Jump to content

milek

Members
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

28 Excellent

About milek

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Skończyłem, ale zeszło mi z tym kilkukrotnie dłużej niż powinno. Rzeźbiłem te kamyki, drewno a ostatecznie i tak tego nie widać w takiej rozdzielczości, dramatów z decymacją już nie wspominam 😜 Tekstura 4k, większość ścian, elementów jest powielona. Za jakiś czas planuję dorobić parę elementów i może wrzucę do unreala.
 2. Postanowiłem zrobić taką wieżyczkę, przy której nauczę się nieco cyfrowego rzeźbiarstwa, ciesielstwa, materiałoznawstwa itp 😉 Aktualnie mam problem z gontem, na teksturze będzie chyba wyglądał zbyt płasko, geometria natomiast wykorzysta bardzo dużo trójkątów 😔 Przy okazji może ktoś coś doradzi. Praca w zbrushu na moim lapku to tragedia, nie sądziłem że to tak wymagający program. Czasami dłużej robię decymację (jeśli się nie wysypie...) i eksportuje niż rzeźbię. Dla przykładu, 10 narożnych kamieni 1x1m rzeźbię do około 30mln poly. Później żeby to wyeksportować muszę wszystko dzielić na subtoole i każdego decymować oddzielnie. Może ktoś zna jakieś lepsze sposoby i się podzieli 😉
 3. Niesamowite rzeczy ludzie tutaj wrzucają, jestem zdziwiony i pełen podziwu ile można zrobić w tak krótkim czasie. Ja natomiast zacząłem się uczyć zbrusha :P Celuję w enviro ale przy tym i tak się dużo naczyłem.
 4. Plague Tale Innocence, idealna gierka w czasie epidemii, 15h fajnej historii. Do tego polecam Dżume, Camusa 😉
 5. Hejo, nareszcie ukończyłem karabinek. Trochę się z tym męczyłem, szczególnie pod koniec gdy miałem małe problemy z wypalaniem. Karabin na teksturze 4k, dodatki po 2k. Z trójkątami poleciałem, karabin 20k, dodatki po 2-3k, kolimator i laser po 7k. Nie wiem co jeszcze można napisać o modelu, jaki jest każdy widzi xd
 6. Tego nie rozumiem, jakim cudem junior może umieć więcej? Taki senior ma chyba kilkukrotnie większą wiedzę, doświadczenie itp. Przynajmniej tyle wynika z opisu stanowisk na seniora Czy takie duże firmy jak techland, cdprojekt biorą juniorów, czy bazują tylko na wymiataczach w branży? 😜
 7. No to nie wiem, może ktoś doświadczony się wypowie bo ja jestem w podobnym położeniu co ty :P
 8. Na skillshocie rzeczywiście mało takich ofert. Mi często na grupach fb przewijają mi się posty ludzi szukających kogoś do projektów, darmowych, ale jeśli nie chcesz zarabiać to chyba dobra opcja.
 9. Fajnie to wyszło, też muszę się pobawić tymi programami proceduralnymi.
 10. Kolejne akcesoria. Każde po mniej więcej 2k trójkątów, tekstura 2k.
 11. milek

  Edged Faces - skrót

  Nie wiem czy dokładnie o to chodzi, ale ja to mam tak ustawione. Domyślnie pod F4 jest wyświetlanie edgy aktualnie wybranego obiektu.
 12. Racja, substance ma bardzo dobry viewport. Niedługo już chyba będzie można zastąpić nim marmoseta przy renderowaniu takich rzeczy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy