Skocz do zawartości

Pojazd 3d: motorek...


werfik

Rekomendowane odpowiedzi

no jakos malo ich na forum... ostatnio ktos 2 wrzucil i pokaz mi jak powinny wygladac... ;) powiedzcie co myslicie i wielka prosba... moze ktos ma linke do str gdzie znajde schemat silnika v2??? przydalby sie tutaj bo moja wiedza o silnikach jest dosyc ograniczona ;) ..dosyc mocno ;) tak tio wyglada na poczatek, mowcie co nie tak i prosze zmieszac mnie z blotem wytykajac bledy ;) acha i ma ktos pomysl na bieznik??? bo jak o nim pomysle to mi rece opadaja.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

prawie ok? chyba jesce sporo mu brakuje, a materialy na koncu wrzuce.. jescze ma nieksztaltna rame, niekompletny silnik, brak kabli, beznajdziene siodlo zawieszone w powietrzu, nie zrobione blotniki, kierownice, lusterka, brak wydechu o oponach nie wspomne... ale poza tymi szczegolami to jest ok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rama mi kompletnie nie pasi :/. Na laczeniach ramy sa spawy, a nie jedno ramie wchodzi w drugie...

Poszukaj sobie fotek na temat chooperow [nie wiem czemu, ale ten motocykl przypomina mi Yamahe Virago 535 ;P]. Zycze powodzenia. Pzdr

 

BTW.

Moglbys oswietlic scene chociaz skylightem [bo renderki chyba z scanline'a pochodza jak mniemam ...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest to troszeńkę nierealny motocykl, ale życzę powodzenia w dalszej pracy. Ja też tak zaczynałem. Mam pytanko czy te ramy są połączone???

 

 

Ps.

Oto mój mały pokoik. Wypowiedzcie się na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności