Zawartość dodana przez Mortom
-
Teczka 3D: Mortom
@Monument3deE tam... panie, komentarze? jakie komentarze... a niech se ludzie komentują, BYLE konstruktywnie 😉 To tylko ćwiczenie a nie obrona pracy doktoranckiej 🙂 Nie wyjdzie... no to nie wyjdzie KROPUNIA. Sam dobrze wiem, że nie mam wprawy a ludzie mimo wszystko może coś podpowiedzą, nawet jeśli z beki, to mimo wszystko czegoś się mogę nauczyć 🙂 i zamiast w głowie układać plany, że może coś się nauczę... po prostu zacznę się tego uczyć. Inaczej się nie da.
-
Teczka 3D: Mortom
@Monument3de tak wiem Ta wiem... 🙂 ale chce spróbować. Wyjdzie jak wyjdzie. Przecież nikt mnie nie ukamienuje jak zrobię kiepska animację postaci?! 😄 CHYBA! Ale co tam. Pan chce pan zrobi 😛 Początek drogi w w jakimkolwiek kierunku to męka, stękania i góra G do przełknięcia 🙂 No chyba że sie jest AI propterem, wtedy tylko góra G zostaje 😄 Co to masażu muzgu przez seriali juz wystarczająco zostałem na masowany jak parascie lat temu byłem na wakacjach u cioci w Niemczech i musiałem oglądać Zbuntowanego Anioła z tą słyną śpiewaczką - no ładniutka była i tylko dlatego udawało mi się przetrwać seans! 😉 I STARCZY MI NA CAŁE ŻYCIE 😄
-
Teczka 3D: Mortom
@Monument3de xD w świecie telenoweli mam lvl 0. I wierze na słowo, że Silvia ma pewne walory... estetyczne 🍈🍈 Ogólnie robię sobie króciutką nieskomplikowaną animację. Zwać się będzie "T-pose warm-up" i ma przedstawić Larcie jak stoi sobie w t-posie i zaczyna robić różne ruchy... taki pomysł, że z czasem "odkrywa" jak ruszać ramionkami, nóżkami itd. ALE że zemnie taki animator postaci jak z Nezumiego wierny wielbiciel Blendera 😉 więc będzie topornie i każdy animator prawdopodobnie zacznie warczeć na jej widok, albo przynajmniej będzie miał bekę i powie sobie pod nosem: "Panie kto panu tak spier..ł?" 😄 Ba nie tylko animator.. ale każda istota ludzka która ma oczy i widziała jak ludziki się ruszają. NO ale każdy kiedyś zaczynał?? 😄 A więc kariero animatora postaci... HERE I COME! Ale obaczymy... znaczy obaczycie i zmiażdżycie śmiechem i słynną ironią wg. standardów max3d.pl 😄 Już niedługo roast mortoma. Bądźcie czujni! xD
-
Teczka 3D: Mortom
Aaa... 3 razy wrzucałem filmik i 3 razy myślałem ze udało mnie się opanować miniaturkę xD @Destroyerpomysł z emulatorem sprawdzę sam. Może u mnie zadziała? xD Dzieki chłopacy za dobre słowa 🤗
-
Teczka 3D: Mortom
Odsłona Teasera Treilera Cute Lara Project-u! Miałem gdzieś na dysku pozakupywane na Hamblu muzyczki do gierek! NO i znalazłem dla nich zastosowanie! 😃👀 P.S. Mógłby mi ktoś wyjasnić jak krowie na rowie.. dlaczemu nie można zmieniać miniatur w Shortach? Jakiś pro plan wymagany do tego czy co?
-
Teczka 3D: Mortom
@Destroyer no mam tego MSC właśnie do sklejania... Ale jak jedziesz na UDIMach to trzeba bawić się w bachrename plus zachowywać to w oddzielnych folderach z numerem UDIMa i stapiac to po kolei. Jak są 3-4 kafelki to pal czort. Ale jak zacznę szaleć na 10 czy 15 to zajoba można dostać. No ale dobra. Następny film jak nie robić tekstur cz 2 będzie z nie praktycznym poradnikiem co dokładnie robić aby zrujnowac sobie fun w texturyzowaniu. 🤤
-
Teczka 3D: Mortom
Ehhh a miało wyjść lepsze... ehhhh.....
-
AI i technologie przyszłości
Ja tam nadal dziwnie się czuje jak to nazywają sztuczną inteligencją. Bo może ten bot wie co mówi, ale tego nie rozumie. To taka sparawa jak z sawantami co mają super pamięć i potrafią cytować encyklopedie na wyrywki ale nie potrafią zastosować tej wiedzy w swoim życiu. No ale ładniej brzmi SI niż jak by np. Automat czy bot 😉
-
oddziaływanie kolorów na sąsiadujące obiekty
Przyznam TAKIEGO newsa się nie spodziewałem !! xD @Destroyer - Poza tym dział na zdanie tego pytania już prawie nie mógł być gorzej wybrany 🙂 @Kreslarz - bez sensu zupelnie.mp3 😄
- Arte
-
Drobniejsze newsy, ciekawostki, misc
Jak dla mnie ACES to przeżytek. teraz AGX jest na propsie xD No ale to w blenderowym grajdołku 😛 NO ale ile im to zajęło? 5 - 6 lat? No Adobe is on fire! Jak tak dalej pójdzie to nody w standardowym interfejsie zobaczysz za 10 - 15 lat? xD O ile w ogóle jeszcze ten program tyle pociągnie bo jak już to AI wszystko będzie robić to i ostatni bastion Adobe upadnie! xD No ale ja tam ich nie lubię, więc się SAMZRY! 😄
-
Teczka 2D: RaVirr
@RaVirr
-
AI i technologie przyszłości
Oj czuje niezły smród który może się wytworzyć się w Hojudzie 😉 Choć głos lektora / aktora jest chyba chroniony prawami autorskimi, czy tam podchodzi pod dobra osobowe i nie wolno go "używać" bez zgody "autora". CHYBA Ale głowy nie dam - bo ja lubię i nie daje byle komu 😉
-
Blender, wykonanie sceny z listwą sufitową
zdecydowanie sie da 🙂
-
Drobniejsze newsy, ciekawostki, misc
powazne.mp3
-
Drobniejsze newsy, ciekawostki, misc
😄 julian_001.mp3
-
Teczka 2D: RaVirr
Wypasiona babeczka 😉👍
-
Drobniejsze newsy, ciekawostki, misc
@Nezumi Chyba w tamtym tygodniu mignął mi ten filmik z tuby na ipadzie. I powiem tak: Pracować w Blender Fundation to jak pojechać na płatne wakacje 😄 Ale może to trochę ustawione sceny? No bo kto się tak zachowuje w pracy? Serio pytam. Bo mi też to wygląda na bandę hipisów którzy przyszli zgromadzić się w jednym miejscu, zjeść LUNCZ, pyknąć w pingla czy na haju pogibać się do muzyczki z projektorem po "robocie" 😄 A soft to robią SE na boczku, tak przy okazji, no bo finasowanie musi się kręcić 😄 No ale cóż, jako pełno etatowy użytkownik Bledera smuci mnie, że sprawy dzieją się tak jak się dzieją. ALE mogło / może być gorzej - patrz XSI, 3DS MAX czy też MODO które chyba od momentu jak ich wykupili zniknęło ze świadomości wielu z nas - a przynajmniej mojej. Wszystko to zaczyna się skupiać w wielkich molochach które obrastają co jakiś czas nowymi wykupionymi softami, tylko po to aby je wygasić lub wydoić do sucha i zostawić na wysypisku historii. No ale z drugiej strony Blendera dajo darmo, wiec nie musze płacić haraczów więcej niż musze xD
-
Teczka 3D : Samochody
Wygląda legitnie 🙂👍
-
Drobniejsze newsy, ciekawostki, misc
Absolutnie się zgadzam 🙂👍
-
Teczka 2D: RaVirr
Good stuff brachu!
-
Teczka 3D: Mortom
Powiem tak:
-
Teczka 3D: Mortom
A bo ja wiem... CHOĆ widzisz tam gdzieś pistolety w liczbie mnogiej? 😛 jak już co to z PISTOLETU! Ale nie wiem, na razie to uworpuje i pyknę jej lekki lifting w materiałow Substance. A CO STAĆ mnie! Nie będę kobicie żałować! Innej nie ma, tak że tego. Może oddźwięczy się i obiad z jaszczurki, czy tam węża ugotuje... 😋
-
Teczka 3D: Mortom
Dzieki chłopacy 🙂 za filmiki Na samych kościach nie jest tak źle jak myślałem że będzie, nawet nie edytowałem wight map. Fakt dół twarzy zwalony na maska xD ALE do ogarnięcia myślę 😄 I MUSIAŁEM TO POKAZAĆ - Larunia na prochach xD UWAGA!! TREŚCI DRASTYCZNE DLA ZDROWIA! UWAGA!!! creep lara.mp4
-
Teczka 3D: Mortom
@Monument3de no ja tam rigify użyje do tego modelu i oczy mam tam tak zrigowane. Nie jako jedna kosteczka ale ładny łańcuszek 🙂