Skocz do zawartości

ZBrush boolean


Skyrush

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, KLICEK napisał:

zawsze przy nie udanym bulinie, dostajesz info zwrotne w prawym gornym rogu. Nie klikaj nic, zrob screena i wrzuc inaczej to wrozzenie z fusow

Nie zawsze ale nie mogę skojarzyć co jest pryczyną. Miałem identyczne sytuacje keidy boolean dochodziłdo końca a nie było errora i rezultatu.

Najprędziej siatka, jak edge sie  krzyżują itp. 

Ja zwykle "naprawiam" to dynameshem lub jeśli nie mogę go wykorzystać czyszczę smoothem z opcja sculptris pro. 

 

Może też zbrush coś sobie zapisał i nie może nadpisać, może nazwy subtooli są identyczne. Zrestartuj go. 

Edytowane przez michalo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Del all pojedynczo lub jest makro, kotre usuwa wszystkie, oprócz tego co aktualnie masz wybrane.

Sprawdzx zakładkę makro ale uważaj, często mi to wywalalo zbrusha, niby w tej wersji już nie ale... lepiej zrobic quicksave. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, KLICEK napisał:

ta, tylko to makro kraszuje XD

Tak, ale od najnowszej wersji, tej a może poprzedniej już mi ani razu nie skrashowało. 

Jednak ten save trzeba robić i pamiętać o takiej możliwości 🙂

W końcu to industry standard, nie? Tak bez crasha to użytkownik by się za bardzo rozleniwił. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, michalo napisał:

Tak, ale od najnowszej wersji, tej a może poprzedniej już mi ani razu nie skrashowało. 

Jednak ten save trzeba robić i pamiętać o takiej możliwości 🙂

W końcu to industry standard, nie? Tak bez crasha to użytkownik by się za bardzo rozleniwił. 

ta najbardziej lubie krasha przy obracaniu swiatla XD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, michalo napisał:

Nadal ci to wywala? Od którejś wersji to oficjalnie naprawili. Mi działa, ale nie używam i tak. Lata w strachu zrobiły swoje. 

przed uzyciem robie "quick save" XD 

 

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ja napisalem cos zlego? 🙂 wrzucilem mema w kontekscie nie ludzi a opcji zbrusha 😄 czytac ze zrozumieniem pls 😄

takie zachowanie jak lewakow na twiterze XD cos tam ktos napisal to juz do pieca XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POrobiłem screenshoty, jak będziesz już celebrytą to za sprzedam jako nft lub chociaż będę cię szantażował. Przydadzą się wtyki w cdp. Jakieś gorące informacje o wieśku 4,cyberpunku itd.

Edytowane przez michalo
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, michalo napisał:

A jak po drugiej stronie ulicy też jest dres? 😉 

to udaje ze zapomnialem czegos z chaty i ide do domu, albo wyciagam telefon i udaje ze ktos zadzwonil i nagle mam super wazna sprawe do zalatwienia w przeciwnym kierunku xDDDDDD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogole nie myslalem o tym memie tylko o jakichs korpo-tajemnicach i lamaniu NDA 🤭

A co do dresowo-czarnych sytuacji - w Londynie trzy razy mialem sytuacje ze ktos mnie napadl. Raz ucieklem na piechote, raz na rowerze a raz nie ucieklem bo nie bylo gdzie. W Wawie za starych czasow napadli mnie trzy razy - raz na Alejach Jana Pawla, raz na Woli i raz na Pradze (ale na Pradze to sie nawet nie zdziwilem 😄 ). A potem pojechalem do Meksyku i tylko raz jakis pijaczek cos tam seplenil w autobusie ale mu przeszlo... Wniosek - najbezpieczniej jest w Meksyku 🤣

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Nezumi napisał:

W ogole nie myslalem o tym memie tylko o jakichs korpo-tajemnicach i lamaniu NDA 🤭

A co do dresowo-czarnych sytuacji - w Londynie trzy razy mialem sytuacje ze ktos mnie napadl. Raz ucieklem na piechote, raz na rowerze a raz nie ucieklem bo nie bylo gdzie. W Wawie za starych czasow napadli mnie trzy razy - raz na Alejach Jana Pawla, raz na Woli i raz na Pradze (ale na Pradze to sie nawet nie zdziwilem 😄 ). A potem pojechalem do Meksyku i tylko raz jakis pijaczek cos tam seplenil w autobusie ale mu przeszlo... Wniosek - najbezpieczniej jest w Meksyku 🤣

Hah kto by pomyślał. Najciemniej pod latarnią 😉 

Ja miałem sporo przygód ale raz w sumie dostałem w "trąbę" za gówniarza, w ciemnej części miasta. 

Raz też niechcący "nocowałem" na dworcu w toruiu, pośród żuli i najebanych drechów w dodatku w pełnym umundurowaniu. Nikt się do mnie nie czepiał odziwo. 

W sumie to miałem sporo farta w życiu 😉 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MI w Bialymstoku przystawili pistolet do łba jak mialme 17-18lat juz nie pamietam , moze to byl straszak moze gazowka. Mysle ze z takiej odleglosci by zabilo. Chcieli panel do radia. Na szczescie ktos wyszedl z klubu i sie sploszy. Kolezanki naj...ne nawet nie zczaily o co biega.

W UK w Haistings jak mialem 15lat na wakacjach przystawiono mi tulipana pod brzuch i skradziono hajs i koledze tez. Na goscia jednego z nich wpadlismy pod komisariatem policji ale byl w remoncie.

Odnośnie dresów i lewactwa...
W dresach chodzę bardzo chętnie drugie .... well mam odmienne poglady, ale staram sie nie polemizować. 

xD Klicor Prawilniak xD....

1 godzinę temu, KLICEK napisał:

a czy ja napisalem cos zlego? 🙂 wrzucilem mema w kontekscie nie ludzi a opcji zbrusha 😄 czytac ze zrozumieniem pls 😄

takie zachowanie jak lewakow na twiterze XD cos tam ktos napisal to juz do pieca XD

Elon Mask tez wrzucił xD

Ogolnie mie te memy nie przeszkadzaja ... ale wiesz oczy mają ściany... czy tam na odwrót.

Edytowane przez Sebazx6r
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko chce zeby mnie zostawic w spokoju. Moga sobie wierzyc ludzie w co chca - w plaska Ziemie, facetow rodzacych dzieci, w to ze Ksiezyc jest zrobiony z sera albo w to ze Blender jest zajebisty (czy tam ze "za chwile zobaczysz ze bedzie"). Obojetne mi to.
Tylko niech nie wymagaja, zebym bral udzial w tym cyrku.

@RaVirrA ja z policja polska mam bardzo mile doswiadczenia. Juz tak mam ze laze po nocy - tak 2AM-3AM. Bo lubie. W Meksyku mniej bo lubie miec niedziurawy brzuch.
Kiedys zatrzymywal mnie patrol i sprawdzal doslownie codziennie. Nie ci sami ma sie rozumiec. Nigdy nie mialem nieprzyjemnosci. Raz kazali mi rower prowadzic bo bez swiatel jechalem. Mowie "ale jak mam wlaczyc swiatlo skoro rower nie ma swiatla w ogole..." Posmialismy sie i bylo git.

Edytowane przez Nezumi
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz rozni ludzie w roznych sferach zycia, w roznych zawodach. Uogolnianie ludzi na bazie zawodu to zlo. To samo dotyczy ksiezy, policji etc. 

 

P. S. znalem juz takich od hwdp a jak ich pobili obrobili to pierwsi na komisariacie...  A no i pisze sie chwdp 

Edytowane przez Sebazx6r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności