Skocz do zawartości

Scena 3d: Ot obrazeczek na pulpit


SAIRAM

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest to jakaś cut praca czy coś w tym stylu. Zwyczajnie zrobiłem sobie tapetkę bo poprzednia się znudziła:))

 

"Model" w maxie, render w Cinema4D

Wszelkie opinie (pozytywne i negatywne) mile widziane. A i jeszcze jedno, to moja pierwsza praca na tym forum więc proszę o wyrozumiałość:))

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Powiem Ci szczerze, takich prac można znaleźć w sieci kilka milionów i w zasadzie niczym się od siebie nie różnią poza kolorem...Nie chcę się czepiać za bardzo bo prawie każdy od czegoś takiego zaczynał. Poprostu podstawą jest pomysł którego w tej pracy nie ma.

 

Abstrakce też nie powstają "od tak sobie" i trzeba trochę pomyśleć żeby wyszło z nich coś naprawdę cudownego :)

 

Tyle z mojej strony

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje ze to raczej była zabawa z teksturami w C4D niż poważna praca. Czy mi się podoba hmm...............,raczej trudno jest oceniać własne prace, od rego to Wy jesteście:))

 

No to macie jeszcze jedną "abstrakcje" do krytykowania:)))))

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość styczny

fajne super piękne git powiedz jakim sposobem to zrobiłeś to będe w niebo wzięty zaczne robić 1000001 a potem 1000002 ... aż ja zczne dostawać takie opinie

 

żartowałem dla grafika tego co widzi "maxa" na codzień to nic sadysfakcionującego ale dzieci lubiąwiele kolorów i niezrozumiałe kształty

 

miałem zły dzień dziśaj sory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no.. ta druga praca lepsza.. teraz czuje te twoje klimaty... ;)) naprawdę piękne sphere + extrude +mesh smooth (też kiedyś coś takiego robiłem.. ale tego nie pokazywałem.. ). czekamy na prace w które włożysz więcej wysiłku.. trzymaj się...

 

http:// http://pstryk.net/~pock/krzyhhh/inne%20bzdety/pulpittt.jpg ;) ale nie jest tak źle.. ;) ciekawe ile godzin wytrzymam z tym pulpitem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tylko tyle krzyhhh, MASZ SYW NA PULPICIE!!!

Nie wiem jak można pracowac w takim bałaganie. Wyobrażam sobie jak wygląda twój pokój(oj mamusia pewnie nie jest z ciebie dumna, "Synku przecież mówiłam ci miesiąc temu, sprzątnij te majtusie z parapetu":))) Co do moich prac, moze pomyłką było wystawienie tak banalnych 5minutówek, ale co tam przynajminiej wnukom będe co miał opowiadać:))))

W niedługim czasie powinniście zobaczyć moje inne "arcydzieła", wtedy to się dopiero posypią komeeentarze.

 

pozdro, i krzyhhh chyba sie nie obrazisz za te majtusie:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sairam widze ze cie tu niezle pojechali a maja pomagac ! Ale musze cie zmartwic bo maja troche racji . Wiesz to jest tak ze jesli cos chcesz pokazac tonad tym sie dobrze zastanow ! Ja tam sporo siedzialem zanim cos tu wrzucilem a to dlatego ze jak poogladasz sobie prace niektorych to chcesz chociaz aby twoje prace byly na podobnym poziomie ! Trzeba bylo zaczac od czegos w co wlozysz naprawde sporo wysilku bo w srod ludzi ktozy zajmoja sie grafika podziwu nie zyskasz np : czajnikiem z caustyka a na ludzich ktozy tego nie znaja napewno tak ! Powodzenia i czekam jak wrzucisz tu swoje kolejne arcydzielo !

 

Krzyhhh niezly balaganik ale zawiodles mnie bo Ilustratora u ciebie brakuje !

(a i po co ci 3 wersje maxa ??)

 

P.S Niezly by byl temat na wolna dyskusje Grafiku pokaz swoj pulpit :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hohoho krzyhhh ale burdel masz na pulpicie :P A co do prac to pierwsza mi się nie podoba, a druga no juz znacznie lepsza> Szkoda tylko, że widac kanciaste brzegi. Jeżeli to mozliwe to daj więskzy smooth i fallof, żeby ładnie się zlewało z tłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe.. ale mnie zjechali za pulpit... ;)) SAIRAM: MAM CZYSTO W POKOJU!! :P ;)))) o dziwo.. ;) Bigbird.. ;) dlaczego jesteś zawiedziony... ;) może gdzieś mam ilustratora.. :/ tylko gdzie.. a mam dlatego 3 wersje maxa.. bo..;) bo tak.. poprostu każdy ma inne pluginy..

ps. kiedyś posprzątam.. ale nie widze potrzeby.. wiem gdzie jest max i explorer.. i to all czego potrzebuje.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności