Jump to content

Recommended Posts

Cześć, strasznie jaram się conceptowaniem oraz tworzeniem postaci szczególnie chciałbym zaistnieć w branży jako Chcaracter/ Concept Artist. Nie mam talentu oraz sporych predyspozycji, lecz upór i wiarę, że też uda mi się coś osiągnąć. W tamtym roku brałem udział w edycji zimowej szkolenia M4G Seminars - SculptYourHero  i od tego momentu strasznie spodobała mi się praca w ZBrush-u. Lubię również rysować. Chciałbym na ten moment głownie skupić się na anatomii człowieka oraz portretach, w rysunku i rzeźbie. W późniejszym etapie chciałbym zająć się również anatomią zwierząt. Moim celem również jest stworzenie swojego bestiariusza. Będę tutaj podrzucał swoje wypociny, mam nadzieje, że teczka doda mi sporo motywacji i że mogę liczyć na feedback z waszej strony. 

Posted (edited)

Na sam początek podrzucam kilka prac, które stworzyłem na etapie swojej wcześniejszej przygody z rysunkiem.

IMG_20200910_033658.jpg

IMG_20200910_033710.jpg

IMG_20200910_033721.jpg

IMG_20200910_033729.jpg

IMG_20200910_033738.jpg

IMG_20200910_033755.jpg

IMG_20200910_033804.jpg

Character.jpg

Mouth.jpg

Skull.jpg

Edited by Artem
  • Like 1

Zacząłem robić studium twarzy, metodą Loomis-a, na razie tylko kontury, bez cieniowania, ponieważ nie widzę sensu jeszcze przechodzić do następnego etapu, gdy zaczynam dopiero łapać shape-y, jest to i tak dla mnie spore wyzwanie, lecz postanowiłem przynajmniej raz dziennie usiąść i porysować. 

IMG_20210506_030615.jpg

• Like 1

Cześć! Przez weekend nie miałem za bardzo czasu na szkicowanie, ale zawsze jakaś kartka z ołówkiem była przy mnie i w wolnej chwili porysowałem sobie bryłki, linie i kółeczka. Wczoraj wieczorkiem zrobiłem sobie refke ze skanu, żeby trochę odetchnąć od twarzy!

image.png

• Like 3

Cześć! Ostatnio mało czasu mam na rysowano czy rzeźbienie, ponieważ w tym miesiącu bronię dyplomu. Lecz powoli zabieram się za concept kolejnej postaci. Tu też chciałbym połączyć dwa style, czyli hard surface oraz organike. Na razie szukam shape-ów, składam "puzzle" i próbuje swoje wyobrażenie przelać na papier, by później bez zawahania przejść do ZBrusha. Oczywiście przy okazji studiuje anatomie ludzką. Jeżeli macie jakieś porady dotyczące conceptowania postaci, chętnie przyjmę!

cocnept_artur_ciejka.png

• Like 2