Skocz do zawartości

PureRef 2.0


Rekomendowane odpowiedzi

Zajebiście! Używam go codziennie i znacznie poprawia komfort pracy i organizację refek.

Co jakiś czas brakowało mi obsługi gifów a dodatek z rysowaniem to bgardzo spoko sprawa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie AI: ... "Wygeneruj mnie refki do postaci do cyberpunka dwa, abo nie, od razu mnie wygeneruj model, abo nie... zrób mnie grę, taką z efektem wow od razu. Z góry dziękuję serdecznie, drogie AI."

  • kekw 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, kengi said:

Zdecydowanie AI: ... "Wygeneruj mnie refki do postaci do cyberpunka dwa, abo nie, od razu mnie wygeneruj model, abo nie... zrób mnie grę, taką z efektem wow od razu. Z góry dziękuję serdecznie, drogie AI."

I o to chodzi, od razu do celu i do kasy a nie jakieś tam głupoty jak kroki pośrednie 😄 

 

  • bogactwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Nezumi said:

Nie bluznij synu, nie bluznij...

 

To zawsze jest jak trzepniecie kijem gniazda os, ciężko się powstrzymać 😄 

Zrobiłem test na gidach i nieźle to działa, ciekawe przy jakiej ilości zacznie się przycinać i czy da się w ten sposób uporządkować gigabajty zebranych przez lata memów 🙂 

ODFtYY6.jpeg

 

Ale przydałaby się mapa myśli, zależności i synergii między memami, same grupy w hierarchii nie wystarczą 🙂 

tILzpae.jpeg

giphy.gif

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Destroyer napisał:

Zrobiłem test na gidach i nieźle to działa, ciekawe przy jakiej ilości zacznie się przycinać i czy da się w ten sposób uporządkować gigabajty zebranych przez lata memów 🙂 

Jak zapełnisz to nagraj proszę zrzut ekranu video, chętnie bym zobaczył ogromną tablicę Twojej kolekcji w ruchu :D. W naszym wieku też potrzebujemy pooglądać trochę brainrotu, dzieci mają skibidi toilet, nam też się kurde coś od życia należy

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, michalo said:

Powiem wam szczerze, ze w ostatnich latach to właśnie update tego softu uważam jako ten najbardziej legitny. 

Bo nie musza co roku na sile wypuszczac wersji z nowym rokiem w nazwie tylko jak cos mieli to dali. Czy tez mial - bo to chyba jedna osoba robi, nie jestem pewnien. Pamietam jak Zetka takie miala updaty - ze jak cos wymyslili to byl update a jak nie to nie. No, ale to sie nie wpisuje w model wynajmowania softu na miesiac... Ech. A potem sie dziwia ze czlowiek teskni do starych czasow.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michalo no jest tak, mały programik ale bardzo dopracowany i to co robi robi perfekcyjnie, ma tylko najpotrzebniejsze rzeczy a update 2.0 to jak dwa razy więcej opcji i też bardzo dopracowane i dopieszczone a nie coś o co nikt nie prosił, nikt nie potrzebował i nikt nie będzie używał jak obsługa druku 3d w photoshopie 😄 

@EthicallyChallenged no chyba nic z tego bo raz, że mi się nie chce a dwa od jakiegoś czasu gify zapisywane np z takiego 9gaga zapisywały się jako mp4 albo webm więc nie wejdzie. Kiedyś miałem zwykłe gify ale w ostatnim przypływie rozsądku i świadomości usunąłem cały folder z uporządkowanymi memami z postanowieniem że już dość zbierania tego dziadostwa. Dlatego moja kolekcja od tamtego czasu jest uszczuplona bo musiał powstawać od nowa 😄 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, EthicallyChallenged said:

to w pureref można na szybko poskładać z templejta, czy musiałeś odpalać jakiegoś painta?

W sumie to i w pureref by się to dało ale w affinity trzepnąłem bo trzeba było głowę w z awatara wysmakować miękkim braszem  🙂

 

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, EthicallyChallenged said:

lmao

Ale literki się zgadzają tylko kolejność nie ta 😄 Już gdzieś pisałem, że jestem człowiek ikea a moje wyrazy są do samodzielnego złożenia 😄

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.05.2024 o 10:18, kengi napisał(a):

Zdecydowanie AI: ... "Wygeneruj mnie refki do postaci do cyberpunka dwa, abo nie, od razu mnie wygeneruj model, abo nie... zrób mnie grę, taką z efektem wow od razu. Z góry dziękuję serdecznie, drogie AI."

Idź się wyspowiadaj z tego pomysłu. 

Powiem tak wielokrotnie widziałem grafików 3D lub instruktorów na kursach czy na artstation.com osoby tego używają ale nie mogłem tego znaleźć aż znalazłem na stronie cg news artykuł o tym więc kupiłem i powiem. To jest boskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, Patryk Gierada said:

więc kupiłem

Dobrze zrobiles - wspierasz tworce! Nie tak jak ja - wpisalem zero i zassalem za free. 🤭 Ale kiedys kupie chyba zeby koles cos z tego mial. Possibly, maybe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności