Skocz do zawartości

Bitwa 3D : Gryzoń


DiM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i pozdrawiam grafików i oglądających. Moim tematem w bitwie 3d bedzie gryzoń. Wielu z nas nie zauważa wielu pięknych gryzoni mieszkających w naszym otoczeniu goniąc ciągle za własnymi sprawami: pracą, szkołą i tak dalej dlatego postanowiłem pokazać jednogo z nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jaki gryzoń??

Polecam zacząć modelować od ogółu do szczegółu a nie na odwrót, gdyż zwykle to przynosi skutek odwrotny od zamierzonego.

Tzn. najpierw kształt gryzonia, później kształty kończyn... a oczy i powieki pod koniec działań..

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już bliżej końca niż dalej gryzoń nabiera kształtów powoli musze myśleć o scenie w której go umieszcze. No ale jeszcze dużo pracy zwłaszcza przy futrze:( jestem otwarty na uwagi i porady:p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zacząć modelować od ogółu do szczegółu a nie na odwrót

Róznie można modelować, jedni wolą z boxa sobie zarys całej postaci wymodelować, a inni, tak jak DiM, z plane'a wychodzą modelując szczegóły...

Ta metoda z pewnością jest dobra, jeśli mamy dobre materiały referencyjne, rysukni, rzuty etc.

 

Jeszcze rzeczywiście dużo pracy. Na razie niewiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach co za potworny brak czasu praca staneła a wrecz sie zaczyna cofać no cóż w krótce nowe odsłony pracy mam nadzieje że zaprezentuje coś wiecej i lepiej niż do tej pory i że sie wyrobie przed końcem bitwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności