Skocz do zawartości

scena 3d: pracownia komputerowa


max_1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 181
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dorobiłem trochę kabelków, i mam kolejne pytania na które wcześniej nieodpowiedzieliście.

 

1. Jak zrobić chrom? Proszę o konkretne rady.

2. Prosiłbym o linki o rigowaniu.

 

 

PS: wiem o tych plamach na przodzie obudowie, zrobiły się jakoś przypadkiem przy renderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe moja rada, cdka jeśli tylko jeden jest to umieść na górze budy i zrób cdcowera lub przemaluj a reszte dziur zaślep, bo jeden biały cd w czarnej budzie wygląda fajsiarsko

co do chromu to: - http://www.3dkingdom.org/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=526&mode=thread&order=0&thold=0

bardzo łądny chromik i bilet aluminium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm komputer moja konfiguracja przedstawia się następująco:

 

amd athlon 1.7

Geforce 2 mx 64 :)

512 ramu 400 (moja duma :))

Abit nf7 (moja kolejna duma :))

 

PS: wcale nie ma tam tak wielu szczegułów, wbrew pozorom ogromną ilość poly nadrabiają tekstury np: grafika ma ok. 400 poly, płyta główna niec poniżej 1000.

 

PS2: LordSith = SithLord ???

Ciekawa konstrukcja, zaznajomieni z forum zapewne wiedzą o co chodzi :).

 

 

PS3: rendery trwaja najdłuzej ok. 6-7 min. te co widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i na koniec dnia taki prawie że rodzinny render, komputer z robocikiem :).

 

Co do animki. Jeśli chodzi o wysadzenie obudowy, to będzie rodzinka robotów mama, tata i dwójka dzieci. Przechadzają sie spokojnie po biurku aż nagle dzieci odchodzą od rodziców i podkładają ładunki wybuchowe pod obudowę :). I tak się dziwnie składa że boczna klapka dostaje takiego kopa i gniecie robociki i wraz z wypadem obudowy wylatuje stado świecących motylków i jeszcze w +/- tym samym czasie wchodzi smutna postać, która widzi zdemolowane biurko.Robociki prubują pocieszyć postać i ją rozbawiają różnymi sztuczkami....cdn. Póki co tak się przedstawiają moje założenia, wszystko może ulec zmianie, póki co zajmuje się modelami a poważnie o scenariuszu bende myslał mniej więcej w styczniu :). To tyle dobranoc :).

 

PS: Wielkie podziękowania dla illy (skilo) za teksture chromu którą można teraz podziwiać na smoczku na poniższym renderze :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz zaczełem się bawić unwrapem, jest to moje drugie zetknęcie (pierwsze trwało jakieś dwie minuty i mi się nie spodobało). Teraz jak tak się tym bawie to widze że to bardzo funkcjonalne narzędzie :). Na dodatek wcale nie takie skomplikowane :], Dość gadania poniżej mój progress, mam nadzieje że dzisiaj go oteksturuje i zrobie przynajmniej jedno dziecko robota :).

 

PS: Ten robot którego teraz widzicie jest to przedstawiciel płci męskiej (tata).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ponownie rodzinny render...

 

 

PS: nie wiem jak z tą animką będzie obecnie scenka ma 82 000 poly, i mój komputer ledwo zipie :/. A co jak dojdzie jeszcze scenka i do tego jeszcze 3 robociki i wybuchy a jeszcze postać :/. Sam nie wiem jak to będzie ale jedziemy dalej :].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam koncept nowej postaci dziecka, będzię to chłopczyk :). Jest na co czekać byc może jeszcze dzisiaj update, póki co idę do babci na wigilię :)>

 

Mam big problem kompletnie nie wiem jak zrigować postać :/. Jeżeli ktoś mógłby choć troszkę pomóc czekam na gg: 8253196, z góry dzięki :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No miałem małą przerwe, i daje ogólny zarys robota : syn :). Będzie to taka głowa z której od spodu bendą wystawały 4 nogi i na górze czaszki będzie widać takie mechaniczne części. Na tym obrazku poniżej jest więcej niż cała masa błędów które jutro poprawie, ponadto postaram się jutro skończyć całą postać :). Dozobaczenia jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zaprezentuje update w postaci tyłu głowy oraz tekstury dla postaci. Mam nadzieje że wam się spodoba, chociaż osobiście nie jestem zadowolony z efektu być może dlatego, że pierwsze moje zetknięcie (właściwie drugie, jednak przy pierwszym teksturowałem bardzo prosty obiekt) z unwrapem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności