Jump to content

dagooart

Members
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About dagooart

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hej, fajne studia, ale wydaje mi się, że za często sięgasz po czerń, aby budować walor w pracy. Ciężko się potem wykaraskać z takich dużych kontrastów, wiem z własnego doświadczenia. Pozdro!
 2. Jesteś najbardziej pracowitą osobą jaką znam, świetne studia. Myślę. że z Twoim podejściem do tematu czekają cię WIELKIE projekty. Świetne roboty
 3. Wielki szacun za te ćwiczenia
 4. Hej, dzięki za komenty :) Z mentorshipem u Anthonego Jonesa wygląda to tak, że sam wybierasz sobie postacie nad jakimi chcesz pracować. Musisz się tylko określić czy celujesz w fantastykę, współczesność, czy raczej Science Fiction. Czyli na przykład:wybierasz sobie żołnierzy przyszłości, i na pierwsze spotkanie przygotowujesz 20 thumbnailsów z propozycjami dla żołnierzy przyszłości. Można się zabrać za to na 3 sposoby: lineart, cień, lub bardziej rozwinięty szkic walorowy. Potem odbywa się spotkanie wszystkich uczestników na zoomie i każdy ma swoje ok 20 min na pogadanie z AJ, w trakcie którego on daje ci feedback oraz zadanie na następne spotkanie ;) Bardzo polecam taką formę nauki, zwłaszcza jak się ma problem z samodzielnym zabraniem się do pracy. No i daje 100% do motywacji. Poza tym feedbacki są bardzo trafne. Mentorship u robotpencil kosztuje 500 dolców (ok 1900 polskich złotych), ale uważam, że to najlepsza możliwa inwestycja hajsu, nie żałuję ani złotówki.
 5. Hej Rozpu, dzięki za komenta. Tak, faktycznie trochę się rozjeżdza anatomia w paru miejscach. Trzeba więcej tych twarzy popykać :P Parę nowych szkiców z mentorshipa: https://max3d.pl/forum/attachment.php?attachmentid=105579&d=1552151181 - - - Połączono posty - - - Trochę lineartów
 6. Spełniłam swoje marzenie i zaczęłam dzisiaj mentorshipa z Robotpencil (Anthony Jones), chciałabym podzielić się paroma thumbnailsami ;) temat szachy, pierwsze podejście:
 7. Hejka, trochę ćwiczeń z portretu, szkice robione na podstawie zdjęć
 8. Kwestia gustu, jaką porę dnia wolisz sobie ustawić :D siki w 1 wersji mają ładny złoty kolor :D
 9. O wiele fajniejsze światło i kolorki w porównaniu do 1 wersji!
 10. Hej, dzięki wielkie za komenty, już się nie mogę doczekać kiedy pomaziam tę rprackę, bo fajny feedback dostałam. Super wrócić po jakimś czasie. @MazdaR92, zdarzało się jakieś zleconko pykać (gry planszowe, okładka do ksiażki, koncepty postaci do filmu animowanego), ale nigdy całej ilustrowanej książki. Dzięki wielkie!
 11. o, dzięki @takashmen ! nie widziałam tego, a teraz widzę, trzeba podmalować dzięki za poświęcenie czasu na overa
 12. Ano, racja ;) polecam, kiedy się nie ma dokładnie takiej refki, jakiej potrzebujemy Jeszcze jedna pracka sprzed dwóch tygodni. Meczyłam długo buźkę, zanim była w miarę...ok. (mam chyba z 15 wersji jej twarzy) Jeśli chodzi o autokrytykę, to wydaje mi się, że mało urozmaicenia jest w świetle padającym z kociołka. Będę wdzięczna za feedback, jeśli jeszcze coś znajdziecie.
 13. to jest coś takiego nie jest to mega rozwinięty program, który robi robotę za ciebie, ale na pewno pomaga myśleć :P
 14. Hej, dzieki wielkie @michalo. Ta praca to była przeprawa i wielka nauka o oświetleniu. Zaczęłam od tego: (obrazek kompletnie pozbawiony logiki w o oświetleniu) zrobiłam w Portrait Studio taką refkę: [ATTACH=CONFIG]105503[/ATTACH] i pracowałam potem na niej
 15. Dzięki @polka dot! Dym jest robiony z pędzla, trochę manipulowany (raz przygaszony, raz wzmocniony)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy