Skocz do zawartości

MetaHuman od EpicGames


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

Epic Games wydaje MetaHumans creator hi resowych Twarzy/Postaci do gier. 

 

human_01.thumb.jpg.01705919e59347a2f190ccdbeeb4eec7.jpg

321.thumb.jpg.0ac722309592fbd6751dc467cf4b8049.jpg

MetaHuman_Unreal_Engine_08.jpg

 

Sneak Peak:

b.thumb.jpg.17d50c4e2e8a74fedd3eb29375d2ee84.jpg

 

"Users are able to apply a variety of hairstyles that use Unreal Engine’s strand-based hair system, or hair cards for lower-end platforms. There’s also a set of example clothing to choose from, as well as 18 differently proportioned body types. When ready, users can download the asset via Quixel Bridge, fully rigged and ready for animation and motion capture in Unreal Engine, complete with LODs. Users will also get the source data in the form of a Maya file, including meshes, skeleton, facial rig, animation controls, and materials."

 

MetaHuman jest dostepny w UnrealEngine od wersji 4.26.1 w górę.

 

Po wiecej info kliknij w link:

https://unrealengine.com/a-sneak-peek-at-metahuman-creator-high-fidelity-digital-humans-made-easy

 

  • Like 3
  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KLICEK featured this temat

@alex3d gdy grałem w man of madine gdzie użyli skanów ciała i twarzy to tam nawet oczy były żywe momentami do takiego stopnia, że nie wiedziałem czy to nie są wstawki filmowe czy renderowane cinematicy aż zacząłem zmniejszać ustawienia na super niskie i strzępione krawędzie i AA pozwalały poznać że to jendak realtime 🙂 całkiem imponujące choć były też momenty bardzo wyraźnie słabsze. 

Tak czy inaczej wygląda bardzo obiecująco i tylko czekać jak to będzie szeroko używane. Nawet dzisiaj niektore nowe gry to bardzo duży by zystały nawet tkim character creatorem bo mają twarze jak wystrugane w kartoflu 🙂  

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności