Skocz do zawartości

Postać 3D: Smoczek


Unikorn23

Rekomendowane odpowiedzi

To moja trzecia praca w maxie ale mam zamiar zrobić ją perfect. Oto pierwsza odsłona. Jest jeszcze wiele do zrobienia. Zaczne chyba od ogona bo wygląda jak chaczyk na ubrania w barze. Niewiem tylko czy nie ma według was rażących błędów, bo oczywiście model robiłem z głowy... ale dziś mam zamiar zciągnąć w pracy jakieś prevki. Proszę o łagodne ale rzetelne komentarze. I proszę pamiętajcie że jestem świerzakiem i nie do końca znam program (wczoraj walczyłem pół dnia z przezroczystością modelu).

pinki4.jpg

 

http://www.maxx.int.pl/pinki.jpg

http://www.maxx.int.pl/pinki2.jpg

http://www.maxx.int.pl/pinki3.jpg

http://www.maxx.int.pl/siatka.jpg

http://www.maxx.int.pl/siatka2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

przezroczystosc -> klikasz prawym na obiecie, dajesz properties i tam masz see trouhgt

 

co bym poprawil,

glowa niedorobiona - oczy, rogi - powinny byc z zalozenia okragle, podobnie nogi, pierwsy raz w zyciu widze kwadratowe nogi (przekroj) stopy.. a raczej narazie to on ma podpurki, ogolnie kiepsko wygloda, pomysl fajny ale zacznij od nowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeeeee tam !!! fajny jest ! :D taki hipciowaty !

jak zaczniesz sie bawidz w kolana ... stopy itp ... to straci swoj kreskowkowy urok ... no i to sadelko ... jest super !

 

PS. moze nie jest idealny ... ale poprawia humor ... i to sie liczy

 

pozdrawiam ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHEHEHE Czyli nie jestem taki kiepski :] --> trochę historii: mam taki brelok przy kluczach (od dziewczyny dostalem ;P) jest to krowa, i chcialem wlaśnie taką krowe wymodelować... i w ostatniej chfili stfierdzilem ze fajniejszy będzie smok :] a nogi są i faktycznie mają być hipposowe :D

 

a tu mam troche wczorajszych poprawek... nie mialem zbyt wiele czasu....

 

 

pinki5.jpg

 

no zatkałem mu nos :( ale poprawie szybko ;P

 

siatka3.jpg

 

poprawiony nadgarstek:

 

siatka4.jpg

i te nieszczęsne nogi. mam zamiar poprawić jeszcze kolana ale nie zbyt wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki słodziuchny, co jest konieczne do zrobienia to nogi ciągle do poprawki, nie rozumie też po co ci takie zagęszczenie siatki przy nadgarstkach, no i jak prezentujesz to na forum to daj go na jakimś planie, żeby nie wisiał tak w powietrzu i jakieś światło (Skylight wg. mnie jest dobry do prezentacji takich rzeczy, chyba że uważasz, że za długo sie renderuje)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za wszystkie wskazówki postaram się jak na szybciej do nich zastosować... tylko czasu mam niewiele ;) Fakt nogi stanowia dla mnie spory problem poniewaz sa krotkie i pekate i nie chcial bym stracic tej formy.

Jednak pojawil się przedemna inny problem: wczoraj zauwazylem ze koleś ma strasznie "wbity" łepek w resztę korpusu. Podniosłem nieco głowę i...

 

problem z szyją... niewiem czy i jak ja poprawić, w każdym razie jak dla mnie jest zbyt szeroka w widoku bocznym w porównaniu do widoku frontowego....

 

(heh sie rozzzzpisalem)

 

pinki6.jpg

 

 

pinki7.jpg

 

i co sądzicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak w widoku z prawej strony strasznie nie podoba mi się przestrzeń pomiędzy żuchwa a klatką i zamierzam coś z tym w przyszłości zrobić. (zaraz po nogach i rękach)

pasuje mu do tego brzucha ta szuja z boku. ale ta z przodu to juz nie.... za cienka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhy jakis dziwny faktycznie ten tabaluga ;) moze jakies ladne pazury nie pobcinane jak te. hmm moze jakies skrzydla ?? bo raczej smoki lataja, a te rogi to troche psuja go wyglada on ja chochlik :D w 3dmarku2001 jest fajny smok, cos bys moze [podpatczyl albo bys sie ci wsunelo na mysl ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor kolorem, ale naprawde nie wiem w którą stronę teraz iść. od jutra będe miał net w dom i napewno coś się ruszy, więc proszę o cierpliwość. I naprawde może wydam się dla niektórych głąbem ale nie wiem co należy zrobić pierwsze... (tekstura/kości)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Manifestacja na rzecz pokemonów :],

2. Po co mu te skrzydła skoro jest taki gruby :p,

3. Bardzo fajny,

4. Mi się podoba,

5. Niepokazuj profilu z przodu bo to troche zboczenie wygląda,

6. Zrób mu jakieś fajne tło.

 

edit:7. Coś jeszcze ^^ :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh... trudne to życie...

 

dobra wiem że miałem wrzucić update wieczorem.... ale sie posypalo i nie mialem czasu nawet zajzec do projektu

 

dosypuje cztery nowe obrazki i biore sie za teksture... uch bedzie sie działo (przynajmniej mam nadzieję.

siatka5.JPG

 

 

siatka6.JPG

 

 

tarcza01.jpg

 

tarcza02.jpg

 

PS. życzcie mi powodzenia bo jeszcze nigdy tego nie robiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zobaczyłem pierwszy render myślałem że to krowa :) ale teraz już znacznie lepiej wyglonda, gdyby nie miał skrzydeł mógłby robić za ogrima z morrowinda

nawet fajnie wyglonda

 

ps:

co to za smok co nie ma zębów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności