Zawartość dodana przez Mortom
-
Teczka 3D: Mortom
@Monument3de Z tym kończeniem proponuje zacząć od małych rzeczy. Ja np. przed chwilką skończyłem pić wodę z soczkiem 😉 i będzie! Może to nie kaliber "4 symfonii Bethovena" - ALE jakiś kroczek jest! 😄
-
teczka3d: klicek art dump
Dołączę się do tego greckiego chórku: Może tutek? xD
-
Teczka 3D: Mortom
@Destroyer A jednak pradawni bogowie grafiki 3De mnie lubiom! 😉
-
Teczka 3D: Mortom
@Destroyer Czyli przypadkowo i niechcący poszedłem dobrą drogą xD
-
Teczka 3D: Mortom
Short mi się zrobił dłuższy niż 60 sek i musze ucinać xD bo mi nie zalicza. A @Destroyer ma racje, chciałem sie zabawić i pofantazjować, nigdy nie miałem na myśli żadnego przekazu z czym do kogo 🙂 Taki rzut kamieniem do yotubowego Gangesu 😉 Ale skin trzyma się kupy - plułem sobie trochę w brodę za te paseczki i szlufeczki!, bandażyki itd. A trzeba było to na jednej siatce zrobić, pod modelować i wypalić normale ale chciałem postać jak do animacji a nie jak do gry. Fakt bolało ale WORK IS DONE! Przeżułem to i popiłem srogim łykiem wstydu i pokory! 😄 I jestem totalnie wyznawcą zasady "done is better than perfet"! No i dzięki chłopacy za dobre słowa 🙂 Mam wrażenie że jesteście milsi niż powinniście, ale DOCENIAM to!
-
Teczka 3D: Mortom
@Monument3de I do pracy i dla funu ale przede wszystkim dla nauki 😄 Choć raczej wątpię czy złapie kogoś na taką toporną animacje xD No ale wachlarz asortymentowy trzeba poszerzać. Jak sie trochę naumie, to spróbuje sił w cascadeur bo tam prościej sie animuje. Ale najpierw muszę samemu obczaić jak to wszystko działa, po to aby program mnie wspomagał a nie wyręczał w robocie 🙂
-
Teczka 3D: Mortom
OJ! wightmapa sie wyjebała na kaburze 😞 a wczoraj tego nie było FUCK! I nogi odrywają sie od podłogi... ehh.. strecha zapomniałem włączyć 😛
-
Teczka 3D: Mortom
No dobra, nadeszła chwila prawdy. Zanim udostępnię na YT, chciałbym poznać wasze fachowe zdanie 🙂 W planie miałem jeszcze na końcu dodać pajączka walącego po bębnach w takt muzyczki, chodzi o to bach bach bach w linii melodycznej. Ale nie wiem czy starczy mi pary na taką zabawę 😄 Chciałem też dodać chórki z tła w formie szczurków za pajączkiem z perkusją. Ale to chyba pomysł na kolejnego shorta xD Zacznę expendować moje uniwersum aż rozrosnę się jak Marvel czy DC?! 😄 No ale jak, ujdzie na shorta? 😃 Edit: No nogi już nie lewitują podczas kręcenia tyłeczkiem, a kabura nie jest już przyklejona do powietrza 😄
-
Teczka 3D : Samochody
Pradawni bogowie grafiki 3D radują sie jak widzą takie czyściutkie siatunie 🙂 Chwała CI! 🙂
-
Teczka 3D: Mortom
@Akierek Panie siateczki samochodów już masz opanowane! A od samochodu do ludzików prosta droga 😄 Zaczynasz modelować auto (np. takie ferrari) i z biegem czasu robisz sculpt na pyszczek, rączki nóżki i woula! - oczywiście w odwrotnej kolejności jak to jest na animacji 😄
- Teczka 2D/3D: blazejbobek
-
Teczka 3D: Mortom
Średnia życia chłopa wg GUSu to 72 lata. Czyli na ukończenie mamy zaledwie ~32 lata i parę miesięcy. Jak od dzisiaj zacznę crunch 😵 i opanuje sztukę niespania 🤤 Może się wyrobię 😆🥳
-
Teczka 3D: Mortom
@DestroyerJako studio PIXAR 2 dowozimy tylko i wyłącznie najwyższej jakości produkty! Nie to co jakieś ubijSofty czy Kodżimy. Spodziewaj się gry która nie tylko będzie miała status AAA ale też zmieni twoje życie i nic już po zagraniu nie będzie takie same!
-
Teczka 3D: Mortom
@michalo WRESZCIE! dziesiątki lat nie poszły w niwecz! @Destroyer 😄
-
Teczka 3D: Mortom
@Destroyer No dobra, jak komunista komuniście 😄. Dobij do 1mln subów to pogadamy o kolekcjonerce 😛 a może i przedpremierowej kopii recenzenckiej 😄👍. Data premiery TBA xD @michalo Czy to znaczy że wreszcie jestem sławny? Czy to tak działa? Mogę wreszcie opisać się w CV jako znany celebryta / animator / modelator / nieudacznikator? 😉 🥰 P.S. Czy już mogę pisać maila do Dawida z liceum o treści: Może i miałeś Ankę ale kurła! To ja jestem celebem a ty przegrywie NIE! Ale by mu w pięty poszło! No! Chyba napisze! Naprawdę gościa nie trawiłem! xD
-
Teczka 3D: Mortom
@Destroyer DOBRA! - ale masz tu deklaracje do podpisania: Kupię od Tomasza S. GRE ! Dane do deklaracji PESEL: NIP: REGON: IMONA RODZICÓF: PIECZEĆ FIRMOWA................ DATA................. i w finale podpis 😄 Inaczej to mi się nie kalkuluje xD P.S. Zakładam studio PIXAR 2 - podania z CV proszę słać... do Destra 😛
-
Teczka 3D: Mortom
-
Teczka 3D: Mortom
"Niestety" nic mi nie ukradł. A jak to mówią - kradzież to najwyższa forma uznania xD Tak że tego... 😉 P.S. Tylko nie mów tego ilustratorom, co AI skradła style 😛
-
Teczka 3D: Mortom
E odpuszcze, milionów nie zarobi 😉 jak by sie spytał to bym bez mrugniecia okiem poszedł dalej. Z reguły sie ludziska podobno pytajo, a ja nie miałbym problemu aby sobie ten shit dodał do filmiku 😄 Poprostu jakieś maile, chyba yojtuba przyszły i nie za bardzo wiedziałem co robić. Popularny nie jestem wiec to dla mnie nowość xD
-
Teczka 3D: Mortom
Mam do was pytanie. Jak sie zapatrujecie w takie sprawy jak ktoś na youtubie bierze sobie waszego arta i wkleja bez pytania do filmiku? Niby podpisał mi że to moja praca... ALE jakoś taki lekki niesmak czuję, bo ani się nie zapytało chłopisko ani nic 😐 I nie wiem czy robić burdel, pisać maile? Jak wy to załatwiacie?
-
Teczka 3D : Samochody
Siateczka ładniutka! 🙂
-
Teczka 3D: Mortom
A! spoko kumam, taki ładny crease na powierzchni modelu. Nom pewnie by jakoś to można było wmajstrować 🙂 ale odpuszczę bo już zirigowałem i pomalowałem 😛 A teraz przedstawiam kolejny "rekwizyt" xD Steve the skeleton head 🙂 steve the skeleton head.mp4
-
Mapowanie broni
Nie pamiętam jak już to było w MAXie ale zobacz czy skala obiektu na jakiejś osi nie jest przestawiona na więcej lub mniej niż 1.
-
Teczka 3D: Mortom
@Monument3de - Wilczek kanciastouszy v01 🙂 wilczek_kanciastouszy.mp4
-
Teczka 3D: Mortom
Lara dostała przyjaciół. TAK wiem! Sam to sobie komplikuje! ALE FUCK IT! Jako, że zemnie bardziej "modeler guy" to nie mogłem sobie odmówić dodania wilczka do towarzystwa, bo Larcia jakoś tak samotnie stała xD wilczek i pajaczek.mp4