Skocz do zawartości

Mortom

Members
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Mortom

  1. @michalo Ehhh... do dzisiaj pamiętam tą magię Duck Hunta! To magiczne strzelanie do TV. I te wypożyczalnie kadridżów... krucze, czasy magii i cudów 🙂 Nie to co dzisiaj bez rozdziałki 4k++ z niewymaxowanymi ustawieniami nie da sie grać bo... no własnie, co? 😛 A jak Tomb Rireda 1 przechodziłem na 320x240 to myślałem że się posram, taka realistyczna grafika.. i te dinozaury i gadające ludziki! Piękna Lara (love forever!), nieskończona amunicja do pistoletów, cyzelowanie apteczek itd. E... dobra chyba boomeruje w obłokach 😛
  2. @michalo Tylko wiesz firma Zbycha nawet jak wykorzysta do tego AI to będzie tak czy siak warte dokładnie te 50 zł. Bo Zbysio będzie jechał na gotowych szablonach z programu - bo łatwiej, szybciej a i tak Pani Krysia więcej nie da.. bo więceniej nie może... to ulotka nie dzieło na miarę mistrza Caravaggio 🙂 Info dla Stefana aby wiedział gdzie kupić żonie kwiaty na dzień kobiet.. czy urodziny. Więc nie ma się co martwić na zapas, trzeba wtapiać te AI jak sie może w swoje workflow (jesli może to załatać jakis problem) i może jakoś to przetrzymamy. "AI" już jest.. wiec jak nie można jej zwyciężyć... to czas ją przypiąć do dolarowego pługa i orać ile się da 😉 Ostateczne korpo postawią na swoim i ludziki nie będą im potrzebni do generowania $. Tylko wtedy te dolary stracą na znaczeniu bo co z tego że robot coś zrobi jak nie będzie komu wykupić usługi - chyba że obudzimy się w idyllicznym świecie, gdzie każdy dostaje płace gwarantowaną bez względu na to co robi i kropka. Wtedy roboty mogą rządzić światem. A my wstąpimy na niebiosa wiecznych wakacji i dobrobytu. Co przewiduje że się stanie... NIGDY 🙂 Lepiej jak by te roboty szukały raka, albo "wynajdowały" nowe sposoby na walke z nim. Czy opracowywały nowe materiały, itd. No jakieś sensowne zastosowanie by się znalazło, jak by sie tam ludziki przestały podniecać generowanym hentai ze Stabilnej Dyfuzji. Choć może sie to już dzieje, a ja poprostu nie słyszę nic o tym, bo jest to po za moją bańką informacyjną.
  3. E no czasami taki typopotworek może sie przydać, np. do ulotki pani Stasi kwiaciarki.... albo Zenka czyściciela dywanów... czy cuś 😄 Albo zrobić sobie cool avatarek z podpisem w futerku tygrysa! No lans i fejm na fejsie co najmniej przez 2 dni! 🙂 Nawet jak robiłem jakiś czas temu okładkę do książki to takie typo zmieszane z kamieniem w jednym kliku bym nie pogardził... zamiast pałować się z 3D, czcionkami, materiałami, ustawieniami światła itd 🙂 Klyk i sru.. gotowe... 5zł się należy 😄
  4. Jeśli zamiast Spilbergami miałeś na myśli biedakami, to trafiłeś w dychę 😛
  5. O jo cie! MEGAS! Najpierw był Beksiński... teraz mamy Ravira! No monumentalnie wyszło! 🥵😱 Tylko weź tam uważaj na zaprzyjaźnionych sąsiadów, żeby cię nie sprzątnęli jak Beksińskiego. OK?! W razie czego użyj swojego obronnego kota AKA - pumę i użyj sztuk walk Batmana! No wiesz tak jak cię uczyłem 😉 kop w jaja i w nogi! 😄
  6. Nom tylko pogratulować 🙂
  7. Krucze korci mnie aby go wypróbować. Bo cena nawet nie jest wygórowana a render robi fajne wrażenie 🙂 No a chłopacy z Disneya robiłą takie miłe renderki to i może taki chłop pańszczyźniany jak ja da sobie rady? 😄 No i ten denoser który umi denosować animacje! Jednym zdaniem: 😄 - nie ironizuje, serio mówię, może sie zaopatrze? Używa ktoś z was tego Rendermana? XPU wygląda zachęcająco 🙂
  8. @Destroyer Dzięki bracie! Czuje że to będzie owocny rozp..ol 😈 Nie żyje Imperator! Niech Żyje IMPERATOR! Sto LAT! 🫡
  9. Wyczuwam Ordo Machinum w twym manifeście. Destro?? Jak już strącisz w otchłań ówczesnego imperatora z tronu to przyjmiesz na służbę biedaka bez przekonań, wiedzy i szczypty rozsądku? Nie chce wiele... wystarczy niech Ziemia spłonie! xD A xenosi niech cierpią w odwiecznej męce w odmętach chaosu! 🫡
  10. Po primio @Destroyer Gratuluję zmiany Imigu! Nie wiem czy na plus 😛 ale mi się podoba! 😄 Po drugo: dlaczemu ten pan co pisze do maszyny dziękuje jej za robote xD To tak jak by gadać z piłką (Cast Away) Taki Wilson 2.0! xD No ale może kogos to uszczesliwi więc looz. Chce się ludziom dziękować bezmyślnym algorytmom, to niech im dziękują - i tak się skończy ostatecznie na tym co pisał @Nezumi 😍
  11. No ten drugi to jak by ktoś zrobił screena z Follouta 4 - szczególnie ta paleta i droga robią tą robotę. No i jest klimacik 🙂👍 Musze kiedyś skończyć fabułe Follouta 4! 😄
  12. Z całym szacunkiem i uznaniem dla takiej polityki to chyba kiepski interes dla takiego małego softu. Wszyscy widzieliśmy jak Z-brush na czymś takim wyszedł 😐 Choć w sumie właściciele nie zbiednieli CHYBA po sprzedaży z-brusza 🙂 Więc może to jest jakiś kierunek.
  13. Czy ja dobrze widzę? Mam zakupioną wersję 1.3 i mogę podciągnąć wersje 2.5 bez dodatkowych opłat? Czy źle coś ogarniam i gadam głupoty? 😄 Edit: Dobra zainstalowałem i na mojej starej licencji działa nówka sztuka 😄 Mój cebulowy umysł sie cieszy xD
  14. Zarombiście! Mój wujek był zapalonym modelarzem tradycyjnym, że się tak wyrażę i ostatnio chciał się spróbować 3D do modelowania samolotów, ale nie byłem w stanie polecić mu żadnej dobrej publikacji. A teraz już będę miał coś dobrego do polecenia! 🙂👍 Fajnie że ci się chce chłopie pisać takie tomiszcze i to w dodatku za free. SZACUN!
  15. Żebrak żebrze o lajki 🥺 https://www.artstation.com/artwork/g0wV2E https://www.artstation.com/artwork/VJ8aJ8 https://www.artstation.com/artwork/yDA249 https://www.artstation.com/artwork/g0wVRP Trochę dużo klikania... ale może choć jeden z was się skusi i jednego lajka złowię 😄 Tak wiem to żałosne... ale dumę już dawno przejadłem razem z godnością osobistą i marzeniem o byciu kimś w tym sparszywiałym życiu 😄 P.S. @RaVirr masz okazje odrobić lajka jakiego zaciągnąłeś u mnie na elfce i odpuszczę ci sadzenie ziemnioków! Nie przegap, to OKAZJA! Innych może już nie być bo zaraz te AI mnie zastąpią i hu.. wdu... i trzeba będzie jechać na zbieranie poziomek do Niemca!
  16. Elon - prawdziwe oblicze geniusza ;D
  17. Ja to na razie jestem tylko biedakiem.... czy gadanie prawilne przychodzi z czasem? A może trzeba się wpisać do jakiegoś klubu lub prawilnego kółka? Pokierujcie proszę. #JaTeżChcęByćPrawilnymCebulakiem 🥺
  18. Jak już będziesz się z nim widział weź mu powiedz, że jak już będzie programował te swoje roboty niech zrobi funkcje sprzątania kibla OK? Ja naprawdę nie lubię sprzątać kibla 😉 Dziękuję. A teraz wracajcie do mądrzejszego tematu 😉
  19. @NezumiHmmm no dokładnie jakiś tam skrypcik co wali otagowane sprzęciki na słowa kluczowe do scen. WOW tego jeszcze nie widziałem - ide pakowac się pod most! My job is done, I'm done, cały świat 3D is done! czy tam doom! Dobra ide grać w robloxa z bratankiem. Może to głupiutkie giereczki ale przynajmniej spędzę czas z bliską mi osobą 🙂
  20. OK mała uwaga... na zdjęcie ciuchów nie byłem przygotowany! Jak kafarem w łeb! 😵 Ale fajny modelik pakuj dalej! 🙂 No i jak @michalo pochwalił serduszkiem, to musi być dobrze! P.S. Tylko uważaj jak będziesz robił pieska... bo zdarza się mu zwyzywać go od kotków 😄
  21. Nie no Klicuszku ty mój horrorowaty przyjacielu 😉 Ja rozumem ciąć polygon count. No ale z tymi boxami to istny majstersztyk 😛 I jak to mawia pewne przysłowie: Głupi się nie pozna, a mądry będzie myślał że tak miało być. Najbardziej rozczulające sa te cieniutkie rączki, takie awww 😉 No i ten knebel na usta... widać ktoś cie molestuje werbalnie w pracy i podświadomie (a może świadomie?) kneblujesz pacjenta na wtepie - przyznam praktycznie! 🙂 No i jeszcze ten zamyslony wyraz twarzy... no widać że chłopina pewnie rozkminia co się stało z jego rencami 😄 A tak serio to fajny poczatek - taki facio od razu kojarzy mi się z moją ukochaną grą dzieciństwa, czyli Quakiem 2 (love forever!) No Strogg jak w mordę strzelił (i to dosłownie strzelił 😉) 🥰👍
  22. @RaVirr Panie obsługa kontynuacji suba kosztuje... no 300zł kosztuje... czego tu nie rozumisz 😛 Przecież nawet ten Hindus z adoba coś musi jeść! A tak zapewnisz nie tylko jemu wcht ale i ciociom, wujkom a nawet jego niemal nieboszczce żonie na 2 miesiące z góry! 😉 P.S. TY SKNERO! Hindusowi obiadów żałujesz?! 😛 WSTYD! xD P.S. @Destroyer Dzięki za tipa... ale ja nie jestem sknerom! To świadomy akt skurwielstwa! I tak nie lubię Hindusów 😛 A za co to już słodka tajemnica moja i Hindusów! 😜
  23. @RaVirr No właśnie obczajam ich stronę... i totalnie zgłupiałem, sam photoshop droższy od tego z bundlem z lightroomem? WHAT?! To jakaś celowa dezinformacja? A może do Photoshopa dają żonę Koreankę / Tajkę czy może nawet i Japonkę 😄 (nieoceniające mnie!) Bo nie potrafię sobie, tego w sposób racjonalny, wytłumaczyć )😛 @Nezumi Affinity mam wysztkie softy - w wersji 1 na PC. I spoko loko wszytko śmiga... fakt przyzwyczajenia z shopa przez jakiś czas dają mocno po mordzie ale jak już się przekroczy próg własnej niemocy to jest spoko sofcik - no i fakt cena to jest jak z Biedronki na przecenie Szynki Kuli 😜
  24. Ta... próbowałem Paypalem, kartą i chyba jeszcze przelew był... wszystko wracało. No nic jurtro może popróbuje... bo designer i photo najbardziej interesują. Szczególnie ten drugi z pracą na multiwarstwowych EXRach. Mój staruszek CS6 nie potrafi w OCIO co niestety skreśla mi to sensowną edycje EXRów. A Affinity Photo zna się na tym całkiem przystojnie 🙂 ale jak co to po prostu zrobię rzecz dla siebie obrzydliwą 🤮 i zacznę płacić zdziercom od Adoba 🥺 @RaVirr-ek gdzieś mi pisał że za 500 zł rocznie można to tego Fotograficznego Sklepa pożyczyć od jaśnie nam uiszczaczy Sklepów Fotograficznych - choć nie sprawdzałem i może mnie wkręcał 😛
  25. Te właśnie apropos Affinity - miał ktoś z was problem z kupnem wersji 2.0? Bo za Chiny ludowe nie udało mi się dokonać tej operacji 😞 Co rusz dostawałem odmowę płatności i że mam kontaktować się w tej sprawie z moim bankiem. No i jak się można było spodziewać, bank problemu nie widział i tak sobie krążyłem aż odpuściłem. Musze zobaczyć może coś się teraz ruszyło, bo na forum Affinity znalazłem wątek, że nie tylko ja miałem taki dziwny płatniczy kłopot - zadziwiające chciałem im dać kasę, a oni nie chcieli 😞 że co? Że od wariata biedaka? Czy może przez to, że jestem białym opresyjnym mężczyzną? A może moja narodowość jest jakaś nieteges? 🤔

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.