Skocz do zawartości

Fallout 33


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

Amazon wydał miliard na pierścienie władzy i zrobił najdroższy teatr telewizji 🙂 

Po trailerze nie mam wielkich oczekiwań, chyba nie będzie poważnego, depresyjnego, rzucającego na kolana postapokaliptycznego klimatu sądząc już po cringowych wstawkach comedy relief. Ale żeby nie było to chciałbym, żeby to dla odmiany było dobre ale też ustawiam poprzeczką bardzo nisko bo zbyt wygórowane oczekiwania (czytaj jakiekolwiek) to najkrótsza droga do rozczarowania 🙂 

Kilka ujęć cg, i efektów też mi nie siedzi ale może się obroni jako całość, grafika nie jest najważniejsza jeśli historia będzie wciągająca. Battlestar galacticę oglądałem a tam czasem była bieda graficznie 🙂
To wygląda jak cinematic z gry w realitmie 🙂

2gpoTZT.png

Edytowane przez Destroyer
  • kekw 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że oboje się mylicie i kolejny świat nie zostanie zniszczony. Armagiedon normalnie co chwilę - Wiedźmin, lotr, marvel (chociaż tu akurat mam w dupie xd) 

Ciekawy jaki będzie kolejny sezon the boys, bo gen V zaprzestałem oglądać dość szybko 😕 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzymam kciuki zeby to bylo dobre serio 😄

 

btw. ten screen z power armorami to zloto 😄 bo chlopy zrobili 1 power armor z 1 textura i zrobili delicius copy paste 5 razy XD ta tez widze takie niedorobki 😄 wiecie obtarcie w rtych samych miejscach, miejsca po kulach itp 😄 

 

ACZKOLWIEK to nie tworzy serialu, serial tworzy story i klimat 🙂 no oby dali rade 😄

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, KLICEK said:

btw. ten screen z power armorami to zloto 😄 bo chlopy zrobili 1 power armor z 1 textura i zrobili delicius copy paste 5 razy XD ta tez widze takie niedorobki 😄 wiecie obtarcie w rtych samych miejscach, miejsca po kulach itp 😄 

image(27).thumb.png.efdcb883993ca1c2bdc3e628e4c47b0b.png

tutaj też ten powerarmor trochę nie siedzi, jest suer ostry i cg a chłopek i reszra jest bardziej miękka, nawet nie chodzi o głębie ostrości i rozmycie wynikająće z tego ale jakość obrazka, nagrany footage jest bardziej miękki i plastyczny cg to klasyczne chamskie unsharpen mask prawie 😛 Jakby było foklejone w photoshopie. 

Ujęcie z kokpity też jakieś takie mało wiarygodne a ten marsz 5 chłopa z powerarmorach to jakby wzięli motioncapture z biblioteki i wyglądają jakby szli w getrach a nie ważacym tonę pancerzu 🙂 

Ale my jesteśmy skrzywieni, normalni ludzie będą patrzyli czy w serialu jest wystarczająco czarnych, gejów, cyganów, walki z patriarchatem i silnych kobiet a jak nie to będzie kwik na twatterze 🙂 

2 hours ago, tr3buh said:

"snif" "snif" czuję "woke" propagandę w trailerze, obym się mylił

8CWT7if.jpg

k2f80h7o57t41.png

giphy.gif?cid=ecf05e472nd2losbsh4ij8n26l

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trailer nienajgorszy, powerarmor mega mi nie siadl jakos design. Wyglada mi troche jak cosplay transformersa. Jak ida nie czuje ciezaru tej masy metalu. Faktycznie zrobili te otarcia - zwlaszcza to na klacie - a potem copy paste i "bedzie dobrze, nikt sie nie zorientuje". No i to ze znowu kobieta jako glowna bohaterka. Jak nie kobieta to czarny i tak sie zamieniaja. Nudne to juz. A moze jestem przewrazliwiony tez przez lata tej woke sieczki...

Jeszcze jest szansa ze nie bedzie totalnego dna i wodorostow. Trailer jakos w oczywisty sposob nie pokazuje ze bedzie zenada tak ze... trzymam kciuki. Ale nie mam jakos wielkich nadziei. W tym momencie mowiac szczerze mi juz zwisa i powiewa co bedzie. Stracilem to emocjonalne przywiazanie - moga zrobic gowno kompletne jak chca - najwyzej nie obejrze. To samo mam z Mortal Kombatem nowym i Diablo - cos mi w nich nie siedzi, nie kupuje i tyle. Tak czy siak jest duzo fajnych rzeczy ktorych wciaz nie widzialem i w ktore nie gralem wiec gownoprodukcja moze isc z pelnym furkotem.

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Nezumi napisał:

". No i to ze znowu kobieta jako glowna bohaterka.

To nie musi być od razu źle zrobiona postać. Ostatnio sobie ogrywam Plague Tale Requiem i tam jest świetna kobieca bohaterka. Gra wyszła w 22 r. więc już mogła zostać zarażona całym tym syfem. Jednak Amicia jest świetną postacią. W ogóle wszystkie postacie w tej gdzie są imo napisane i poprowadzone bardzo dobrze. 

Ale! Ciekawe jaka będzie trzecia część, bo chyba coś tam obiecywali, że będzie. 

6 godzin temu, Nezumi napisał:

Tak czy siak jest duzo fajnych rzeczy ktorych wciaz nie widzialem i w ktore nie gralem wiec gownoprodukcja moze isc z pelnym furkotem.

Noo jest w czym przebierać na szczęście. Kontentu jest na całe życie a i zawsze można oglądać/ogrywać najlepsze produkcje na nowo. 

To tak jak  z muzyką.

 

Edytowane przez michalo
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, michalo said:

To nie musi być od razu źle zrobiona postać.

No jak nie, Klocuch mówi że gorzej jest już być tylko murzynem 😄 

4 hours ago, michalo said:

Ostatnio sobie ogrywam Plague Tale Requiem i tam jest świetna kobieca bohaterka. Gra wyszła w 22 r. więc już mogła zostać zarażona całym tym syfem. Jednak Amicia jest świetną postacią. W ogóle wszystkie postacie w tej gdzie są imo napisane i poprowadzone bardzo dobrze. 

Mnie gra trochę rozczarowała 😕 Drugi raz to samo, koniec rozczarowanie i niesatysfakcjonujące, że aż boli 😕
No ale jak się wszystko skończyło Amicia ścina włosy na chłopczyce i idzie walczyć z patriarchatem i wyrywać baby 😛 

 

JcgVFt8.png 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Destroyer napisał:

No ale jak się wszystko skończyło Amicia ścina włosy na chłopczyce i idzie walczyć z patriarchatem i wyrywać baby

Wez mi nie spojleruj bo dzisaj  wieczorem przechodzę gre i jestem bardzo wkręcony w historię! 

Poza tym włosy obciął jej ten fajfus co z nim przegrała pojedynek więc jakoś musiała naprawić fryzure/

nawiasem, nie mam nic do krótko obciętych babek i mi się to nie kojarzy z leftowymi lesbijkami tylko z 

spacer.png

opps nie to.. ale aktorka ta 😛

spacer.png

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Destroyer napisał:

Mnie gra trochę rozczarowała 😕 Drugi raz to samo, koniec rozczarowanie i niesatysfakcjonujące, że aż boli 😕
No ale jak się wszystko skończyło Amicia ścina włosy na chłopczyce i idzie walczyć z patriarchatem i wyrywać baby

Ale ty się nie znasz! Właśnie ukończyłem grę.. jak bym wczoraj wiedział, że zostało mi ze 40 minut to bym się poświęcił i ograł. 

Mi się podobało zakończenie. Chwyciło mnie za serce ;( 

Nie wiem czy kontynuacja tej gry może być aż tak emocjonująca SPOILER ALERT >>>> bez Hugo <<<<

 

Dla mnie 2 lepsza od jedynki, obie satysfakcjonujące. Finałowa "walka" bardziej mi się podobało niż naparzanka z 1.

Jedna z moich ulubieńszych chodzonych visual nowelek 😉 

 

Cieszę się, że piszę o tym wszystkim w temacie o Falloucie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, michalo said:

nawiasem, nie mam nic do krótko obciętych babek i mi się to nie kojarzy z leftowymi lesbijkami

will-smith-chris-rock-keep-my-wife-s-name-1tdla7dbyz2qi0c8.webp

😄 

Fajnie, że Ci się gra podobała, mi tak z grubsza też ale była już mocno wtórna a zakończenie słabe jak na tą całą otoczkę i budowanie nie wiadomo jak wielkiego oczekiwania co do proroctwa, wizji i czego tam jeszcze 🙂 Ale na duży plus to że gówniak już nie będzie jęczał 🙂 W nowej grze ma być przyszłość więc zupełnie inne postacie i sceneria, ciekawe czy coś odważniej zmienią czy dalej będą klepali z grubsza to samo 🙂  

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności