Skocz do zawartości

Chce kupis Substance Painter i Marmoseta


genitalius

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim!

Jakoze, nie orientuje sie zbytnio jak sie za to zabrac, chcialbym sie poradzic w kwestii zakupu Substance Painter'a. Jak zakupic ten program, jaka licencja i gdzie. To samo sie tyczy Marmoseta. Chcialbym nabyc oba programy ale nie wiem szczerze mowiac, jak sie to robi, zeby przypadkiem nie przeplacic bo znajac moje mozliwosci, moge przeszarzowac. Prosze o pomoc.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Substance Paintera, to może uda Ci się go złowić na steamie na promce. Brałem rok temu designera, był po 350 zł, licencja wieczysta ze wsparciem na rok. Przez stronę producenta przerzucasz od razu licencje i nie musisz się martwić steamem.

Edytowane przez makak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, KLICEK said:

marmosecika kupowalem tu w blackedfriday i bylo spoko: 

https://marmoset.co/toolbag/#buynow

Dzieki Klicus, no tak to chyba wystarczy w zupelnosci 🙂

Just now, makak said:

Jeśli chodzi o Substance Paintera, to może uda Ci się go złowić na steamie na promce. Brałem rok temu designera, był po 350 zł, licencja wieczysta ze wsparciem na rok. Przez stronę producenta przerzucasz od razu licencje i nie musisz się martwić steamem.

hmm to jakies skomplikwoane jest? Jak znajde tego steama...prosze sie nie smiac, jestem farbowana blondynka, przemierzajaca graficzne ateneum. Dzieki Chlopaki za szybka odpowiedz tak btw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności