Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'ford' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 8 wyników

  1. 15 lat temu natrafiłem na piękny koncept Forda, który zapadł mi w pamięci. Wczoraj wpadła mi myśl o nim i odnalazłem go w czeluściach internetu 🙂. Postaram się go wiernie odtworzyć. Na początek buduję prebase ze splinów i matchuje ze zdjęciami aby wiernie odtworzyć kształty. Jak wszystko będzie grać, nabuduję na spliny bazę mesh 😉 Dodaje kilka fotek tego pięknego auta 🙂
  2. Cześć, pomyślałem, że podzielę się z Wami moim ostatnim projektem. Moim zadaniem było wymodelowania pickupa dla klienta (Squir), jednak auto na tyle mi się spodobało, że zdecydowałem się je wyrenderować, szczególnie, że uzbierało mi się kilka fajnych mapek HDRI i głupio by było, żeby się marnowały. Zmieniłem kilka rzeczy, tj. wstawiłem bardziej współczesne i szersze opony, usunąłem zderzaki oraz zmodyfikowałem lekko tylne zawieszenie i wydech, a efekt tych zabiegów możecie zobaczyć poniżej :) "Sunny Day" "Industrial" Modeling, shading, oświetlenie i rendering: Piotr Luziński Model (w wersji klasycznej) można kupić na: Squir.com HDRI oraz tła: Onur Dursun ("Sunny Day"*) & CGI Plates ("Industrial") *mapka nazywała się "Duron Automotive Essentials 1", ale z jakiegoś powodu zniknęła ze sklepu Pozdrawiam.
  3. Hej. Projekt robiony dosc na szybko, mialem okolo 2tyg na przygotowanie modelu (opierajac sie na swoim starym modelu) oraz rendering 12 ujec. Przedstawiam moim zdaniem najlepsze :) Swiecone standardowo HDRI + vrayowe swiatelka.
  4. Chciałem wam przedstawić moją nową prace. Jest to model Forda z 1929. Jest to w sumie mój pierwszy samodzielny model, więc proszę o wyrozumiałość, lecz nie oszczędzajcie krytyki bo dzięki niej się wszyscy uczymy. Dodam jeszcze, że model ten nie jest odwzorowany w 100 procentach, gdyż nie było to moim zamiarem. Model nie ma jeszcze oświetlenia ani scenografii. Jest to moim zamiarem, jednakże jest to osobny projekt. Do którego obserwacji zapraszam na moją stronę www.donesteban.weebly.com Tam na blogu staram się opisywać postępy w swoich pracach.
  5. 3dsmax, v-rayCzas pracy - tydzień nowe tynki. Dzięki Evermotion w tle)
  6. Witam, Jakiś czas temu ugryzłem trochę nurbsów, teraz myślę że warto je co nieco rozwinąć. Model na którym bedę się uczył to Ford GT40 - wydaje mi się, że dość odpowiednie auto do tej techniki ze względu na jego kształty z jakich jest zbudowany. Miła pomoc speców od tej techniki, wiem że tu jesteście :)Tak więc narazie wrzucam to co mam: Model myśle typowo do nauki więc problemu nie ma żeby go robić od początku jeśli jest lub będzie w przyszłości taka potrzeba ;) Kilka dni wcześniej probowałem swoich sił w wygładzaniu, na tą potrzebę powstał taki model testowy, który już pokazywałem:
  7. Witam wszystkich. Od jakiegoś czasu zaglądam na forum jednak dopiero teraz odważyłem się coś wrzucić. Jest to mój pierwszy większy projekt, po kilku przerobionych tutorialach oraz dwóch nieudolnych próbach odwzorowywania otaczającej mnie rzeczywistości, postanowiłem stworzyć po części coś własnego.... nie ukrywam, że nadzieja pozytywne zaliczonego przedmiotu z modelowania w zbliżającej się sesji działa dodatkowo motywująco :) Soft 3ds Max, V-Ray. Materiały (a raczej ich szkic), chamsko ściągnięte z www.vray-materials.de - jeszcze nie za dobrze czuje się w tworzeniu własnych. Tylko model (co widać po krzywiznach) mojego wykonania. Na swoje dokończenie czekają drzwi, koła, tekstury, dopracowanie materiałów oraz poprawianie siatki... może zarys wnętrza. Oczekuje pomocy w postaci konstruktywnej krytyki Pozdrawiam
  8. Witam ... to znowu ja po nieudanej probie audi a5. Poszukalem jakies fajnego samochodu i znalazlem. Narazie mial ale glowna bryla jest tak jak mowiliscie ... nie patrzcie na to zlaczenia na srodku samochodu bo to poprawie i na tylnym nadkolu tez ... to moje wczorajsze i dzisiejsze wypociny ... pozdro
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności