Skocz do zawartości

Animacja / Minitrailer: Postać Marvel'a #1


Krzyk

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Po długiej ciszy powrzucam kilka rzeczy, które ostatnio powstały.

 

Na pierwszy ogień marvelowska inspiracja.

Co prawda trudno to nazwać animacją - ale że obraz ruchomy, to wrzucam tutaj.

 

 

 

Rendering/Modelling - 3DS Max / Vray

Kompozycja - Nuke / AE

Symulacje - Pflow / FumeFX

 

 

Cheers!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo fajnie wygląda, gratuluję!

 

Jedna uwaga (jeśli można, oczywiście :P )

 

Trzymasz w napięciu, niejako wstrzymujesz na początku z pokazaniem, czego dotyczy trailer. Wszystko wyjaśnia się w mniej więcej 23/24 sekundzie, widzimy że chodzi o Spider Mana. Więc ujęcie od 27 sekundy - szczerze mówiąc - już praktycznie niepotrzebne. Fajnie jakby było takie stopniowe pokazywanie elementów stroju (bardzo ładnie zrobionego, swoją drogą) a koniec na pokazaniu całości. To co jest w 27 sekundzie możesz dać na przykład na koniec, już po napisach - jako "przypomnienie", czego dotyczyła całość. Upchnąć to w jednej sekundzie jako takie nagłe uderzenie i już.

 

Ale tak czy inaczej kawał dobrej roboty, gratuluję i pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie. Fajne shadery i render. Miłosz3ds ma trochę racji ale mi bardziej przeszkadzało to, że najpierw model pajączka pokazujesz sam, poźniej jest na tle stroju a później znów sam. Taka trochę niekonsekwencja. Ale tak czy inaczej super wyszło. Gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze!

 

@Miłosz3ds:

Rzeczywiście mogłem to rozwiązać tak, jak mówisz (z początku, jeśli chodzi o kolejność sekwencji, to nawet tak było). Ostatecznie zmieniłem, ze względu na muzykę. Osobiście wrzuciłbym tam więcej dynamiki i lepsze synchro z muzyką, jednak skupiłem się bardziej na aspekcie technicznym niż nad rzeczywistym "trailerem".

 

Tym filmikiem zapoczątkowałem serię marvelowską - przy kolejnych postaram się to lepiej wszystko ująć.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@redburn... lepsze nieudolne na festiwalach niż żadne Twoje... oczywiście wiem...!!!... jak tylko zaczniesz coś robić to świat oniemieje... ale na razie trenujesz tylko dziób i nauczasz.... mając w tematach użytkownika duże zero....!!!................... poczekam....:)))....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyk - Spoko to wyszło stary - sam też właśnie poczynam sobie z takimi krótkimi shotami

... moim skromnym zdaniem jak zrobisz całą serię marvela to piękna sprawa :) bo jestem jedynym z grona fanów.

 

... jak tu sie wszyscy zaczeli przekrzykiwać o_O Dziadek3d zhejtowałeś go ktoś zhejtował Ciebie ... równowaga w naturze utrzymana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności