Skocz do zawartości

Wiz:Wnętrza pokoi dla Dzieci


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kilka wizualek które ostatnimi czasy wykonałem w robocie, jedne lepsze, jedne gorsze, z powodu terminów nie wszystko dało radę dopracować, pozdro:)

 

 

projekt: hokus-pokus.net.pl

wykonanie: orangegraphics.pl

92.jpg7up.jpg birds.jpgchlopiec1.jpgsea.jpg2.jpg1.jpg8.jpgEdit: Zmieniłem nazwę wątku :D pozdro Mirach i lukasz1330

Edytowane przez Orangegraphics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki za opinie.

 

co do kolorów to z nimi zawsze różnie bywa, na różnych monitorach różnie wyjdzie, zwykłem nie szaleć z kontrastem aby odbiorcy-nie graficy często oglądający je na laptopach z ogromnym kontrastem nie mieli czarno-białej plamy

 

co do tekstu podłóg to dostarczone materiały przez klienta, przezemnie przerobione na seamlessowe i dobrej jakości tex

 

pozdrawiam

Edytowane przez Orangegraphics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o intelliCAD czy to jakiś program, którego nie znam o podobnej nazwie?

 

Co do wizek to design przyprawia mnie o mdłości a maniera renderingu prawie-bezcieniowego choć doskonała do katalogów dla dzieci mi nie podchodzi. Nie zmienia to faktu że solidna robota i wykonanie. Jest jednak trochę irytujących rzeczy jak świecąca czerwień widoczna w odbiciach FG i nieco nachalne wypełnienie wnętrz światłem. Psuje to cały odbiór ale rozumiem do czego te wizki są przeznaczone i dla siebie do szuflady na pewno byś wiele rzeczy zmienił;) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności