Skocz do zawartości

Warrior studio, Szuka chętnych


maris222

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nas team nazywa się WARRIOR STUDIO zajmujemy się robieniem gier 3d

pisze tego posta bowiem potrzeba ludzi do pracy więc, jeśli ktoś jest chętny proszę zgłaszać

się na naszej stronie http://www.warriorstudio.lua.pl w dziale forum i złozyć podanie a napewno odpiszemy

jak najszybciej możemy

 

 

Na dzień dzisiejszy nie wiele mamy ale już prace się zaczeły

-Mamy kilka broni

-Napisane jakie napewno będą bronie w naszym projekcie

 

Co oferujemy:

Miła atmosfera

Imię i Nazwisko(lub nick) na liście osób tworzącą grę

 

 

Kogo poszukujemy do Teamu

 

-Programistów

-Grafików 3d

Grafików 2d

Projektanta

Dźwiękowców

Animatorów

 

 

Więc kto chce do teamu proszę pisać!

 

Na dzień dzisiejszy powiem wam tylko ze grę robimy wojenną w czasie II Wojny światowej, więcej informacji o grze dowiecie się na stronie którą podałem i tam można też zgłaszać się do teamu

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wlasnie mialem powiedziec o tej galerii :) Ogolnie strona rzadzi, najbardziej podobaja mi sie wpisy newsow np

Witam nasz team będzie się zajmował innymi też rzeczami niż tylko Tworzenie gier 3d więcej informacji podam w najbliższym NEWSIE który będzie bardzo długi i zawierał wiele ważnych informacji

 

W kazdym razie, nie pierwszy i nie ostatni "team" ktory w ten sposob sie tu oglasza, chyba nawet nie ma co zyczyc powodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Witam nasz team będzie się zajmował innymi też rzeczami niż tylko Tworzenie gier 3d więcej informacji podam w najbliższym NEWSIE który będzie bardzo długi i zawierał wiele ważnych informacji"

 

tia jedna gra to za mało trzeba się wziąć za jak najwięcej rzeczy na raz żeby się nie nudzić.

Jak już natworzycie tych gier to może jakiś film dla dzieci bo skoro pixarowi się udało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.warriorstudio.lua.pl/forum/viewthread.php?forum_id=9&thread_id=3

 

Podanie na Grafika 3d]le siedzisz na komputerze

 

jak mi mój zmarszczony tyłek pozwala to siedzę około 3-4 h na CPU (czarna skrzynka pod biurkiem) ale czasami 1-2 h na starym CRT jaki ustawiam sobie na komputerze... ech... gdzie się podziały czasy gdzie dzieciaki grały w DOOMa i jarały się mozliwością grania a nie traciły czas na jakieś OPENGLowe tricki zassane na youtube ;]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarały się mozliwością grania

 

O to to! Dokładnie, popieram, potwierdzam i jestem za i wogóle:D

W momencie gdy mnie stać na wow'a, czy inne narkotyczne produkcje, nie mam odrobiny czasu na granie...

 

Swoją drogą, jak ktoś nie umie pisać poprawnie stylistycznie (nie mówiąc o ortografii, bo teraz się można dysortografią zasłaniać) po polskiemu, to czegóż się spodziewać po pisaniu w C++??

Pokazanie kilku obrazków, w dodatku niskiej jakości, nie nadających się nawet na referencje, nie mówiąc o texturach, ma być zachętą do wstąpienia w szeregi teamu?

 

Cóż, niech próbują, nauczą się zapewne czegoś. Nie chodzi o to, żeby taki projekt wyśmiewać, ale uświadamiać jego uczestników o sensowności ich zmagań. Z drugiej strony taka metoda nauki nie przynosi stosownie wysokich profitów do poświęconego czasu. Amator powinien patrzeć na profesjonalistów lub przynajmniej ludzi, którzy mają jakieś pojęcie o tym do czego dążą, i u nich szukać możliwości postawienia pierwszych kroków. A nie na podobnych sobie amatorów od których się wiele nie nauczy.

 

Uff.. ale jestem przemądrzały!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, chłopak się wygłupił, ale po od razu tak co się nad nim pastwić?

 

Każdy widzi jak jest zredagowane ogłoszenie i na jakim poziomie stoi team, ale żeby tak zaraz wyciskać z nich resztki determinacji xD

 

To teraz moja kolej ;P

 

Zróbcie wspólnie jakiś prosty projekt do 6 osób dedykowany chociażby dla PLAY [jak wyjdzie wam coś dobrego to zamiast podpisywać umowę z play możecie poszukać za granicą, zarobicie kilka/kilkanaście razy więcej].

 

Nie ma sensu porywać się na coś większego z banda amatorów na pokładzie bo całkiem zrazicie się do game devu.

 

A inspiracją może być dla was AF, który doczekał się studia i podobno nawet im za to płacą ;]

 

Pozdrawiam,

 

Majkel.

 

edit:

 

Fajną macie nazwę teamu/studia ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa ten temat przypomina mi powstały przeze mnie ponad rok temu team z polskimi hakerami u-crew (underground-crew) jak pozbierałem ludzi ambitnych i umiejętnych, kiedy jeszcze sam mało co wiedziałem o sieciach internetowych :) kiedy ja jeszcze tam byłem to cokolwiek się działo, jeszcze był zapał i chęci, jak ja odszedłem skończyło się to wszystko po czasie, chociaż u-c wciąż żyją i dalej jest tam parę konkretnych ludzi to zajmują się drobnostkami sabotażowymi w sieci, jak ostatnio blokowanie strony która prześladowała homoseksualistów :) strona nie podlegała polskiemu prawu bo byłą postawiona na amerykańskich serwerach :) lipa powstałą z mojego u-c już nawet na irc nie zaglądam, a po odejściu przez jakiś czas patrzyłem co się tam działo, tutki nowe czytałem :) myślę, ze wasz team który ma się tym zająć nie jest złym pomysłem, tylko nie każdego stać na takie poświęcenie :) nie przeglądałem strony wiec nie wiem czy oferujecie jakichś zarobków, ale choćby i nawet to osoby które by się przyłączyły to nie mogły by na nie w ogóle liczyć :) jedynie osoby z super extra pasją by się przyłączyły, a taki osoby to właśnie wy, dysponujecie czasem i zapałem.. mało kto woli mieć przysłowiowego gołębia na dachu :)... taka skromna refleksja na podstawie doświadczeń z starym u-c :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moglibyscie jakos zachecic? Wiesz szukacie teamu a odwalacie taka szopke z ta swoja strona ze az zal. Nie zrozum mnie zle nie chce sie na nikim wyzywac ale postaw sie w sytuacji tych potencjalnych chetnych? Odpalasz strone i obojetnie w co klikniesz nie masz do tego dostepu to kiedy bede mial? Jak sie przylacze? Jesli chcecie zwerbowac powaznych ludzi to sami badzcie powazni bo tak to bez konkretow w ciemno nikt nie bedzie szedl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety maris222 koledzy wyzej maja racje... 70 000 poly na model broni w grze to odrobinke za duzo :P

A jednak sie skusiles :)

 

"Witam do naszego teamu dołączył nowy user jest to zgred88 będzie na stanowisku Grafik 3d jest dobry i widać że chętnie spełnia zadania które są mu powierzane więc serdecznie witam nowego członka teamu i myślę że będzie ci się dobrze pracowało w teamie.

 

 

Pozdrawiam Administrator

Dodane przez maris dnia kwiecień 08 2008 14:37:00 ˇ 0 Komentarzy ˇ 1 Czytań"

pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności