Skocz do zawartości

Mity i legendy: Zmierzch Bogów


Vorek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Vorek bardzo ladnie sobie radzisz, jak widze z kazdym updatem model nabiera coraz wiecej charakteru...,tylko mam wrazenie ze z tymi rekami jest cos nie tak, wydaje mi sie ze kciuk jest troche zbyt krotki i zbyt chudy, jesli o mnie chodzi to ja chyba bym delikatnie zrobil mu troche bardziej masywne palce, moze zmniejsz troche ta rekawice i powieksz reke, wydaje sie troche zbyt chuda a mlot pewnie bedzie dosc duzy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

no wkoncu mozna pokomentowac ;P

lepetynka nawet nawet :)

kaciki ust bym poprawil :)

hehe smieszne jajo ma na czubku brody :D(w siatce to jajo widac) to bym zlikwidowal :)

jesli chciales zrobic taki przedzialek wystarczy ze siatke zagniesz ;)

siatka nosa piekna moglbym sobie nad lozkiem powiesic ja :D

sorki ze wytykam rzeczy ktore mi sie nie podobja :D

wybacz mistrzu :)

i tak wiadomo ze super ci to wychodzi ale blagam skoncz !!

ps. tweety dal ci bana na podpis ;P

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki nielot :) dołek na brodzie wydaje mi się dość naturalny ale zobaczę jak będzie wyglądać z inaczej ułożoną siatą. I Ty mi tu nie sorkuj że wytykasz błędy bo po to min. zamieszczam tu te moje wypociny :)

 

podpis sam sobie zbanowałem ;]

 

jeszcze główka po połączeniu

thor3.jpg

 

i sama, bez "osprzętu"

glowka2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady, główki już raczej męczyć za bardzo nie będę, chyba że w ZB. To jest tylko jeden z elementów sceny, czasu mało a do wymodelowania jeszcze naprawdę sporo, potem dispy, tekstury, FX, kompozycja, domalówki, postprodukcja...;] Nie chciałbym zabardzo skupiać się na detalach, celem i założeniem mojego udziału w tej bitwie było przećwiczenie sobie workflow dla takiej scenki, uwzględniając wymienione wyżej etapy :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie (nawet bardzo). zrób nos zdeczka szerszy i po sprawie. jakieś wąsy? włosy? broda?

 

no i kiedy texturing i lightning, post etc...?

 

będzie broda i wąsy, będą włosy

 

texturing, lighting, post etc... będą zaraz po modeling, displacing etc... ;]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thor nabiera kształtów:). Jak dla mnie bomba. Tylko wolałbym go trochę bardziej muskularnego, nawet lekko grubawego. Osobiście kojarzy mi się z krasnoludem, tylko nieco wydłużonym :), a jak wiadomo krasnoludy, spożywają dużo browara co czyni je "grubawymi". Jednocześnie nie wyklucza muskulatury :>. Powodzonka życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no stary pieknie :) sprobuj porenderowac to na lajerach i polaczyc postac w szopie nie bedziesz musial malowac texturek ;D po co masz sie teraz meczyc z uv jak czasu malo lepiej te godzinke przemeczyc w szopie;)

 

wyglada super jedziesz z tym dzikim "wonszem" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za malo nordyckie rysy, troszkę ciotowato Ci wyszedł...

Żeby Ci zasugerować typ takiej twarzy, jaka odpowiada mojemu wyobrażeniu Thora...

Jest takie znane logo z Wikingiem z profilu. Typ niesamowicie wyrazisty: orli nos, krzaczaste brwi, ściągnięte, surowe, niskie czoło i hełm z malymi skrzydełkami (jeden ze znaków Thora), spod którego wystaje warkocz, pod nosem potężne wąsy, biegnące tuż pod wyrazistą, wręcz wystająca kością policzkową, i okalające wydęte wargi i brodę czlowieka pełnego dumy, może wręcz pychy i okrucieństwa, ale przde wszystkim pewnego siebie. Znak jest wektorowy, żadnych gradientów. Majstersztyk wyrazistości linii i kształtu.

Za Chiny nie pamiętam, co to za marka, albo znak, ale kojarzy mi sie z nadrukami na bluzach sportowych, więc może jakaś drużyna... NBA albo NHL? Nie pamietam... w kazdym razie jak ktos kojarzy to niechg znajdzie i zarzuci.

 

Póki co zarzucam fotkę, jaka wykonałem dwa lata temu koledze:

dylematwikingala9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezle :D ale musze sie zgodzic z tym co powiedzial Shogun 3D ...

 

pozwolilam sobie na bardzo szybki manip za pomoca liquify tool w photoshopie - polecam to swietny sposob na sprawdzanie co lepiej dziala na naszych modelach! - mam nadzieje, ze nie masz nic przeciwko :) Moze to pomoze troche zmienic jego charakter bez drastycznych zmian topografii...

thor.jpg

 

glowne problemy to zbyt waski nos, za duze oczy i kaciki ust, ktore powinny 'wchodzic w srodek twarzy' a nie wystawac na zewnatrz..

poza tym polecam male studium anatomii szyi ludzkiej - teraz wyglada nieco jak tuba wystajaca z glowy...

 

ostatnia rzecz, ktora od razu rzucila mi sie w oczy to dlugie rece...

 

pozdrawiam i zycze powodzenia! Pomysl bardzo mi sie podoba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj mają racje. póki co wygląda to jakby chciał powiedzieć: "A masz ty przebrzydła istoto! A kysz!". Zachowując przy tym pozę XVIII wiecznego lokaja (co swoją drogą wykonałeś perfekcyjnie).

 

More pain! More drmaturgia! More grymas on the face! :]

 

Pokaż jego wenwętrzne fuj, uwidocznij jego psie!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję wszystkim za uwagi, napewno wezmę je sobie do serca :)

 

Twarzy Thora napewno bym tak nie zostawił, nie bójcie się :) odłożyłem ją na później, poza zostanie, głównie z powodów technicznych ;] Ale mi się taka podoba, może nie jest zbyt "waleczna" ale zato bardziej dostojna, coś na zasadzie "mam Cie w ...." Dojdą jeszcze włoski, broda, trochę więcej fruwającego płaszcza ....

 

A teraz do sedna :) W sumie mógłbym rzeźbić każdą zmarszczkę tak jak chcecie i pastwić się nad biednym Thorem, problem jest tylko taki że czasu zostało baaardzo niewiele a jak się pracuje 8 godzin dziennie to skraca się on jeszcze bardziej niemiłosiernie. Zmierzam do tego że wolę się skupić bardziej nad całością, niż dłubać każdy model z hiper-detalami, szczególnie że Thor nie jest jedyną postcią w tej scence, reszta może będzie na dalszym planie ale tak czy inaczej trzeba się nimi zająć. Teksturki prawdopodonie będą na domalówkach, zobaczymy ile czasu mi starczy.. Tyle biadolenia, jeszcze raz dzięki za rady.

 

ps. przepraszam za ewentualne literówki, pracuję po ciemku ;]

 

Pozdrawiam

 

blabla2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności