Skocz do zawartości

Ażurowe tkaniny-jak zrobić?


Patris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Chyba się za bardzo pośpieszyłem z odpowiedzią :) Przemyślę to i spróbuję wrzucić Ci bardziej szczegółowe instrukcje jak to zrobić.

Na ten czas obczaj tego linka

 

http://www.pixologic.com/docs/index.php/New_Brushes,_Settings_and_Behaviors

 

Magdalena Dadela robiła jakąś koronkę na głowie kobiety. Popatrz też na funkcję brusa z rotacją, też jest to opisane w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam również nie ma odpowiedzi na jego pytanie. ;)

Zrób sobie czarno biały wzorek w PS, możesz spreparować z foty. Ważne żeby składał się tylko z 2 kolorów, bez odcieni w skali szarości, AA na krawędziach dobrze jakby było.

Taki obrazek wstaw do shadowboxa lub w palecie Alfa masz Make3D. Pobaw się ustawieniami i będzie gitarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

gryzon- dzięki za linka, właśnie go oglądam. Znalazłam tą pracę Magdy Dadeli kobiety z "koronką" na głowie, ale nie widziałam żadnego tutka do tego

 

Monio- próbowałam w shadowboxi'e, ale wynik mizerny. Make 3D- ciekawe, ale komp mi się na tym wywala :-)

 

Lucek- dzięki za tutka, to chyba to o co mi chodziło, tylko że na punkcie 4, gdy mamy robić GroupsLoops-pisze ze nie może być wykonana czynność, bo siatka jest częściowo ukryta. Nie wiem czy w tutku pominięto jakis etap czy ja coś źle robię, ale spróbowałam zastosować DelHidden i później GroupsLoops, no i chyba poszło z tym, tylko ze jak robie Inflat to wychodzą dziwne rzeczy z siatki . Poza tym nie bardzo wiem jak zrobić czynność: hide the outer shell.

 

Dziekuję wszystkim za pomoc. Lucek jakbyś mi objaśnił co źle robię będę wdzięczna :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności