-
Pojazd 3d: Dodge Viper SRT10 (acr-x)
Bardzo "realistyczna praca".Dobry pomysł z tym kierowcą bardzo oryginalnie. No wreszcie ludziska zaczynają zauważać prawdziwe samochody, jak dodge, jeep, gmc (czyt. mocne i 'groźne').Chociaż niestety fiat może tu dużo namieszać. jako właściciel chryslera. PS. Szkoda tylko, że w programach motoryzacyjnych te marki nie interesują prowadzących.
-
ChC.23:Prawdziwe męskie kino by lukanus
Bardzo glupie. Jest to doskonaly przyklad popki jaka ma w glowie autor stawiajac armie amerykanska na rowni z terrorystami. Zal mi cie pantofelku. Jako sasiada zycze ci "niewinnego" wieznia z guantanamo, ktore niektore panstwa zapowiedzialy sie przyjac z otwartymi ramionami. Przypominasz mi niemiecka dziennikarke ktorej (niemiecka) telewizja posiwecila program, poniewaz nakrecila film o bin ladenie, przedstawiajac go jako czlowieka instytucje dajacego prace innym (prywatny kierowca, kucharka itp, itd). Stawiajac go w "dobrym" swietle Fakty sa takie, ze szwecji, holandii, danii praktycznie juz niema. A londym zmieni nazwe na londynobad. Koncepcje podobne do twojej widzialem juz wczesniej i mysle, ze sa robione przez bliskowschodnia mlodziez, ktora jak wiadomo nienawidzi "zgnilego" zachodu, a taki uzyteczny ....... jak ty podchwyca ich idee i popularyzuje w ten sposub ich grozny swiatoppoglad Mam nadzieje, ze w polsce jest jeczcze wolnosc slowa
-
Modele 3D: ZB Stuff
mistrzu wróciłeś! Podziwiam lekkość i świeżość twoich prac :) "Tylko zly czlowiek moze zostac dobrym muzulmaninem”
-
Animacja: Descendants
Co się stało z czerwonym kwiatem? Czemu zatruł kruliko-sarne
-
Pojazd 3D: Pierdzikółko
Pozdrawiam kolegę z wrocka. Wydaje mi się, że do klasyka pasowałaby jakaś scenka. Może przy jakimś garażu...dużo roboty :)
-
Wątek:Pojazd Chopper_faraon
Tak mam silny charakter.......motor się jeszcze buduje. Tymczasem modeluje sobie faraona
-
The Runner - tutorial z konkursu CGSociety
Oj tak...ten sam problemo
-
Pojazd 3D: Messerschmitt BF110-G4
Nie wiem co napisać, więc niech gwiazdki mówią same za siebie -trzymaj *****
-
Szczur saper
Kolejna propozycja. Gryzoń powinien trzymać widelec,ale... Oburącz :) To moim zdaniem byłoby najciekawsze.
-
Modele 3D: Wszelakie moje obiekty
Ta jaszczurka (jeśli ma to być model na poważnie) nadaje się tylko do kosza. Proporcje do niczego. Gdzie szyja, gdzie dłuższe polce na tylnej łapce...ehhh można by wymienać bez końca. Lepiej zostań przy samochodach :) Tak wygląda jaszczurka http://desti.inten.pl/foto/zwierzaki/jaszczurka3.JPG Raczej te "kształty" trochę mylące są, albo nawet jednoznaczne.
-
Model 3D: zbiór modeli[uwaga golizna!;)]
1.Czemu te nogi jak u hulka są? 2.Dlaczego jeszcze ich nie poprawiłeś 3.Why, why?
-
Astronauta
szyja przypomina mi skorupkę jaka.
-
Nadchodząca rewolucja związana z GP
filmik ten to widziałem 3 lata temu
-
Pojazd 3D: DODGE CHARGER R/T 2006
hylę czoła, zazwyczaj daję 5 gwiazdek, ale dziś zrobię wyjątek ****************** :)
-
pojazd 3d ; a-16 trakror
dac77 mnie też wyświetla się reklama, a małpka jest poto by pokazać skale.Masz złą składnię w tym napisie po niemiecku plasti dzięki za konstruktywną krytykę bbandi stop this madness do wszystkich http://www.euroislam.pl/index.php/2009/12/im-wiecej-islamu-tym-mniej-wolnosci/
duff
Members
-
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta