Jump to content

milek

Members
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by milek

 1. Gratuluje wytrwałości, mi by się 100 łebków nie chciało tak rysować 😜
 2. I jak po testach, warto? Dotychczas rozkładałem uv w maxie, chętnie bym zmienił soft.
 3. Zmontowałem wreszcie to wszystko w unrealu. Rośliny wziąłem z paczek na ue marketplace. Pierwsza rzecz z budowy tego typu leveli, trochę się nauczyłem 😉 Może ktoś będzie miał jakieś rady, albo poleci ciekawe materiały doszkalające.
 4. Miliard trójkątów?? Wtf, jak to ma być liczone żeby działało tak płynnie
 5. Kolejny model pod przyszłą scenkę do nauki unreala.
 6. Hej, jakich brushy używasz do takich kamyków?
 7. Czy nie lepiej było by, gdybyś spróbował "wymasterować" jeden samochód, zamiast zaczynać i nie kończyć kilku?
 8. Helikopter Wyszły dwie tekstury po 4k, dwie po 2k, karabin wykorzystuje już w trzecim modelu, hehe. Muszę sobie zrobić przerwę od takich rzeczy istniejących w rzeczywistości bo ani progresu wielkiego u siebie nie widzę, ani frajdy nie ma tej samej co kiedyś. Jakieś 60-80k poly, zależnie czy dodamy karabin, skrzydła.
 9. Ekstra to wygląda. Ten program nie przestanie mnie zachwycać 😉
 10. Fajna stylówka, grałby @SebastianSz
 11. Nie znam się na wizualizacji, więc może jako laik i potencjalny odbiorca się wypowiem :P "Dywan", nie jest podobny do żadnego ze znanych mi dywanów, więc chyba trzeba nieco popracować nad materiałem. Zgadzam się że drewno jest zbyt płaskie. Więcej nie można powiedzieć bo zamazałeś tło, chyba lepiej byłoby to zobaczyć żeby ocenić. Zieleń prześwietlona.
 12. Ale paskudztwa tu wrzucacie 😄
 13. Skończyłem, ale zeszło mi z tym kilkukrotnie dłużej niż powinno. Rzeźbiłem te kamyki, drewno a ostatecznie i tak tego nie widać w takiej rozdzielczości, dramatów z decymacją już nie wspominam 😜 Tekstura 4k, większość ścian, elementów jest powielona. Za jakiś czas planuję dorobić parę elementów i może wrzucę do unreala.
 14. Postanowiłem zrobić taką wieżyczkę, przy której nauczę się nieco cyfrowego rzeźbiarstwa, ciesielstwa, materiałoznawstwa itp 😉 Aktualnie mam problem z gontem, na teksturze będzie chyba wyglądał zbyt płasko, geometria natomiast wykorzysta bardzo dużo trójkątów 😔 Przy okazji może ktoś coś doradzi. Praca w zbrushu na moim lapku to tragedia, nie sądziłem że to tak wymagający program. Czasami dłużej robię decymację (jeśli się nie wysypie...) i eksportuje niż rzeźbię. Dla przykładu, 10 narożnych kamieni 1x1m rzeźbię do około 30mln poly. Później żeby to wyeksportować muszę wszystko dzielić na subtoole i każdego decymować oddzielnie. Może ktoś zna jakieś lepsze sposoby i się podzieli 😉
 15. Niesamowite rzeczy ludzie tutaj wrzucają, jestem zdziwiony i pełen podziwu ile można zrobić w tak krótkim czasie. Ja natomiast zacząłem się uczyć zbrusha :P Celuję w enviro ale przy tym i tak się dużo naczyłem.
 16. Plague Tale Innocence, idealna gierka w czasie epidemii, 15h fajnej historii. Do tego polecam Dżume, Camusa 😉
 17. Hejo, nareszcie ukończyłem karabinek. Trochę się z tym męczyłem, szczególnie pod koniec gdy miałem małe problemy z wypalaniem. Karabin na teksturze 4k, dodatki po 2k. Z trójkątami poleciałem, karabin 20k, dodatki po 2-3k, kolimator i laser po 7k. Nie wiem co jeszcze można napisać o modelu, jaki jest każdy widzi xd
 18. Tego nie rozumiem, jakim cudem junior może umieć więcej? Taki senior ma chyba kilkukrotnie większą wiedzę, doświadczenie itp. Przynajmniej tyle wynika z opisu stanowisk na seniora Czy takie duże firmy jak techland, cdprojekt biorą juniorów, czy bazują tylko na wymiataczach w branży? 😜
 19. No to nie wiem, może ktoś doświadczony się wypowie bo ja jestem w podobnym położeniu co ty :P
 20. Na skillshocie rzeczywiście mało takich ofert. Mi często na grupach fb przewijają mi się posty ludzi szukających kogoś do projektów, darmowych, ale jeśli nie chcesz zarabiać to chyba dobra opcja.
 21. Fajnie to wyszło, też muszę się pobawić tymi programami proceduralnymi.
 22. Kolejne akcesoria. Każde po mniej więcej 2k trójkątów, tekstura 2k.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy