Skocz do zawartości

Mortom

Members
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Mortom

  1. @michalo No ja bym nigdy cię nie przyrównał do wrzucania porów i zmarszczek na kartofla! NIGDY! @Destroyer po prostu jest zazdrosny i TYLE! Jako wieloletni guru cyfrowych rzeźb 3D nie zawracaj sobie nim głowy 🙂 Twój zamysł jest taki i niech tak zostanie. Ja tylko lekko zaznaczyłem swoja opinię i nigdy w życiu nie śmiałbym aby "wymusić" na tobie jakiekolwiek zmiany w dziele OSTATECZNYM!. Była by to hańba dla mnie jak i dla Ciebie! Sztuka ma swoje prawa i jako artysta i wieloletni twórca contentu 3D masz PRAWO nikogo nie słuchać! ALE skoro to Anime, to musze zadać sakramentalne pytanie każdego fana takiej stylizacji: Czy elfka ma białe MAJTECZKI? 😉 Bo jest to ważny element tej subkultury i pominiecie go było by sporym niedopatrzeniem! Jako artysta masz swój głos, TAK! Ale swoboda kończy się dokładnie w tym miejscu i jeśli pani elfka nie ma bielizny to albo to stylizowana ekshibicjonistka albo ma dzień prania! Innych opcji NIE MA! 😉 Dziękuję!
  2. @michalo Z racji, że się nie znam, to mam parę "celnych" lecz niepodpartych żadną widzą uwag 😄 Jak na mnie wklęsłe posiady robią wrażenie jak by pani elfka napinała dupkę bo ma srogie rozwodnienie i nie chce niczego popuścić do zdjęcia 😉 Choś tylny kadłub robi dobre wrażenie i krzywizny ładnie łączą się w miła dla oka krzywą beziera 🙂 Wyżyłowane plecki - fakt mocno uwypuklone mięsnie wskazują że kogoś tu mocno głodzono 😉 lub to efekt diety cud, co odchudziła plecki a cycki i poślady zostały oszczędzone! 😉 miliony dziewczyn już ustawia się w kolejkę po przepis do pani elfki! 😉 No i jak bym był upierdliwcem (ale oczywiście nie jestem!) to zapytałbym co się dzieję pod kolanem na prawej nodze? Chodzi o ten ostry crease... NO ale sie nie zapytam bo było by to nie uprzejmie, a my tu na forum uprzejmi i grzeczni jesteśmy 🥰 A przynajmniej JA 😉 za resztę nie ręczę 😄 No i dodam że ładniutka ta pani elfka 🙂 Robi wrażenie osoby która ni z gruchy 🍐 ni z Pietruchy 🌱 bez wyraźnej przyczyny wiedźmie i przyp***i chłopu z miecza uśmiechając się przy tym słodko. Po czym opatrzy i zaspiewa piosenkę wlazł kotek na płotek i pierdo***ł chłopa młotek! 😉 Czy coś w tym stylu. Ogólnie to super pracka i jako twój groupie czekam na więcej 😍
  3. Mortom odpowiedział RK → na temat → Work in progress (WIP)
    Nom szogunowo się tu robi 🙂 Zaraz wyskoczy gdzieś Richard Chamberlain i zacznie ciachać ci pozostałe bractwo z poprzednich postów 😉
  4. Mortom odpowiedział Mortom → na temat → Work in progress (WIP)
    @Destroyer O ja... nie znam pana ale podobieństwo uderzające xD No dobra od jutra ograniczam Youtuba! 😄
  5. Mortom odpowiedział Skyrush → na temat → Work in progress (WIP)
    Spoczko. Choć przydałoby się napisać trochę więcej na temat sceny. Czy to jakaś diorama, że te czajniczki są w wersji Oversize? Bo jak dioramka to fajnie! ALE jak to ma być w pełnych rozmiarach scena to ta lejąca woda z czajników do modyfikacji. Bo nie wyobrażam sobie sytuacji aby w takiej skali tak równy strumień by wystąpił.
  6. Mortom odpowiedział Mortom → na temat → Work in progress (WIP)
    @Destroyer zapewne chodzi ci o tego pana https://www.youtube.com/channel/UCtBw3Qtz1Pz-3OTXJXddowA😉
  7. O dziwo bez textur bardziej podobny do Shelbiego niż z. Może to kwestia shederu. Dopracowałbym też fryzurę 👍
  8. Mortom odpowiedział Mortom → na temat → Work in progress (WIP)
    Po tym co pokazał ostatnio @SebastianSz to nawet mi wstyd coś pokazywać 😞 No ale jak każdy "artsta" szukam widowni 😉 Skończyłem wreszcie tą 2miejscową wersje RWD 5ki 🙂 z podtytułem Legun - czyli legionista, a uściślając żołnierz Legionów Polskich z okresu pierwszej wojny światowej 🙂 Ot taka ciekawostka. Który bardziej do was przemawia? (o ile w ogóle 😐) Tak mnie to żołniersko nastawiło że dorobię malowanie zmobilizowanej RWDy z 1939 r. Ale to szybko pójdzie bo tam tylko szachowniczka i zielony wojskowy mat 🙂
  9. Mortom odpowiedział RK → na temat → Work in progress (WIP)
    nie no odrazu rozpoznałem referencje! Nawet się nie wypieraj! Tylko u ciebie to opcja sumo 😉 lub pan jest po tygodniowej wizycie u babci 😄
  10. Jak cię ten dodany Edge denerwuje to po prostu dodaj modyfikator mirror od lewej i kropka 🙂
  11. Fajna pani piratka... choć wykończona zdeczka mniej niż pan wyżej 🙂 P.S. Chyba musze odstawić Internet - bo logo z kaczką przeczytałem jako Lucky Dick Games xD niby jedna literka.. a robi robotę 😄
  12. @SebastianSz Jak ja Cię szanuję że robisz takie rzeczy! MNIODZIO robota! Idę popłakać w kąciku, że tak nie umiem 😞 Jeszcze raz SUEROSOWA ROBOTA! Matejko byłby dumny! Może nie Michał Anioł @KLICEK 😉 ale NIEMAL!
  13. Zajebiaszczy! Łysy z brazzers zazdrości stylówy! 😉
  14. Znam, widziałem polubiłem i uciekłem jak zobaczyłem cenę 😛 Ale fajne... nie powiem. Zresztą zawsze można użyć AI do podbicia rozdziałki... aż sobie potestuje i zobaczę czy da się z tego wycisnąć coś użytecznego 🙂 TAK cebula jest w moim DNA!
  15. Nie no @drakul nie krzyżuj chłopaka 🙂 Istnie przypomniały mi się czasy forum z lat +/- 2010 🙂 Bez przesady co tam jest tak strasznie krzywo? Patrzę i niewiedze, może stary już jestem i coś mi umyka ale teraz siateczka wygląda całkiem zdrowo 🙂 To nie żydowska kolacja i nie musi być koszerna 😉 Kto nie miał błędu z szadingiem na siatce który sprytnie zamaskował na renderze niech pierwszy rzuci kamień 😛 @Akierek Jak dla mnie chłopaku jest OK 🙂 Fal dunaju już nie ma, a nawet jak trochę odszedłeś od oryginału, to co? Boże święty, policja nie przyjedzie 🙂 Rób sobie w swoim tempie. dla 98% ludzików nie będzie większej różnicy. A pozostałe 2% tak czy siak nie da ci żyć 😉 Jka zaczniesz profesjonalne projekty to co innego wtedy trzeba cisnąc do spodu... Choć nie takie babole już widziałem i to za sporą kasę więc... 🙂 W ostateczności byle to wzorcowy samochód przypominało, nie falowało jak morze podczas sztormu i ciśnij sobie dalej 🙂
  16. @Destroyer Szczerze to tylko można pozazdrościć fanbazy Applowi. Bo z takimi cenami to tylko fanboye kupują takie "gadżeciki". @Nezumi nom raczej nie zobaczysz... za drogie to to... aby ktokolwiek zaryzykował pojawienie się z tym na głowie w miejscu publicznym. No chyba, że samobójca... lub osoba myśląca inaczej. 🙂
  17. @DestroyerNo dobra przestrzeliłem. chapeau bas! 🙂 Miałem na myśli rzesze grafików i graficzek zwartych w gangach 3D i 2D grasujących po polach i lasach całego globu 😉
  18. To ktoś jeszcze robi gry pod kikstartera? wow myślałem że to już jakiś czas temu umarło. No ale może planszówki to inna sprawa niż PC czy konsole. Ogólnie spoko, tj pisał @Destroyer taki Follout 1 do druku 🙂
  19. @michalo już za niedługo może się zaroić od takich bohaterów na ulicach naszych miast i wsi...(w sumie na całym świecie) jak nie będzie gdzie robić. 😄 Taktycznie proponuję zaopatrzyć się w broń czarnoprochową albo niegwintowaną wiatrówkę... choć ta druga to bardziej jako straszak niż realne zagrożenie dla wariata. A i maczeta lub podróbka katany... w końcu wszyscy oglądaliśmy filmy post-apo.. i nauka z nich płynąca jest taka, że facet/kobieta z mieczem mają z reguły rację i moc SŁUSZNYCH argumentów 😄
  20. Mortom odpowiedział RK → na temat → Work in progress (WIP)
    @RK Ale jaja... przepraszam musiałem to napisać 😜 Nie chciałem nic pisać ale francuzów też nie lubię choć mniej niż Krzyżaków... więc jest progress xD Pewnie wychodzę na rasistę i ciemnego chłopa rolnego... ale co tam, mam swoje przekonania i będę się ich trzymał! 😛 P.S. Brak czerwonego paska na biodrach to wybór artystyczny czy ci sie zapomniało? 😉 - to nie nagana, ciekawy po prostu jestem 🙂
  21. @michal1 Najlepszym bluepritem jest camera match do zdjęcia oryginału 😄 A rysuneczki to dobre na bardzo ogólną bryłę 🙂 nie spotkałem się z rysunkiem co by 98% odpowiadał temu co jest stanem faktycznym. No ale może miałem pecha 😄 I zaczynam wierzyć że chłopacy od rysunków specjalnie zakłamajuą rzeczywistość... jedyne czego rozgryść nie mogę to dlaczego to robia... no bo chyba nie z czystej złośliwości... right?.... RIGHT?! 😄
  22. @Destroyer W punkt! 😄 Juz widzę wiele zastosowań dla tego sprzętu! Tutaj wigilia a Janusz odpala... no cośtam ciekawego 😛 Choć te dziwne "słuchawki" w tych okularach to ani słuchawki ani przewodzenie kostne... więc w sumie to troche kicha 😉
  23. Usuń ten filtr z photoshopa co robi fale wody na obrazku i nie bedzie źle 😉
  24. E to ja poczekam na wersje X albo S dla biedaków. Może zejdą z ceny do 1k $ xD Np zamiast ekraników w okularach będą wymienialne wydrukowane obrazki - 50$ za jeden 😄 Albo zamiast "uchwytu" na głowę dadzą sznurek konopny a zamiast obudowy dodadzą reklamówkę ze znaczkiem appla za 30$. No i pewnie będą też na abonament 9,99 + VAT no inaczej nie połączą się z Internetem itd 😉 P.S. Apropos, czy tylko ja słysząc nazwę "Meta", dopisuje sobie w głowie "afetamina" do tej nazwy? Czy może ktoś jeszcze tak ma? 😄
  25. Jasne zgoda. Choć z całej historii człowieka wynika, że nasze największe narzędzia często bywają destrukcyjne. I pod skórą czuję że AI nie będzie tylko używane do nauki biednych dzieci w Afryce a do masowej kontroli społeczeństw. A dzieci w Afryce co najwyżej zostaną przyuczone do ciężkiej roboty fizycznej której jeszcze robot nie podoła. Nie jestem jakimś tam ultrasem i nie nienawidzę AI ale nie widzę świetlanej przyszłości rodem ze Star-treka.

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.