Skocz do zawartości

"Postac" 3D: Dinus albo cos podobnego...


blood_brother

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Ostatnio siedze sobie z nudow nad dinusiem ktorego rendery widzicie ponizej. Ogolnie ma byc to prosty model dla przypomnienia bo dawno nic nie robilem. Byc moze pozniej zostanie zriggowany i zanimowany.

Co do "lap" to pewnie zrobie jeszcze raz. Chcialbym sie was tez zapytac jakie nogi mu dac tzn jak je uzlozyc, bo nie bardzo wiem.

Render z numerkiem 02 jest z fazy gdy mial jeszcze malzowiny ale zrezygnowalem bo psuly ogolne wrazenie:)

Siateczke jutro wrzuce.

 

Ps. Sory za przepalony render z lapkami ale nie chce mi sie na nowo renderowac:)

 

Komentarze mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość styczny

moim zdaniem kieł do ząb a zęby powinny wychodzić z jamy ustnej a nie z policzków czy z nosa ale jest (będzie) fajny milutki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym mu zrobila najmniej trzy palce, i tam gdzie sie zaczynaja wiecej dloni (czyli zeby sie rozdzielalo troche dalej). ale nie wiem, w koncu to realistyczne nie ma byc wiec moga byc rozne rozwiazania.

te zeby jakos nie pasuja, jak sople lodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze powinny byc trzy palce ale juz nie mialem sily z tym walczyc.

Wczoraj przusiadlem i zrobilem nowe "dlonie". Z tych jestem juz calkiem zadowolony tylko wydaje mi sie ze z "kciukiem" jest cos nie tak:/

Moze dzisiaj zaczne robic nogi.

 

Jeszcze pytanko. Da sie uzywac funkcji quick slice/slice tylko na kawalku modelu a nie calym??

 

Komentarze i uwagi mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej, ile kurzu:) No nic trzeba zdmuchnac:)

 

Moze ktos go jeszcze pamieta, jak nie to go wlasnie widzi:) Po uporaniu sie z siatka, po przerzuceniu go do nowego srodowiska (XSI), gdzie sie czuje bardzo dobrze, dorobilem mu nozki. Jeszcze nie sa skonczone stopy, bo musze pazurki z przodu zrobic, a ten z tylu zrobic jeszcze raz.

 

Kiedy nastepny update?? Nie mam pojecia. Pewnie gdy znowu uzbiera sie pokazna warstwa kurzu:) Nie wiem. Jak bedzie dowiecie sie pierwsi:)

 

Komentarze mile widzane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ey yo blood ;] nie wyglupiaj sie i zrob go do konca ... to jest jak dla mnie jeden z najsympatyczniejszych projektow tutaj... skoncz go ... wsadz do niego bipeda czy cos ... zrob krotka, smieszna animke ... i wtedy dam ci spokoj ;]

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kome: W trzecim poscie jest wyjasnione co to jest:) A co do oczu to takie maja byc ewentualnie drobne korekty jeszcze beda i material bedzie trzeba zmienic.

 

Zipper: Dzieki:) Animke mam w planach:) Tylko przeraza mnie proces riggowania. A skonczyc to go skoncze tylko nie wiem kiedy czas pozwoli:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności