Skocz do zawartości

Scena3D: Parabolowy Świat


Rekomendowane odpowiedzi

Parabolowy świat:

---

Parabola jest wykresem funkcji kwadratowej (ax^ + bx +c) Od parametru a zależy jak skierowane są ramiona paraboli, jeśli a dodatnie to w górę, gdy ujemne to w dół.

---

29367a05fc368a60.png

Nareszcie kończę tą pracę, by zaczynać nowy projekt :)

Dziękuje za wszystkie komentarze, krytykę i pomoc w WIPie.

 

PS jak byście przetłumaczyli ten tytuł na angielski? Właściwie to na jednym forum napisałem "Parabolas' world" a na drugim "The world of parabolas", które lepiej? Może jeszcze jakoś inaczej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wiem co to parabola i wiem od czego zalezy jej wykres, ale mimo to nie wiem co chciales przekazac, ale pomijajac te kwestie super praca, fajny klimacik, w koncu cos innego posrod calego stada wizek. Szkoda ze niektore materialy niedopracowane przez co wyglada troche sztucznie, dlatego ode mnie 4*, gdyby shaderki i swiatlo bylo lepsze dalbym 5*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eheh, fajny pomysł:) Podoba mi się. Mogłeś zrobić jeszcze parabolową kobietkę gdzieniegdzie:) Spodobało mi się w pracy to najbardziej, że jako jedna z niewielu, na które patrzyłem, przy pierwszym spojrzeniu, odniosłem wrażenie, że zaraz klatka się zmieni i zobaczę cały pokój. A to bardzo ważne, bo to znaczy, że ujęcie to, dobrze działa na wyobraźnie, czyli na to, czego nie widać. Po głębszym wejrzeniu było mniej kolorowo, ale i tak masz + ode mnie:)

4/5 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności