Jump to content

milek

Members
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About milek

 • Rank
  Member
 1. Dzięki Piro, usiądę chwilę przy tych granatach.
 2. Po dłuższej przerwie wrzucam kolejne modele. 7k tri, 4k tekstura AKS 74-U. Granaty Sci-fi, około 2k każdy. Tak jak ostatnio, będę bardzo wdzięczny za wszelkie komentarze, rady i krytykę ;)
 3. Dzięki. Z gogle używałem Camera Correction Modifier, nie wiedziałem czy dokładnie o to chodzi.
 4. Czesc, czy możecie powiedzieć gdzie w nowym maxie jest opcja podobna do starej kamery vraya czyli guess vertical/horizontal?
 5. acha, czyli uważasz ze jestem tym gościem od tego tutka tak?... Czy ktoś kompetentny może się wypowiedzieć?
 6. Cześć, Jestem w trakcie poszukiwania dobrych tutoriali do vraya. Na pewno wybiorę grantwarwicka, ale prócz tego szczególnie interesuje mnie exterior. Co sądzicie o tej stronie: https://cgwisdom.pl/kurs-wideo/kurs-3ds-max-vray-wykonanie-wizualizacji-domu-jednorodzinnego.html? Trochę szkoda bo wydaje mi się że w sketchupie zrobili ładniejszą wizkę i do tego jest tańsza. Czy możecie coś polecić? Dzięki.
 7. Wielkie dzięki Piro. Granat, jak zgadłeś był robiony z tutoriala. Pierwszy model w painterze, ogólna bryła to polski granat wz.33. Bardzo mi się spodobał ten program, tym bardziej że parę dni temu wprowadzili darmowe licencje edukacyjne ;) Przy drewnie trochę się męczyłem. Starałem się je rzeźbić w zbrushu, potem nałożyć na zakończenia oddzielny materiał ze słojami i jakimiś poszarpaniami. Strasznie to wyglądało, obecnie również nie jestem zadowolony, jednak trochę się przy nim nauczyłem i kolejne postaram się zrobić lepiej. Mam wrażenie, że zrobienie dobrego drewna do prostych rzeczy nie należy, spędziłem nad nim tyle czasu co na reszcie armaty i całym granacie, a nadal brzydkie :P AO wypale raz jeszcze.
 8. Cześć, Forum przeglądam już od dłuższego czasu. Wreszcie postanowiłem założyć teczkę, licząc na opinie ekspertów ;) Teraz wakacje więc udało się trochę więcej zrobić. Będę bardzo wdzięczny za wszelkie komentarze, rady i krytykę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy