Skocz do zawartości

Teczka: speedy


RomaTroy

Rekomendowane odpowiedzi

Heyka. Chialem sie podzielic tu swoimi ostatnimi prackami, ktore sobie dlubalem po godzinkach. Przewaznie po 1.5 - 2 godziny na kazda. staralem sie wiecej nie robic. Jak bedzie cos nowego, to raczej tez wrzuce. Jest ich wiecej, ale niestety czesc ma troche wiekszy rozmiar. 

Screenshot_77.jpg

Screenshot_74.jpg

Screenshot_80.jpg

Screenshot_62.jpg

Screenshot_66.jpg

 

Screenshot_58.jpg

Screenshot_56.jpg

conc2.jpg

fawn.jpg

Screenshot_54.jpg

Screenshot_50.jpg

Screenshot_44.jpg

Screenshot_36.jpg

Screenshot_62.jpg

Screenshot_23.jpg

Screenshot_22.jpg

Screenshot_27.jpg

Screenshot_7.jpg

gobl4.jpg

Screenshot_17.jpg

Edytowane przez RomaTroy
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda 3d to nie moja działka ale chciałem wyrazić uznanie, ze mega fajne są te scuplty i jaram się, fajnie, ze wszystkie postaci mają swój charakter, tworzony nawet pociagnieciami brusha. 

Najbardziej mi się spodobał niebieski al'a ork, babeczka z rekami na klatce piersiowej i pierwszy gosciu, super rzeczy. Z checia zobaczylbym tez cos bardziej dokonczonego, już ze skonczonymi fakturami, moze już w domyślnym kolorze? Jarałbym się. Chyba, ze robisz tylko sculpty, ale nawet jeśli to też bardzo cieszy oko, anatomię fajnie ogarniasz, kształt ciała i flow także.  

Fajne jest to tez, ze robisz je tak szybko i nie zamęczasz ich, są takie świeże i to chyba w nich najlepsze, jak pisałem wyżej jestem też ciekaw jak wygladaja skonczone pracki, czy zachowują ten urok.


Ps masz jakiś insta albo artstation? Śledziłbym 😄 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, revrite said:

Co prawda 3d to nie moja działka ale chciałem wyrazić uznanie, ze mega fajne są te scuplty i jaram się, fajnie, ze wszystkie postaci mają swój charakter, tworzony nawet pociagnieciami brusha. 

Najbardziej mi się spodobał niebieski al'a ork, babeczka z rekami na klatce piersiowej i pierwszy gosciu, super rzeczy. Z checia zobaczylbym tez cos bardziej dokonczonego, już ze skonczonymi fakturami, moze już w domyślnym kolorze? Jarałbym się. Chyba, ze robisz tylko sculpty, ale nawet jeśli to też bardzo cieszy oko, anatomię fajnie ogarniasz, kształt ciała i flow także.  

Fajne jest to tez, ze robisz je tak szybko i nie zamęczasz ich, są takie świeże i to chyba w nich najlepsze, jak pisałem wyżej jestem też ciekaw jak wygladaja skonczone pracki, czy zachowują ten urok.


Ps masz jakiś insta albo artstation? Śledziłbym 😄 

Heyka. Dzieki wielkie za mile slowa. Ciesze sie ze sie podoba 🙂 Ja ogolnie staram sie w domu robic szybkie speedy, jak mam jakas idee, albo cos ciekawego. Najbardziej jaraja mnie skulptury albo cos, co nie jest totalnie wyjedzone i bardzo rozpowszechnione na atstation. Zadnej z tych pracek nie skonczylem, bo w sumie robie to wszystko w pracy - musze kazdy projekt skonczyc,  a w domu wole sie pobawic i staram sie ostatnio wymyslac cos swojego plus raczej bawienie sie z forma.  https://www.artstation.com/romatroy  - tutaj znajdziesz pracki, ale to raczej prawie to samo, co teraz wrzucilem tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, olaf said:

o, swietnie się na to patrzy. Jak rozwiązujesz takie rozwiane tkaniny?

Dzieki wielkie Olaf.  Zwyklym dynameshem albo przewaznie sculptrisem. Ustawiam sobie forme na poczatku, kierunek, wyciagam to i juz pozniej zaczynam dodawac jakies male szczegoly. 

12 minutes ago, KLICEK said:

generalnie speedy bardzo fajne 🙂 miejscami mozesz sprobowac nie rzezbic tak gleboko 😉 jakie czasy tych speedow? speedy po 5 godzin czy mniej?

Dzieki wielkie. Zazwzyczaj 1.5 - 2 godziny. Czasami dochodzi do 3 moze, ale to rzadko.  A w jakich momentach uwazasz ze jest za gleboko? Mi teraz ciezko ocenic to juz na przerobionym materiale? Moze sprobuje tego sie trzymac. Dzieki za podpowiedzi 🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Czeesc 🙂 No i mam ten sculptik za soba. Ogolnie siatka to szybkie retopo plus decimate z Zbrucha no i render w Marmosecie plus Keyshot

roman-trojanow-screenshot008.jpg

roman-trojanow-screenshot009.jpg

roman-trojanow-screenshot010.jpg

roman-trojanow-screenshot-103.jpg

No i zaczalem robic takiego troche sci-fi lisa.  Triohe jeszcze go pomecze, musze zrobic design kostiumu i td. Ale raczej postaram sie wkrotce skonczyc.  

photo_2019-08-13_23-20-16.jpg

photo_2019-08-13_23-32-37.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie 🙂 Postaram sie to zrobic,. Ostatnio mam sporo roboty i zapomnialem o niektorych nowych prackach, ktore porobilem po robocie :). Narazie w firmie wykanczamy gre, wiec moge czasami przyjsc i w nocy sobie cos porobic swojego, kiedy dzieciak zasnie hah

photo_2019-08-21_23-51-45.jpg

photo_2019-08-21_23-53-14.jpg

68938550_10220348453242368_3473437088471318528_o.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem jeden fajny tutor z substanca, i postanowilem sie zabrac za popiersie. Dziewczyne narazie zaszufladkuje. Chodzi przewaznie pozniej o efekt koncowy w Marmosecie i Unrilu. Narazie jakis 5 godzin pracki, moze o godzinke wiecej, plus jakis taki szybki wlasny koncept z pierwszymi warstwami alph skory. 

IMG_20190913_093527.jpg

IMG_20190913_093530.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie i profesjonalnie to wszystko wygląda, gościa jakbym zobaczył w AAA to bym nie narzekał.

Dziewczynka też super, jestem ciekaw na czym stanie design. Super Ci wyszły usta i nos z bliska, fajne też faktury na skórze. Z ciekawości- Co ona ma na głowie 😄 ? korona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, revrite said:

Bardzo fajnie i profesjonalnie to wszystko wygląda, gościa jakbym zobaczył w AAA to bym nie narzekał.

Dziewczynka też super, jestem ciekaw na czym stanie design. Super Ci wyszły usta i nos z bliska, fajne też faktury na skórze. Z ciekawości- Co ona ma na głowie 😄 ? korona?

Dzieki wielkie za mile slowa. To nie korona, a taki raczej placeholder korony z piorek (jednak korona). Ustawilem, by mniej wiecej kojarzyc rozmiar i forme 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minutes ago, KLICEK said:

elegancko, rozbij rafnes zeby nie zbieral tak mocno na nosie i ustasch. Sprobuj to zrobic bardziej powierzchniowo i bedzie elegancko 🙂 dopiero pozniej dodaj secondery szajnes z takimi malymi bliczkami 🙂

oo. dzieki wielkie. dzis chyba bede mial troche czasu, to byc moze jeszcze postaram sie dojechac z albedo, ale tez zwroce uwage na to, co napisales 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności