Jump to content

milek

Members
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

About milek

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hej, mam problem z rozmieszczeniem obiektów wzdłuż ścieżki. Używam modyfikatora path deform, który niestety rozciąga obiekty. Wcześniej nie było to tak widoczne, ale gąsienica nie powinna się tak odkształcać 😉
 2. Parę lat mnie tu nie było, ale tą teczkę pamiętam od pierwszej strony. Nieźle się rozwinąłeś przez ten czas. Gratuluje wytrwałości 😉
 3. Dzięki Klicek, słowa od takich osób z branży podbudowują 😉 Generalnie ta wieżyczka ma być częścią większej maszyny, więc mam nadzieję, że za jakiś czas coś jeszcze wrzucę.
 4. Hej, po dłuższej coś tam wyskrobałem na rozruch. Z polycountem trochę przesadziłem. Teksy 4k. Czy sądzicie, że z takim folio jestem w stanie dostać się gdzieś na staż/praktyki, czy lepiej dalej robić coś do pokazania? Teraz na studiach mam dość dużo czasu, więc pomyślałem że może bym coś znalazł. https://www.artstation.com/miuosh
 5. Dzięki Piro, usiądę chwilę przy tych granatach.
 6. Po dłuższej przerwie wrzucam kolejne modele. 7k tri, 4k tekstura AKS 74-U. Granaty Sci-fi, około 2k każdy. Tak jak ostatnio, będę bardzo wdzięczny za wszelkie komentarze, rady i krytykę ;)
 7. Dzięki. Z gogle używałem Camera Correction Modifier, nie wiedziałem czy dokładnie o to chodzi.
 8. Czesc, czy możecie powiedzieć gdzie w nowym maxie jest opcja podobna do starej kamery vraya czyli guess vertical/horizontal?
 9. acha, czyli uważasz ze jestem tym gościem od tego tutka tak?... Czy ktoś kompetentny może się wypowiedzieć?
 10. Cześć, Jestem w trakcie poszukiwania dobrych tutoriali do vraya. Na pewno wybiorę grantwarwicka, ale prócz tego szczególnie interesuje mnie exterior. Co sądzicie o tej stronie: https://cgwisdom.pl/kurs-wideo/kurs-3ds-max-vray-wykonanie-wizualizacji-domu-jednorodzinnego.html? Trochę szkoda bo wydaje mi się że w sketchupie zrobili ładniejszą wizkę i do tego jest tańsza. Czy możecie coś polecić? Dzięki.
 11. Wielkie dzięki Piro. Granat, jak zgadłeś był robiony z tutoriala. Pierwszy model w painterze, ogólna bryła to polski granat wz.33. Bardzo mi się spodobał ten program, tym bardziej że parę dni temu wprowadzili darmowe licencje edukacyjne ;) Przy drewnie trochę się męczyłem. Starałem się je rzeźbić w zbrushu, potem nałożyć na zakończenia oddzielny materiał ze słojami i jakimiś poszarpaniami. Strasznie to wyglądało, obecnie również nie jestem zadowolony, jednak trochę się przy nim nauczyłem i kolejne postaram się zrobić lepiej. Mam wrażenie, że zrobienie dobrego drewna do prostych rzeczy nie należy, spędziłem nad nim tyle czasu co na reszcie armaty i całym granacie, a nadal brzydkie :P AO wypale raz jeszcze.
 12. Cześć, Forum przeglądam już od dłuższego czasu. Wreszcie postanowiłem założyć teczkę, licząc na opinie ekspertów 😉 Teraz wakacje więc udało się trochę więcej zrobić. Będę bardzo wdzięczny za wszelkie komentarze, rady i krytykę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy