie wentyla to olej to :) i zabieraj sie za kolejne autko bogatszy o doswiadczenie z tego modelu ;). pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobione podwozie i czesc uszczelek; i tu jest problem z zagesta siatka, bo zeby cos pasowalo musze robic tak samo gestą!!!! no ale nadwozie skoncze napewno, i koła tez sie pojawia, ale nie wiem czy bede go poprawial bo graniczy to juz lekko z cudem :P jak widac tez wazne jest jak sie zaczyna, a nie tylko jak sie konczy :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności