Skocz do zawartości

Krita 5.0 - co nowego w nadchodzącej wersji?


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu pojawiła się bardziej szczegółowa informacja o wydaniu nowej wersji programu Krita 5.0. Oficjalne wydanie zbliża się wielkimi krokami.  Nowa wersja to sporo zmian co sugeruje również zmiana numerka z przodu. 

W całkiej zgrabny sposób o nowościach w tej wersji mówi Wojtek Trybus, którego film znajdziecie poniżej.

 

Oficjalna informacja na stronie Krity: https://krita.org/en/krita-5-0-release-notes/


Zobacz cały news

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegos czasu przenioslem sie ze wszystkim malowanym z Krity na Paintstorma ale piateczka wyglada super. Na pewno sprobuje jak to chodzi. Krita pelna jest fajnych motywow (jak to menu na prawym kliku - rewelacja) ale jest tez pelna bugow. Zapomina ulubione brushe, wywalala sie bardzo czesto... Mam nadzieje ze nad stabilnoscia tez pracuja. Podobaja mi sie te nowe brushe. Ogolnie wszystko na plus, tylko czekac na release 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krita tez ma w cholere rozbudowany system brushy jak zaczniesz w nim grzebac 😉 Mialem taki moment ze mnie odrzucilo od Paintstorma tez a pozniej dalem mu druga szanse. Uwielbiam to, ze moge miec ustawiony domyslny nowy dokument z tekstura papieru od razu. W Kricie tez jakos sie da ale nie dzialalo mi to dobrze. Chetnie przyjrze sie piatce jak wyjdzie z Bety. Juz mi sie nie chce tracic czas na "testowanie i raportowanie bugow"... Serio coraz czesciej wole zaplacic za finalny produkt niz za darmo miec produkt nad ktorym sam musze pracowac 😄

Edytowane przez Nezumi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności