Skocz do zawartości

Interior: Apartament 285 m


polka dot

Rekomendowane odpowiedzi

cześć,

 

przedstawiam wizualizacje dla architekta, projekt koncepcji wnętrz we Wrocławiu autorstwa Katarzyny Kraszewskiej.

 

jestem ciekaw Waszych komentarzy, wizualnie i marketingowo. osobiście chciałbym popracować nad spójnością ilustracji.

 

VRay, modele z 3dsky

proszę o krytykę

 

1q1ofPr.jpg

 

eZqxs06.jpg

 

KaDGqNe.jpg

 

Dh2YRBl.jpg

 

C4aZqf6.jpg

 

hMsMmFU.jpg

 

NntLKgz.jpg

 

tJZBxjV.jpg

 

dolCFXt.jpg

 

L4L605r.jpg

 

CM33xHs.jpg

 

4u11Ro5.jpg

 

2EuYTXf.jpg

 

5SNNVpW.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Piękne, ale.. ;)

 

Na drugim ujęciu tapicerka na kanapie, strasznie jakaś zniszczona. Powinna chyba być naciągnięta na maxa. Nawet na starych meblach nie jest tak luźno.

Na 7. narzuta jakoś źle się marszczy, tam gdzie zwisa z łóżka. Może trzeba by wygładzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drzwiach od szafy w garderobie troche malo polygonow, chromy w lazience i kuchni troche aluminiowo/rteciowo wygladaja, zrobilbym je troche ciemniejsze, wiecej nie chcialo mi sie wyszukiwac ;P A tak poza tym to ladne renderki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenie, jest super. Jest ciepło, wnętrza zapraszają do środka i chce się zostać :)

IMO łazienki i garderoba najlepsze. Do technicznych szczegółów nie będę się czepiał bo wiadomo że nie zawsze się znajdzie teksturę w odpowiedniej rozdzielczości, a modele z 3dsky też mogą pozostawić wiele do życzenia, a architekci potrafią zarządac marmur bianco cośtam i jedyna tekstura jaka istnieje ma 200px x 200px ;P

Obrazy spójne moim zdaniem. Powiesz ile czasu zajęła całość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Boris za cenną obserwację, zwrócę na to uwagę przy następnym projekcie choć nie wiem jeszcze jak - nie mam czasu na postpro poza Camera Raw - może przesadzam z Clarity?

 

Pawelkos - dzięki, słusznie

 

michalo - modele z netu ale to zmienia faktu, że powinienem takie rzeczy wyłapać. sofa faktycznie wygląda na zniszczoną. narzuty też z odzysku.. dzięki za zwrócenie uwagi, będę miał to na oku

 

olaf - sufity mają 300cm hehe - zapisałem, żeby nie obniżać ich kadrami

 

xmass - miło to słyszeć, dziękuję. faktycznie, lepiej czuję się w mniejszych pomieszczeniach - comfort zone heh. Carrarę łatwo znaleźć, choć czasem trzeba wycinać ze zdjęć slabów z kamieniołomu. nie oszczędzaj, zależy mi na krytyce technicznej bo pracując w pojedynkę traci się dystans a chłopaki wyżej słusznie to wytknęli - muszę podciągnąć jakość.

czas to równo dwa miesiące. dostałem rzut funkcji do prostego modelu i ujęć. później to współpraca z architektem nad budową koncepcji - rendery do szkicy i poprawki od inwestora

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności