Jump to content

Positive100

Members
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Positive100

 1. Aparat Zroki 4 już w teksturze :)
 2. Też prawda. W sumie to w tej chwili wygląda jak by słuchawka i mikrofon były zabudowane :D. Zaraz to poprawię. Dzięki. Obecnie modeluję sobie aparat Zorki (albo Zorka :D). Tymczasowo tylko HP.
 3. Faktycznie nad polimerem muszę jeszcze trochę posiedzieć. Jeśli chodzi o różnice to są, być może, że za małe. Racja jak popatrzyłem na tamto radio i na to, to jakiś postęp widać :D
 4. Dzięki, teksturuje w Substance Painterze.
 5. Wydaje mi się, że to kwestia support edgy...
 6. Porzuciłem drona na rzecz tego radia wojskowego. :) Tekstury 2K Mam nadzieję, że z tymi teksturami idzie mi coraz lepiej. :)
 7. Z normalką jest wszystko ok, ten problem pojawiał się jak włączałem shadowsy w SP. Nie wiem co było grane, samo się popsuło i samo się naprawiło :D Wrzucam kolejny ss'y, dodałem turbinę (wcześniej jej nie było), dodałem też trochę detalu na kamerze żeby jakoś ją "poruszyć" no i pojawiło się też trochę srebrnych elementów, które faktycznie dały lepszy efekt, mimo to jeszcze będę nad nim pracował. Dzięki Piro za rady. Poza tym kombinuję trochę nad wersją bardziej szturmową drona, na razie tylko HP.
 8. Dron jest wymodelowany według konceptu z ArtStation. Świecąca lampa to tekstura "Emissive" w Substance painterze, z włączonymi post efektami. Nie dodawałem żadnych efektów w PS :)
 9. Nareszcie ktoś odpisał :) Dzięki Piro za konstruktywną krytykę, wiem co zje... tzn. co muszę poprawić :D Nie da się ukryć, że wear&tear jechany po cavity. Powiem szczerze, nawet nie zwróciłem uwagi na to, że w miejscu gdzie wsunąłem jeden mesh w drugi nie wypaliło się AO. Przy następnym modelu zwrócę na to większą uwagę. Pzdr.
 10. Stacja telekomunikacyjna SciFi według konceptu z ArtStation :) Tekstury 2k I siatka:
 11. Positive100

  Czarne plamy

  A podrzuć jeszcze screena siatki. Bo tak to ciężko coś powiedzieć :)
 12. Trochę "zremasterowana" wersja pnia drzewa. Dwie wersje trzonka siekiery, klasyczna drewniana i bardziej nowoczesna :) Tekstury 2k Dla porównania poprzednia wersja
 13. Kolejny props, wyszło coś koło 330 trisów. Tekstury 2k
 14. Ja właśnie zaznaczam tą opcje już przy samym eksporcie. PS. Ten model cały składa się z trisów, tam na bokach też, tylko na screenie nie bardzo to widać. :)
 15. Dzięki za opinie. Faktycznie z tymi gałkami trochę walczyłem. Sugerowałem się konceptem, ale nie mogłem się zdecydować czy to plastik czy metal... Wrzucam screen'a siatki. W wolnej chwili podrzucę też mapki.
 16. Takie stare radyjko wymodelowane według konceptu znalezionego na ArtStation :) W ramach ćwiczenia texturowania. Podpowiedzi mile widziane.
 17. Witam, odkopałem na kompie taki model karabinu Barrett robiony jakiś czas temu. Miało być LP i tekstura ale jakoś nie mam kiedy go skończyć, więc pokaże go tylko w HP :) Wszelkie opinie mile widziane. :)
 18. Jak chcesz przyciągnąć do wierzchołka to musisz zaznaczyć w opcjach snapa "Vertex". Wtedy będzie przyciągał Ci do wierzchołków. Tak jak na tym obrazku. Zaznaczasz vertexy i przeciągasz tylko po jednej osi, w między czasie najeżdżasz (cały czas trzymasz lewy przycisk myszki) na ten vertex na którego wysokość chcesz przesunąć te zaznaczone. :D Mam nadzieję, że wiesz o co chodzi :)
 19. Customize -> Load Custom UI Scheme i tam masz parę do wyboru, między innymi taki jak w max 9.
 20. :D Raczej nie ma się do czego przyczepić, ale ja nie jestem ekspertem :D. Oj gdyby mi wychodziły takie texturki...
 21. Pewnie jakiś sposób się znajdzie, tylko pokaż screena ;D
 22. Taka tam plastikowa beczka, do nauki teksturowania. Różne porady mile widziane. Krytyka również :)
 23. Cześć. Zakładam nową teczkę bo stara została usunięta pewnie za brak aktywności (nieważne). Ponieważ od jakiegoś czasu uczę się teksturować staram się modelować nieskomplikowane modele. Padło na taki telewizor. Na tę chwilę mam wypaloną normalkę i ogarniam kolorystykę. Wrzucam żeby mieć motywacje do dokończenia :) Dodam jeszcze tylko, że jakoś nie ograniczałem się bardzo co do ilości trisów mimo, że to LP. Komentarze mile widziane :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy