Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'kryzys' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 7 wyników

  1. Dla porządku, obrazek z aktualnej bitwy: i większy rozmiar: http://i186.photobucket.com/albums/x316/RaVirr/Krysys21duykoniec.jpg?t=1298402102
  2. Po raz dziesiąty w przypadku kategorii "2D" mamy przyjemność ogłosić wyniki naszego cyklicznego konkursu - Bitwy 2D. Przypomnę tylko, że tematem tej edycji był "Kryzys". Do samego finału w tej edycji przeszło wyjątkowo dużo osób, bo aż 21 uczestników. Poziom nas naprawdę zaskoczył i Jury nie miało łatwego wyboru! Zresztą, aby nie przedłużać prezentujemy obszerną galerią zwycięzców i finalistów 10-tej edycji Bitwy 2D. Podobnie jak w przypadku kategorii 3D Jury przyznało jedną statuetkę Grand Prix (1 miejsce w rankingu), dwie statuetki Award (2 i 3 miejsce w rankingu) oraz wyróżnienia. Zobacz wyniki Bitwy 2D #10 "Kryzys" Sponsorami tej edycji konkursu były firmy: Wacom (2x tablet graficzny Wacom Intuos4 M) Transit.pl Wydawnictwo Helion (6 książek poświęconych grafice komputerowej) Evermotion (wybrane kolekcje z zestawów Archmodels, Archshaders oraz Textures4ever)
  3. Wszyscy stajemy kiedyś w obliczu kryzysu, musimy przeciwstawić się niebezpieczeństwu, bądź też poddać się nie podejmując walki... W pracy chciałem przedstawić jabłko, nadgryzione, niedoskonałe, smutne, świadome swojego położenia i czyhającego zagrożenia, głodnej, zwariowanej tarki. Jabłko ma wybór, skoczyć lub zostać startym, lecz jaką drogę wybierze, nie wie nikt. ----------------------------------------------------- All of us eventually face a crisis. We have to choose between standing against the danger or giving up without a fight... In the artwork I wanted to present an apple, imperfect, sad, aware of its situation and the lurking danger in person of a mad, hungry grater. The apple has to make a decision - to jump or to become grated. It's still unclear what way it choses.
  4. Witajcie :3 Narazie bez szerszego opisu tylko sam WiP. Krytyka mile widziana, ale jest to wczesny etap wiec zmieni sie jeszcze wiele. [edit: no fck epic fail...zaczac prace na konkurs po terminie oddawana prac...]
  5. WItam miałem ochote dołączyć do bitwy ale nie miałem kompletnie pomysłu na swoją prace i gryzmoląc na kartce cos wygryzmoliłem... i pomyslałem ze wrzuce , to moze najdzie mnie wena. Taka historyjka do obrazka: Coś wybucha w tle , na pierwszym planie para (chłopak i dziewczyna) bardzo chudzi , wyposzczeni juz lewitują , i widzą te 2 jabłka na jabłoni. Ogolnie widać ze kryzys. Tam dorysowałem potwora jakiegos ale on chyba nie na miejscu ... mam nadzieje ze historyjka sie podoba rysunek tez :) kibicujcie mi zeby udało sie skonczyc prace ... (mam problemy z konczeniem swoich 'dzieł') pozdrawiam wszysktich Uploaded with ImageShack.us
  6. Witam, debiut na forum i debiut w bitwach. Praca humorystyczna. Ma przedstawiać informatyka lub grafika komputerowego konfrontującego się z kryzysem dnia codziennego. W czasie lub po przygotowywaniu sobie bułek z serem z mikrofalówki w środku nocy zauważa brak ketchupu.
  7. Witam, W mojej pracy chcę przedstawić dzieci, oczekujące na otwarcie cukierni. Jedynej, lecz niestety zamkniętej już cukierni. Dzieci będzie 3. Każde z nich podchodzić będzie indywidualnie do zaistniałej sytuacji. Jeszcze 3 słowa na temat sceny. Za szybą planuję zrobić resztki słodyczy (jakiś kawałek tortu, cukierki) i żerujące na nich gryzonie. Praca osadzona będzie w latach 30. Koncepty na dniach. Pozdrawiam :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności